» »

3 kompleti gonilnikov za 3dfx

3 kompleti gonilnikov za 3dfx

Dalmatinc ::

Solidno kajne !

ALi je možnost da bodo HSR toliko ibolšali da bo postal uporaben celo na v3 3000......... upam

poznavalci na plano z informacjammi:8)

undefined ::

Dalmatinc ::

Iceman kaj želiš pvedat z tem !8-)

Dalmatinc ::

Razumem sam a ni brezveze neki kar je na x3dfx-su kpirat na svojo stran...... men se zdi

Kaj ga lomiš>:D

undefined ::

Na moji strani so driverji za vse Voodooje, pa še optimizirani povrhu! Point je, da tega ne dobiš nikjer drugje. :)

Tisti na x3dfx strani so brez Toolsev, pa še samo za V3 in V5 so, neoptimizirani. Če bi imel Voodooja, bi verjetno kaj več vedel o čem govorim. :)

Anyway, stran je dobila v prvih 24 urah čez 400 unikatnih obiskovalcev, kar tudi nekaj pomeni. :)

JLP ::

Optimizirani kako IceMan?
Live long and prosper!

Lucio ::

IceMam: ej ti si pa res car. Pravkar DL driverje za V5 5500. Jih bom sproval pa povedal kako se obnesejo.

3Dfx FOREVER

undefined ::

JLP: Optimizacije .INF fajla, mix-and-matched .dll libs, dodan .reg file za dodatno optimizacijo, etc..

Dalmatinc ::

mam 3dfx sam se nč ne obnesejo bolje.... kvečemu slabše.... in kako si optimiziru:O

hot-stuff ::

HEHE a mas boje z omegadrive"s driverji:))
Omegi za kanček bolj zaupam ker on testira na voodoo3 njegove driverje in morm priznati da od kar jih uporabljam(že kakšno leto)me niso razocarali...Ampak vseeno pohvalno ICE pomoje ti je veliko lastnikov vodoojev hvaleznih za tvoje driverje.

undefined ::

V3 driverji so bazirani na Omega, V5 pa sem sam testiral, in se dobro obnesejo, bolje kot Omega, ker tist, ki dela Omega driverje sploh nima V4/5, ampak ima le V3.

hot-stuff ::

Sej če si spremljal forum na 3dfxgamerju je bil deležen omega vedno enih kritik ampak na koncu je pa vedno postal zmagovalec pri izbiri najboljših driverjev.Sej pomoje mata oba podobne oprijeme da mešata med seboj driverje od voodoo3,4,5 in jih nekako uštimata sam da je ta razlika da on v3 uporablja ti pa v5 .Sicer nevem kaj je naredu z special driverji za CM2 ampak kot sem bral tvoje poste na x3dfx u si rekel da niso 100% kompatibilni z DX8..Mi lahko kej bolj razložiš kaj te moti pri novih SPec... driverjih od Omega?

undefined ::

hot-stuff: Moj V3 kit je zdaj grajen enako kot Omega "special" driverji, in enako odpravi napako v CMR2. DX8 podpore pa ne potrebuje, ker nima T-Buffer-ja.

V5 kit podpira DX8, in T-Buffer vgrajen v DX8... V5 tudi nikoli ni imel težav s CMR2, sem to sam preveril!

Bistvo je, da so Omega driverji slabi za V5, ker so optimizirani le za V3!

Dalmatinc ::

aja;

keri v3 so boljši tvoji al omega....odkrito


lahko kdo drug pove svoje mnenje:))

undefined ::

Ne vem, boš to moral sam sprobat. Probat pa ni greh, ane. :D

Aja, moj V3 driver kit tudi odpravi hrošča v ST Voyager Elite Force igri, medtem ko ga Omega "special" driver NE!

undefined ::

3dfx sucks no more, 3dfx is dead and owned by nVIDIA. Now nVIDIA sucks YOU, or more precisely, they suck all your money! GF3 for $600, gotta love it! Muhaha!

Pa še prav vam je, takim idiotom kot je GaPe.

Lucio ::

IceMan: sem probal tvoje driverje za V5 in res carujejo.

Ponovno sem prevzel vodstvo v 3DMark2000 s procom Duron600@112*9 in V5@183 (3978 TOČK).
Rezultat se je dvignu za 100 točk.

Kar tako naprej!!!!

luni ::

Ja mater Ice lahko bi kaki mejl napisal za te tvoje driverje da jih vrzem v novice... kaj se me bojis al kaj? >:D
Artificial Intelligentia

undefined ::

Saj sem ti ga.

Dalmatinc ::

Uh Ice ni rit...... Lunius se je zmotu !!>:D

Tr0n ::

Omega drajveri so drek (beri: pocasnejsi od navadnih).

