» »

Program Sonic MyDVD ali kaj drugega?

Program Sonic MyDVD ali kaj drugega?

Alkoman ::

Pozdrav!

Zanima me, kako bi posnel DVD, kjer imam že narejene fajle BUP, IFO in VOB s tem, da bi imel tudi na začetku menu,v katerem bi lahko recimo zbiral film ali podobno. Probal sem z zgoraj omenjenim programom, vendar ta vedno, ko dodaš datoteko pretvarja v DVD zapis. Popravite me, če se motim, oziroma, ali obstaja kakšen drug program, kjer bi lahko naredil menije za DVD.

Upam, da ste razumeli moj problem...

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

CaqKa ::

ne ne razumemo ga

ker:
ko imaš bup ifo in vob fajle, je v njih ŽE meni naret
če ga želiš dodat pa moraš oni vob fajl demuxat pa na novo naredit. dobro orodje za to je dvdlab

če hočeš bup ifo in vob zapečt lahko uporabiš nerota, na začetku izbereš dvd-VIDEO
in ti sam naredi video_ts ter audio_ts.
one zgornje fajle nato namečeš v video_ts dir in spečeš.

Alkoman ::

ok... mam recimo dva filma narejena v DVD, ki pa skupaj zasedeta 4GB. Tako, da bi jaz želel, da se mi, ko dam DVD v DVD player, zažene meni, v katerem lahko izberem kateri film ali pa kateri slideshow slik (recimo, da jih dam zraven) bom gledal...

Ker če posnamem tiste DVD filete z Nerotom, se mi bo film zagnal, ko vstavim DVD v enoto... Ali se motim? Ali lahko posnamem dva DVD kodirana filma z nerotom na 1 DVD?


Lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

SavoS ::

Če bi rad mel na začetku menu in izbiral keri film boš si lahko ogledal, pol ti jaz priporočam program ROXIO DVD BILDER oz nekaj takega....ti enostavno v roxio uvoziš prvo en film, ga označiš, in dodaš v menu, uvoziš drugega in daš v menu, ter daš spečt.......
Ko boš vsavo dvd v DVD player se ti bo prikazal menu in boš lahko izbiral kateri film bi si ogledal oz pač kaj boš vse dal v menu....

Glede uvoza filma v roxio.....nerabiš imeti že izdelan posebej menu oz. ifo in vob fajle, maš vse v roxio.....
Probaj nimaš kaj falit.......
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

mirkuma ::

Sam za taksne zadeve uporabljam Unlead DVD Workshop 2.0.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Alkoman ::

Ja program od Uleada sem tudi sprobal pa je podoben Sonic MyDVD, vendar pa me moti pri njih, da naredi iz enega avi-ja recimo, prevelik DVD file, da ga ne morem zapečt na DVD... Ali pa moram kje nastavit kakšne posebne nastavitve, kot le to, da preprosto dodam avi in ga program sam pretvori?

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

mirkuma ::

Sprehodi se malo skozi nastavitve, lahko nastimas bitrate, tako da stvar ne po predolga.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

CaqKa ::

oni vob demuxaj.. pa slike si pripravi za slideshow.. potem pa vse skup naredi z dvdlabom. tam imaš največ funkcij za take mahinacije.. poleg tega da tako na simpl dodašć muziko za ozadje in podobne zadeve.. pa da poleg tega lahko določiš da kateri slide ostane tudi dlje cajta...
skratka dvd lab uporabi. za njega rabiš m2v in zvočne datoteke.
mpeg2 datoteke pa si ustvari z CCE ali pa z TMPEGenc programom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako več DVD risank združiti na en DVD?

Oddelek: Zvok in slika
62082 (1372) Miki23232000
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077740 (19876) CaqKa
»

Kako zagnati DVD film, ki je v datoteki na pc in ne na disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
51469 (1469) StratOS
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
142015 (1701) CaqKa
»

vob datoteke

Oddelek: Zvok in slika
72075 (1936) krneki

Več podobnih tem