» »

Prestigio prenosnik

Prestigio prenosnik

1 2
3
4

Jux ::

@bloodyman
Ma kaj kupujete te Prestigio notesnike, ker so v kvaliteti ohisja zelo slabi (svoh). Po enem letu delovanja bo vse skripalo! Sem ga sel pogledat v bof in je velka razlika med npr. hp. Pa ne mi zdej govort kok a dobro konfiguracijo, ker notesnik se ponavadi prenasa in je zelo pomembno kolk je kakovostno ohisje. Ja pa tisti dvd-rw so tud baje slabi, ker ne znajo vsega brati. Zato pravim, ce mas ze 370.000 SIT za notebook (prestigio) bos pa bol dodal se tisith 60.000 za pravo kvaliteto (hp,...).


Ne basaj, HP+COMPAQ prenosniki so po kvaliteti identični raznim ACERJEM itd... in kvečjemu za nianso boljši po kvaliteti od prestigiota. Edine firme, ki so res bolj kvalitetne so v mojih očeh ibm, dell in toshiba, ki praviloma ne kupujejo barebone sistemov.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

BloodyMan ::

Ha, ha ,ha
Kr tolaz se! Pejt mal pogledat v bofa al pa kje drugje pa se mi pol oglasi. Al pa ce hoces malo povprasaj trgovce pa ti bojo povedal kr vidm, da se ti ne razumes najbolj.
Vredu!

lp

Titus ::

Oprostite da obujam temo, omenjali ste večinoma prestige 300k+, se splača nabavit Prestigio Nobille 156 (234k) ? Ali raje dam 40k več za 156+ ? Pa tudi nič ne piše da je OS že nameščen, sicer to me ne prav briga, saj lahko namestim sam, je torej nižja cena zaradi tega? http://www.techtradecenter.si/
Prenosnik bi uporabljal večinoma za pisanje in brskanje po netu.
thx za nasvete
//End of message\\

Zzzzzzz ::

Glede 156-ke ti ne znam svetovat. Sam imam 157-ko, imata pa oba enako ohišje, le stvari ki so notr so malce drugačne. Poglej kak datasheet, ipd.
OS pa ni nameščen.

morphling1 ::

157 je v bistvu enak kot 156 samo da imajo ti modeli grafično kartico R9600/9700 in pa zaslone z SXGA (1400x1050) ločljivostjo, tako da ta razlika je za veliko ljudi vredna razlike v ceni, sicer je pa to zelo različno od potreb. OS-a ni
Sem pa opazil da Techtrade, večino Prestigio notesnikov ponuja brez Wlan kartice, kar v bistvu pomeni da ne sme imeti Centrino oznake.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

Oprostite da obujam temo, omenjali ste večinoma prestige 300k+, se splača nabavit Prestigio Nobille 156 (234k) ? Ali raje dam 40k več za 156+ ?

156 je centrino celeron
156+ pa centrino P-M procesor,jaz bi raje tega vzel,celeron mi ne diši preveč
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Titus ::

v čem je sploh še razlika, če je 40k več? ja ni le procesor drug?
//End of message\\

politolog ::

Hej fantje,

tut jst sem gledu te Prestigiote, pa moram rečt, da so bolj plastik fantastik. Ploščica za TouchPad se kr premika, ohišje se zvija. Ni vreden svojega denarja, pa tud če ponuja visoke zmogljivosti. Vsi ki kupujete prenosnike, se vam splača pogledat na naslednji link: notebooksbilliger. Imajo super cene za super kvaliteto. Poštnina je 50€, za ceno prestigiota 157 pa dobite boljše in kvalitetnejše. Ugodni so predvsem Fujitsu-Siemensi in ASUSI. Pride ceneje kljub poštnini. Garancijo pa lahko uveljavljate tudi v Sloveniji, saj smo v EU.

