» »

Crash igre Halo in Max Payne...

Crash igre Halo in Max Payne...

JC_DENTON ::

Ok... Men se problemi vrstijo na moji kišti kr iz dneva v dan ( glih kr bom vse skp fuknu skoz okn pa po novo kišto šu:D )

U glavnm...

Inštalirov sm Max Payna z originalnga CDja:
Inštalacija poteka v redu
Menu z opcijami dela
Hočm zalaufat špil... CRASH na desktop... Ne javi mi nobene napake tko da sm čist "slep in gluh" glede vzroka.

Isto pr Halo Combat Evolved. Igra je sicer kopija ampak isti CD sm uporablov pred pov leta in je vse delal ... zej:

k zalaufam špil se čez cel ekran pokaže slika Halo ( kr je normaln in človk že pričakuje da bo lahko tistm pošastmi nabijov svinc u rt cel dan ) in se spet sesuje na desktop...

Probov sm že:
- reboot
-reinstall
-update driverjev
-skeniranje zaradi spyware & virusev
-WinDoctor
-zejle jokam tukej na Slo-tech:D

PLEASE HELP ! Obupan sem in ne vem kva nej nardim ( da mi neb kdo reku da nej grem na google gledat ker nimam kej gledat če mi ne jva napake).
My Ignorance Amuses Me :)

sinko999 ::

Max payne je imel problem z Ati grafičnimi 8XXX kar so rešili z popravkom 1.05 ki si ga lahko potegnil z domače strani max payne prej pa mi je ista igra delala na nvidia 4200 v verziji brez problema. Glede haloja je če ne nimaš original so ponavadi problemi.
Ni? ni ve?no !

JC_DENTON ::

Nimam ATI-jeve kartice ( te itak sux )

mam nVidia GeForce Xelo FX 5600 XT
Ke dobim popravek če je to slučajno to ? ( sm gledov na uradni strani pa ga ni )

Halo mi je prej delov ( inštalirov sm ga po istmu postopku tko da to ne more bit problem ).
My Ignorance Amuses Me :)

JC_DENTON ::

Problem glede Max Payna je rešil patch verzije 1.05.:))
Halo pa še zej en dela...:\
My Ignorance Amuses Me :)

crvek ::

Probaj RAM-e. Meni je delalo podobno z nekaterimi igrami (ne vem več katere), pa sem ugotovil, da so RAM-i bili fuč. Probaj s programi za testiranje RAM-ov.

JC_DENTON ::

to se mi ne zdi smiselno ( ker mi druge še bol strojno zahtevene igre laufajo normaln) ampak bom probov ker sm ze cist obupan

ker program pa je to ? :D
My Ignorance Amuses Me :)

Predator ::

Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

JC_DENTON ::

RAM OK (itak logično :)) )

HELP !:(
My Ignorance Amuses Me :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533083 (2008) oo7
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018803 (2607) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139541 (2639) Jerry000
»

Max Payne NE dela

Oddelek: Igre
71225 (1065) Airskull
»

Max Payne ne dela

Oddelek: Igre
12985 (748) Trubadur

Več podobnih tem