Ark4nge| ::

Ice ti tvoji drajverji za V4 mi delajo težave v NOLF. |OKot že prej 1.07 beta verzija od x3dfx-a...
Višje! Hitreje! Močneje!

undefined ::

In kakšne težave naj bi to bile? Če hočeš reči, da FSAA ne dela, ne bo držalo, ker so ravno to popravili z zadnjo verzijo, preverjeno!

Lucio ::

IceMan: dej link na tvoj najboljši rezultat v 3DMark-u, da vidimo česa si sposoben.

undefined ::

Ne dobim več takih rezultatov kot sem jih ob začetku inštalacije Winsow, na novo se mi pa ne da inštalirat. :D

Dobil sem pa okoli 4300 točk (Celeron 600@1008, 192MB RAM), verjetno bi lahko še več, če bi ga več navil, sam se nisem trudil.

Sicer pa koga briga 3D Mark, ki itak ni nič drugega kot nV Mark 2000. >:D

TheJack ::

Sem instaliral tvoje driverje (mam V3), pa mi HSR ne dela. Cemu ta krivica?

Lp
Bonis nocet, qui malis parcit.

undefined ::

Nimam pojma, sicer pa HSR nikol ni "zares" deloval... mogoče bi, če bi ga 3dfx imel čas dokončati. Torej jaz ne vidim nobene potrebe po HSR.

Filo ::

A so te driverji primerni tud za voodooja 3 3500 al sam za 2000 in 3000 ? Ker FAQ omenja sam 2000 in 3000.

undefined ::

Ja, za vse. Samo dodatnih funkcij ne boš mel, ki jih ponuja samo 3500. Katere so te funkcije, pa ne vem. Ti gonilniki so namenjeni le za igre, in delajo za vse kartice.

Phil ::

Iceman: kaj je fora v Edge Anti-alising, v kateri igri se vidi razlika?



Voodoo forever >:D

LP

undefined ::

Edge AA naj bi pomagal zgladiti robove, to majo predvsem prejšnje generacije kartic.

Filo ::

Jest sem zdej instaleru te driverje pa so kul, sam Colin2 mi pa ne dela, kaksen predlog???:|

undefined ::

Filo, kera kartica, keri driverji, ker sistem? Mal povej...

NightHawk ::

Hm... pravite da bi mogl s temi drverji bols delat
Jest mam c400 pa voodoo3 2000 pa mi je delal slabs.Mam driverje v. 1.06.00
pa u q3a 37 slikc, s temi driverji pa 35,9. Aja u q2 je pa vecja razlika. Na timerefresh
mam s 1.06.00 125 slikc na resoluciji 1024×768 al kok s tistimi predelanimi pa sam 80.
Kwa bi lah blo narobe?

helboy ::

Night Hawk-u

Stari najprej navi mašino do konca pol se pa za driverje sekiri!:\

BigFoot ::

ok, folk, a niste dojel da je IceMan te driverje optimiziral za V4/5? jebiga če na V3 delajo slabše

NightHawk ::

Aja pol pa sori...
Maniak ti pa se enkrt preber kwa sm napisou. Mene ne zanima kok slikc mam zanimam me sam razlika.

Jst ::

ej Iceman:

instaliral sm tvoje driverje za v3 in mi Direct3D noce delat.

pol sm pa cez tvoje dal tiste iz x3dfx in direct3d dela...

Filo ::

Iceman:
vudu 3 3500, tvoji driverji, win Me, P3 550, be6 plata, pa ram :)) .Kr hocem rec je to da na ta starih driverjih za voodoo-ja (1.04.02 za win98 ) al pa prejsnih, je vse kul delal.


Na driverjih 1.05.50 je isto stekal (za Me).

Dalmatinc ::

sej je povedu da drajverji niso za 3500>:D

Lucio ::

V zgornjem postu sem zgrešu, namreč v3DMarku sem imel rezultat 4978.



No sedaj sem pa prvi, ki je presegu mejo 5000 TOČK z Duronom in V5.

Moj nov rekord je 5028:D.

Dalmatinc ::

Bravo; čestitam; >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF3 - Doom3 makinja?

Oddelek: Zvok in slika
161151 (840) HEKO
»

IceManovi Voodoo gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
381910 (1910) Brody

Aalchemy (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
635947 (5185) Senitel
»

voodoo 3 3500 & gledanje tvja na compu ?!

Oddelek: Zvok in slika
111675 (1534) undefined
»

DirectX 8.0

Oddelek: Novice / Grafične kartice
152595 (2595) undefined

Več podobnih tem