Aja, pa še to. A kdo ve kako se kaj igre odnesejo na widescreenu na prenosniku, al so razpotegnjene al je na vsaki strani zaslona prazno. Me zanima, ker si kupujem prenosnik z widescreenom (format 16:9).
JEBI GA!

morphling1 ::

F-Siemens Amilo ima popolnoma enako ohišje kot prestigio 153, torej Aopen in tudi tam bo ohišje malo mehko. Če hočeš trdo kvalitetno ohišje, mora bit iz kakega boljšega materiala ala magnezij ali titan. To pa imajo samo notesniki najdražje klase.
Tudi razni HPji Dell in podobno nižjega cenovnega razreda so mehki, mogoče malo manj kot prestigio, samo še vedno.

Še nekaj glede EU garancije, če zadeva nima posebej označeno da je EU garancija, potem ne bo nič s tem. Običajno je tako da če si tujec imaš pri pooblaščenih serviserjih garantirano servisiranje. Ampak če si ti domačin in imaš račun iz tujine, te večina servisov ne bo upoštevala, pač lokalni trgi ščitijo svoje distributerje, to da smo v EU ne pomeni še nič.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

okfec ::

Strinjam se z morphlingom glede garancije in ohisij - nebeden ti ne garantira, da ti po EU velja garancija, ce to izrecno ne pise oziroma ce ne preverite. Pa se dodatna informacija: Aopen (proizvajalec barebone) je podjetje, ki se je odcepilo od Acerja.

Tudi "dobre" znamke kupujejo barebone sisteme za svoje vstopne modele - zato tudi take podobnosti med modeli "razlicnih" znamk. Konec koncev pa imate notri iste komponente ane? Procesor, chipset Intel, disk: samsung, toshiba, ibm, hitachi, grafika: intel, ati, nvidia.

Ne vem pa kaj nekateri pocnete s svojimi prenosniki. Zvija se ohisje??!?!?!!? Kaj ga das na dve cigli in ga uporabljas za klopco? AL za podstavek pralnemu stroju? Ce se ti premika drsna ploscica, se je kaj polomilo ali pa si polomil. Nesi na servis, da pogledajo!

Celeron M je okrnjena verzija Pentium M, ampak ne tako mocno po preformansah kot po varcevalnih funkcijah. Celeron M zdrzi v povprecju nekje 3-3,5h.

Videl pa sem, da se na Nakupovanje - Prestigio prodajajo prenosniki z Radeon 9700 (zasnovan na namiznem 9600 XT - mocnejsa kartica in bolje varcuje z energijo) ter 8x DVD-+RW.

politolog ::

Hej,

ne bi rad polemiziral z nobenim kej posebej, sam če že kupuješ prenosnik za 300-350k sit, se pa že splača pogledat, kako kvalitetno ohišje ima. Sem šel pogledat Prestigiota (ter druge) pa se nisem rabu na njega usedit, da bi vidu, kok se ohišje (zadnji del zaslona, pa še kaj drugega) zvija, pa kok slabo je skup sestavljen. Tisto kar ma notri je čisto v redu, proti temu nimam nic. Sicer pa samo v vednost, Prestigio 157 z 1,6GHz procesorjem, 512 rama in 60 GB diska pri nas stane okoli 340 k sit. ASUS M6800N z 1,5GHz intel M procesorjem pri nas stane okoli 390k sit(JAE). Spodaj opisani ASUS M6800N z 1,6GHZ procesorjem pa skupaj s poštnino iz Nemčije stane 330k sit, če ga kupujete na firmo. Dovolj je že, da je s.p. Pri nas bi tak stal najmanj 400 k sit. Men se zdi, da se splača.8-) Rajš ASUSa iz Nemčije nabavim kot PRESTIGIOta v Sloveniji!!! In manjka mi le še klik, pa bo moj........

Za premislit!


