» »

snemanje DVD-jev

snemanje DVD-jev

Trancedeejay ::

HI
Mene pa zanima kaj nekateri DVD predvajalniki ne podpirajo oz. v cem je problem. Imam DVD Onkyo DV-SP501 in mi bere vse moje DVD-je, pri kolegu pa ne bere niti na NAD 512,Pioneer 757ai in ne na Onkyo 555. A more bit lead in taprav, ali moram zamenjat program? Ko kolegu drugi posnamejo DVD pravi da mu vse dela. Dela mu samo en moj DVD, ki sem mu ga presnel brez kompresiranja z DVD Decrypterom.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

CaqKa ::

DVD Player and Blu-ray Player List- VideoHelp

tukaj si daj primerjat, pa preberi kaj piše za katerega.
varianti ki mi padeta na pamet sta to, da ne podpira medija, druga pa je to da hoče recimo imet dvd-rom booktype (kar se pri teh glupih avdiofilskih kompoentah sploh nebi čudil)

na kakšne medije pa si sploh snemal?

Trancedeejay ::

Mediji so ritek g05. Snemal sem z DVD Decrypterom, DVD shrinkom sem skrcil in dal backup in potem posnes s CD easy creatorjem s podporo za DVD. Pri meni dela vse brezhibno kot originali, pri kolegu pa nic od nic. Rad bi probal se s kaksnim programom in zapekel na DVD-RW in probal. Glede na to, da mu en DVD s temi mediji dela, so mediji OK,sem pa mislim da samo tistega z DVD decrypterom zapekel . Pri ostalih sem snemal z ostalima omenjenima, zamenjal sem tudi ime diska. S cim naj probam posnet, da bo zapis kot si ga omenil?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

CaqKa ::

če imaš pekač ki podpira bitseting (nec(rabiš nov firmware) oziroma ricoh)
potem z dvdinfo nastaviš default bit setting vrednosti pa spečeš pač z kerim programom želiš.
pol lahko z njim tudi preveriš kake vrednosti imajo zapečeni mediji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100879 (25388) nuclear
»

Kje kupiti Audio Cd-r 700MB...

Oddelek: Kaj kupiti
101138 (1073) Trancedeejay
»

[DVD9 peka] triki & nasveti

Oddelek: Zvok in slika
253125 (2614) largie
»

[Hi-Fi] - Debata: CD vs. DVD predvajalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19514134 (10571) Trancedeejay
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252398 (2031) frenkb

Več podobnih tem