» »

tezave s kopiranjem dvd-ja

tezave s kopiranjem dvd-ja

prevoz2 ::

jst mam dvd film k je zakodiran in ga ne morem prekopirat niti z nero burning room in niti z dvd clone zato
ce je kdo ze imel to tezavo naj pove kako se to stvar razkodira in nato zapece.Al pa mogoce rabm kaksen drug program za copy
ženska je zabavna ko je mlada,ko pa je stara, pa je.............!!!!!

CaqKa ::

clone dvd ne zna delat z zaščitenimi dvdji. nero verjetno tudi ne.
uporabi dvd decryptera pa mu med opcijami naroči da naj odpravi zaščito, pa potem tisto speči.

CaqKa ::

prevoz2 ::

lej tole k si ti poslav je ok sam jst bi prosu
ce mi das stran kjer bi lohk ta program dol vrgu ker tisto k si mi ti dal jst gor ne najdem nobenga taksnega programa k bi ga lahko dol vrgu
ženska je zabavna ko je mlada,ko pa je stara, pa je.............!!!!!

CaqKa ::

na levi strani v menuju piše download, tam klikneš in poiščeš ta program.

dj003 ::

jaz sem probal z dvd decrypterjem in slika je v redu zvok pa čez cajt zmanjka

mi lahko poveš kako moram nastaviti v nastavitvah

hvala
yes

mAsA ::

Si probal "AnyDVD" ? Samo ta je plačljiv.
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

dj003 ::

sem probal pa ista situacija
yes

CaqKa ::

pa na orginal dvdju je zvok? al tudi čez cajt zmanjka?

mojsterMiha ::

najboljši je dvd shrink šele za njim decripter,ker ga slednji nič ne skrči
oba pa najdeš na afterdawn ali free-codecs.com

gorann ::

dvd shrink absolutno, samo preden zacnes shrinkat mors ponavad zagnat power dvd ali podobno da odpravi zascito v filmu, nato pa shrinkat!
kar se tice dolzine kodiranja je ponavad tam nekje 40minut iz 8gB na 4500mB(to so pravilni MB) ne pa 4.7gB kot pisejo na cdjih, naj te ne zavede ker je 4.7gB samo 4500mB na praznem dvdju!!
slika in zvok sta v redu pa se vse menije ter dodatke na dvdju lahk obdrzis , ker vse lepo skrci na en dvd brez izgube kakrsnega koli dodatka na dvdju!
ustvari ti video_ts mapo kjer mas vse potrebno, potem pa zapeces z nerotom kot video dvd in to je to!
pisi kako ti ratalo!
lep pozdrav!

CaqKa ::

za samo kopiranje je dvd decrypter povsem dovolj.

Trancedeejay ::

ustvari ti video_ts mapo kjer mas vse potrebno, potem pa zapeces z nerotom kot video dvd


Si mislil Data Disc?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

CaqKa ::

ne, ni mislil data disc. tak se ne peče video dvdjev.

Trancedeejay ::

in kje je ta opcija pri Nerotu?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

gorann ::

moj nero ma dva zavihka, prvi mas dvd drugi pa cd, mal pobrskaj, drugace pa si nalozi novejso verzijo nerota.
ko das zavihek dvd potem se ti pokazejo moznosti za snemanje dvdjev, od podatkovnega dvdja(iso) do dvd-video in ostalih stvari, podatkovni data disk je disk na katerega snemas mp3 divx jpeg itd..
dvd video je pa format , ki spremeni video_ts mapo v dvd video da ga lahk gledas na dvd predvajalnikih, enako kot original dvd..
izberes dvd video nato samo z desne preneses video_ts mapo katero ti je naredu dvd shrink in on bo sam sortiral filete, ucasih napise da nekateri niso pravi fileti za ta format pa das vseeno ok in da ti ga zapise, nic tezkega, samo dvd opcijo izberes v zavihku, se lazje je pa ce das nero start smart kjer ti ta opcija ze sama v oko pade:)
lep pozdrav!

