» »

Kje kupiti Audio Cd-r 700MB...

Kje kupiti Audio Cd-r 700MB...

Realman ::

Torej iscem audio cdje, cd-r 700MB v visokih skatlah.Obvezno mora biti audio, ker je za enega audiofila, ki snema z profi snemalnikom 1:1.Dolgo je kupoval Verbatine od Jae-ja, color mislim da so imeli oznako.Zdaj jih pa se jae vec nima.Ce kdo ve kje se se dajo taksni cdji kupiti, morajo biti kvalitetni.PA da cena ne bi presegala 200sit kom.Rolan prodaj neki Golden po 300sit, sam druga pa ne najdem.Ne me sprasevat zakaj hoce imeti te, pac hoce, ker na comp noce snemat.

Za odgovore se vsem vnaprej zahvaljujem.

Trancedeejay ::

A res se nisi slisal za Bigbang oz. Bof?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Vcasih so imel v BB ene Sky pod 200 sit, samo tega ni vec, seveda so cene okol 250 sit za druge firme a la TDK in podobno, mas jih tut navoljo v Harvey Normanu.......
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Realman ::

Ne vem no jaz ne najdem ne v MB in ne v Ce za Lj pa ne vem.Poleg tega Sky vem da noce ker je crap.Prav tako ima tudi chip v zalcu neki crap po 250sit.Ce pa ima HN TDK, to bi pa ze bilo.Samo cena 250 je malo pretirana, JAE je imal Verbatine, po 170sit, oz. se manj.Samo kaj ko ne nabavlja vec.
On je bil s temi Verbatini full zadovoljen,Skye mu je kurilo pa se drazji so bili.

Trancedeejay ::

V BB imajo tut TDK.
Kar se tice SKY medijev, nisem imel z nobenim probleme in se vedno lepo delajo,snemam na Onkyo CD rekorder.Probleme sem imel z enim medijem za 170 sit, ki je pa res totalen crap in mi je se na racunalniku sral. SKY so bili 190SIT(tak zelenkast cover) in so mi cist ok delal in z njim nisem imel problemov. Sam imam zaenkrat doma 40kom. Philipsovih in so ok.Ne vem kaksen BB imate v vasem koncu, v KR se da marsikaj dobit, v LJ pa se veliko vec.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

BTW kaj naj bi to pomenilo da mu je SKY kurilo?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Realman ::

SKY mu je kurilo ja.Pa tudi crne Verbatine je zadnjic probal, ko zgledajo kot gramofonske plosce, pa mu jih je tudi ene par zakurilo.Barvnih pa je posnel preko 100 brez enega skurjenega.
Ima pa nek Philipsov snemalnik, ze kar star.
Pizda, pol zgleda res v toti stajerski nic nimajo ali kaj.Ker v BB res ni, se ne zajebavam...
Ocitno se bo treba v LJ zapeljat.

Trancedeejay ::

Ce mu zjebava CD-je je pa rekorder bolj za en k****. Ja glede na to da ko gledam kaksno stacuno v vasih koncih je res bolj klavrno, sam je pa cudno da nimajo. Na Gorenjskem ni problem dobit Audio only CD-r, pa tudi marsikaj drugega ni problem staknit.
Vglavnem ce mu zjebava CD-je je rekorder slab. Tisti a la vinilka CD-ji niso dobri.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Kaj je zate skurjen CD, da se je vnel?:) al je pac rekorder javil napako, al se je plast razlila......
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Han ::

Pa je res potrebno imeti Audio CD-R? Včasih je delovalo, da si komponenti dal samo za "povohat" tako plato, dejansko si pa zadevo posnel na običajen CD-R. :)

Trancedeejay ::

Ja to so imeli philipsi en feler ko si dal noter cd in si pladenj rocno lahko odprl in zamenjal CD.
Have a nice Day

Matt
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony DVD rekorder problem

Oddelek: Zvok in slika
51020 (958) Amaterček
»

Polariteta zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
769507 (8487) Trancedeejay
»

Najboljsi TV za 130 jurjev?

Oddelek: Zvok in slika
385120 (3535) macgajver
»

Problem z racunalnikom

Oddelek: Strojna oprema
61268 (1204) Trancedeejay
»

dvd player + receiver - najbolsi nakup za max. 120.000 sit

Oddelek: Zvok in slika
252108 (1715) AniMatic

Več podobnih tem