» »

Kupuje se Prenosnik...

Kupuje se Prenosnik...

dkRusky ::

V tujini, verjetno v Avstriji ali Nemčiji. Zanima me kakšne so kaj cene carine za takšen paket, predvsem pa me zanimajo kakšne spletne trgovine, kjer so prenosniki poceni in pri katerih ste že naročevali in imate z njimi dobre izkušnje - so zanesljivi, saj 400.000 ni malo keša in te v sedanjih časih hitro kdo okoli prinese, sploh ker po povzetju ni možno plačati.

Pa še nekaj bi vprašal. A je komplicirano v prenosniku menjati rame, ker bi jaz zraven še 512 ramov dodatno naročil pa bi jih sam notri dal s tem, da nebi rad garancije izgubil.

Aja. Ali se bo zelo poznala razlika med radeonom 9700 128mb in 64mb?

Hvala.

Jux ::

Najprej razcisti kaksnega prenosnika potrebujes, potem poglej na www.geizhals.at za cene in primejaj s slovenskimi, se prej si pa preberi vse zadnje teme o prenosnikih.

Se mi zdi da vsak teden al pa 14 dni ISTO temo nacnemo, ki zgleda takole:

"kupil bi prenosnik, katerega naj kupim"

Fantje, dejte mal sami prej raziskat.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

dkRusky ::

Lej če bi dobro prebral bi ugotovil, da me ne zanima toliko kakšen prenosnik temveč predvsem, katere so zanesljive trgovine in koliko bi me prišla poštnina.

bigbug ::

Zapelji se v avstrijo(kjer lahko vidis ce vse deluje kar po posti ne mores) tam dobis za okoli 1400eu Intel centrino 1,7,80Gb disk,1024DDR,128 ATI,DVD-RW 8*,3D full duplex sound,card reader,win XP home,usb 2.0,10/100Mbit network,wirles lan,15,1 TFT + 82 EU 160GB disk usb 2.0!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bigbug ()

dkRusky ::

Ok jaz sem sedaj našel tole, saj je 17 palčnik itak prevelik prepožrešen in pretežak.


http://www.birg.at/technischedaten/pdf/...


Še posebej mi je všeč, da ima 1giga rama, ker bi jih drugače moral dokupovati.

Kakšen se vam zdi? 1.500 evrov je pa cena. In kakšne izkušnje imate z acer-ji.


A mi lahko samo eden razloži kaj to je ker to so edine stvari, ki jih moram nujno vedet pred nakupom

-DVD-Smulti XPH Zanima me če ta zadeva podpira dual layer dvd-je (ne rabim jih pečt samo bral bi jih rad)

- Graf.Kartica ima vram a to pomeni da je shared, al da ni ddr al kaj za enga hudiča je to.

-Zakaj so noter 333 rami, če podpira centrino 400 fsb. a je to tudi od plate odvisn, ker če ni bi jaz kupil nekje posebej 400 mhz rame.

-1wtf je glarescreen.

-a se da dobit kje slovensko tipkovnico
Ta zadnja dilema in mogoče najpomembnejša, ker se bo prenosnik uporabljal za programe tipa auto-cad. A je bolje vzeti prenosnik z 15,4 inčnim monitorjem in ločljivostjo 1280x800 ali je bolje vzeti 15 inčnega z ločljivostjo 1440x1050. Kje bom imel večjo delovno površino - torej, da bodo ikonce čimmanjše. Namreč tlorise lahko zumiram, vendar mi meniji sploh v archicadu zavzamejo ogromno prostora.

Prosim če mi lahko eden na ta vprašanja odgovori, ker bi ga rad dobodel še ta teden.

ride100 ::

Tudi sam kupujem prenosnik... pa me zanima kje tocno so te trgovine v Avstriji, kjer se bi dalo ugodno dobit kak prenosnik (sam sem iz Kopra); A imajo kako web stran?

hvala!
bye from kotsilandija:)

Caligula ::

Jaz bi ti se priporocal ,da na PC DOM posljes kak mail za ponudbo kakega Solonote laptopa, ker ma zelo dobre cene pa garancija v SLO zna bit kar pomembna zadeva.

bigbug ::

www.mediamarkt.at
www.birg.at
www.majdic.at

Drugace pa imas v It cisto blizu dobro trgovino

Mene pa zanima, ce ima prenosnik drugacno resolucijo kot 19" monitor kaksna bo potem slika na tem monitorju, ce bi ga priklopil?

ride100 ::

Hvala!

Se nekaj, da ne zacenjam nove teme bom kar tu..

Kaj se je kdo spuscal v primerjavo Pentium M (centrino) in Celeron M. Jaz sem malo poizvedoval po netu in opazil, da spet ni velikega razkoraka med njima, tako po hitrosti ne kot tudi v zdržljivosti baterije (tom's hardware..) . Me zanima kaksne so vase izkusnje s terene oziroma kaj ste slisali...?

Lep pozdrav
bye from kotsilandija:)

vkancl ::

Kopujem prenosnik do 250.000 sit- torej ta poceni. Inf. so si naprotujoče, pa me zanima, če je kdo tu bolj doma (prodajalci to očitno niso... vsaj tisti na katere sem naletel). Pomebna mi je predvsem avtonomija baterije cd 5h, pa da ne šteka, ker si tega nemorem dovoliti. Hvala pa lep pozdrav!:O

cosmos ::

Samo v premislek:

trgovina v Nemčiji, dobro ocenjena po Geizhals-u in s potrebnimi certifikati

Acer Travelmate 4002WLMi
1.6Ghz 2MB Pentium-M
DVD rekorder
512MB rama
60GB diska
Radeon 9700 64MB
XP Home
15" WXGA 1280*800 ekran s pravimi 24 bitnimi barvami 16.7mil !, kot naprimer nekateri Dell-i
mislim, da 8 cell baterija, po uporabniških testih na netu max. avtonomija 4.5-5 ure
seveda Wi-Fi
3 kg
ergonomična tipkovnica

cena 1140 Eurov
nekje 40 Eurov postnina
in 25 Eurov, da preverijo, da nima mrtvih pixlov

Skupaj je prebližno 290.000 sit 8-O

neoto ::

Zadnjič sem v grazu videl prenosnik (v trgovini, kjer drugač kavo prodajajo :), z rad 9700, amd mobile procesorjem (mislim da 2800+), tipkovnico z numeričnim delom, velik zaslon, dvd snemalc, 512 rama, zraven dobiš še pcmcia tv tuner... (aja, pa 80 gb disk je bil not), 5.1 vgrajene zvočnike z subwooferjem :D
Vse skupaj okol 300 naših jurjev (če se prav spomnim)

Preden bomo mi v evropi... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neoto ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
818294 (3318) kmetek
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916219 (7180) Seb4
»

Prestigio prenosnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19517429 (9605) Utk
»

Kateri notebook? cenovni razred okoli 350-400k

Oddelek: Kaj kupiti
161695 (1380) TribesMan
»

Prenosniki v Avstriji?

Oddelek: Kaj kupiti
282160 (1751) MrBrdo

Več podobnih tem