Trancedeejay ::

Ja en cuden Nero imam, sem na drugem racunalniku videl da to obstaja.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Vglavnem verzija Nerota, ki sem jo imel je bila prilozena v retal pakungi z DVD rekorderjem. Ce kdo namerava kupit LG-jev 16x DVD pekac v retail izvedbi naj se izogiba omenjenemu Nerotu,ki je prilozen.
Lep pozdrav se naprej

Matt
Music is the key

CaqKa ::

ja bi blo fajn če bi nerota malo posodobil :)

Quikee ::

Zravn pekacev je po navadi Nero OEM... ki vsebuje samo Nero Express in je brez Nero Burning Rom-a.

Trancedeejay ::

Quikee tocno tako. Sedaj sem nalozil prev tako Nero OEM, vendar je na koncu se SE, torej Nero OEM SE in ta ima vse. In seveda, sedaj delajo kopije na vseh DVD predvajalnikih.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

dj003 ::

povejte mi kaj lahko počnem s shrink-om ali odkodira zakodiran dvd
yes

Quikee ::

Kaj ce bi malo pogooglo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Quikee ()

gorann ::

dj003
s shrinkom mi je ratalo dosedaj vse dvdje shrinkat, tudi z zascito..
samo predhodno treba dvd zalaufat s power dvd (tudi drugi progiji lahko, sam sem samo s powerjem delal) da ti odkodira zascito, nato lahko enostavno zapres power dvd in zalaufas dvd shrink
open disc, ga najde, nato ga analizira sam, potem po analizi ti pokaze kaj vse mas gor na dvdju, lahko menije zbrises oz audio zvok npr. ce mas audio nemski 5.1 pa audio angleski 5.1 lahk oznacis katerega ne rabis in ti ga ne bo naredu...
ponavad mas odzgoraj v programcku crto(zelena) kjer kaze kolk bo velki dvd (v MB) po shrinkanju..
ponavad je 4464 MB , dvdji so 4.7GB sam to niso racunalniski gigabajti, naj te ne zavede, dvd ma 4500mB in to mors vedt seveda ce je 4.7GB oznaka! mogoce se za kaksen mB motim!
potem ko se odlocis kaj hoces met na dvdju samo kliknes odzgoraj backup in ti zacne kompresirat tvoj dvoslojni cd na velikost enega dvdja!
ce ti po pravici povem, ce je dobra kvaliteta dvoslojnega dvdja, potem nebos niti opazil spremembe ko dobis ven en sam dvd...
sam sem ze veliko preshrinkal in mi zelo v redu programcek, aha pred tem si izberes kam naj ti video_ts mapo naredi, potem po koncanem shrinkanju ti lahko sam posname dvd ce mas tako nastimano.
zelo v redu programcek, nimam nic slabega za rect, edino ker mam pocasen pc (athlon 900mHz, 512 rama) pa mi okol 1 ure pa pol shrinka, na hitrih masinah pa okol pol ure do 49min lahko se hitreje!!
lep pozdrav!

dj003 ::

hvala gorann

jaz sem probal v kombinaciji dvd shrink, dvd region+css free in posname mi z dvd decrypterjem. stvar laufa, pri kvaliteti se mi zdi da je za odtenek slabša slika. morem še zdaj preverit original in moj izdelek.
kako je pa tam kjer je okno backup dvd in greš v quality settings, kako to nastaviš

hvala
yes

frenkb ::

Dvdshrink je res super zadeva za kopiranje dvd.Mene pa zanima kako bi lahko kopiral dvd,ki ima zapisane tudi programe,ki lahko tecejo na PC.Tak je recimo DVD od glasbene skupine Blue,ki ima poleg video zapisa tudi en del (130Mb) ,ki ga lahko pozenes na racunalniku.Dvdshrink mi je skopiral vse file,razen tiste za na PC.Ali je kaksen program,ki zna tak dvd pravilno skopirat ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za kopiranje DVD v DVD?

Oddelek: Zvok in slika
116119 (2614) CaqKa
»

kako posneti 8GB DVD video

Oddelek: Strojna oprema
122261 (2063) dustphoenix
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141951 (1637) CaqKa
»

Shrinkan DVD prevelik za kapaciteto DVD-ja?

Oddelek: Zvok in slika
61093 (1038) Trancedeejay
»

DVD - program ?

Oddelek: Zvok in slika
152236 (2029) CaqKa

Več podobnih tem