Tu pa je slikca!8-O



Basis

Intel Pentium M Prozessor 725 mit Centrino-Technologie 1.6 Ghz (Dothan)
512 MB DDR RAM (2x256)
2 Sockel, max. 2GB
60 GB Festplatte
15,1" SXGA+ TFT LCD (1400x1050)


Komponenten:

24x24x8x24 DVD/CDRW Combo Laufwerk
64 MB ATI Mobility Radeon 9700 Grafik


Kommunikation:

1xRJ 11 Modem
1xRJ 45 LAN
On board 10/100/1000 Mbps Fast Ethernet Controller
Gigabit Ethernet
integriertes Wireless LAN 802.11g

Schnittstellen:

1x IEEE 1394 FireWire
1x paralell
1x VGA port
4x USB 2.0
2x Audio:Audio-out/Mic-in
1x IRDA
1x PortBarIII
integrierter CardReader (MMC/SD/MS/MS-Pro)
Intel PRO/Wireless 2100 Netzwerk- Verbindung
PCMCIA TypII/I


Ausstattung:

AC 97 Audiochip
eingebaute Lautsprecher und Mikrophon
Li-ion 8 Zellen, 14,8V
durchschnittliche Laufzeit: ca. 5,5 Stunden
Gewicht ca. 2,6 kg

Betriebssystem/ Software:

Microsoft Windows XP Home

Serviceleistungen:

3 Jahre pick&up & return Garantie in Deutschland
2 Jahre internatione Bring-In-Garantie
Akku 12 Monate Garantie, Display 24 Monate Garantie
inklusive Netzteil, Akku, Maus, Handbuch, Treiber-CD´s, Tasche
JEBI GA!

morphling1 ::

Samo če bi ti tipkal po Asusu, bi videl da je malenkost ali nič boljši od Prestigiota po kvaliteti ohišja. Ena varianta 6800 ali 6700 mislim da je še v Bofu, da si jo lahko pogledaš, mene ta 6xxx serija ni navdušila, so pa nekateri drugi Asus modeli zelo kvalitetni, predvsem tile manjši S1300, M2400, M3700 serija
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Caligula ::

Pol se bolj splaca Annijev Gericom Hummer.

LAptom z 256 Mb rama je crap, ker je kot crknjeno crevo.


Treba poskrbet za 512 Mb RAMa in, da ma disk NAJMANJ 5400 RPM.
Pol se sele splaca kregat glede procesorja (Kjer Celeron Centrino sploh nima kake prednosti pred AMD mobile recimo glede porabe..) ...

Skratka tole je hudo skrbasta konfiguracija.
Ce bi svetoval kolegu bi rekel takole:

1: Disk 60 giga /7200 rpm
2.Pentium M Centrino ali AMD Mobile kot slabsa alternativa
3.512 Mb RAMa
.
.
.
.

perci ::

mah, 7200 diskov je v laptopih tok mal....da si ful omejen - je pa res, da je fajn ce je hitr disk in manj kot 512mb rama ne jemat - edin ce mislite sam word pa excell uporablat

TribesMan ::

7200 rpm diski za laptope so tudi prav nesramno dragi... če res ne rabis nujno... kupi navaden disk in uzivaj... 5400rpm je cist OK, za nekega povprečnega uporabnka. Če pa hočeš prenosni workstation, pol pa itaq vse najboljse notr zmetat.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

TylerDurden ::

Zna kdo odgovorit na tile dve vprašanji.

Zakaj se na mojem prestigiotu 157 bohoti nalepka ati mobility 9700, driverji z originalnega cdja poleg prenosnika mi zaznajo pa ati 9600? Prav tako je povsod napisano, da ima 157 ati 9600, medtem ko BOF in nalpka na mojem prenosniku pravita, da je to 9700?

Kje dobit najnovejše catalyste za mobility procesorje. Sem poskusil z navadnimi catalysti pa se nočejo inštalirat.

Kako resnično ugotovit, katera grafična kartica je noter?
Let\'s make some soap ...

Caligula ::

ATI 9700 Mobility je komercialno ime za ATI 9600 vtaknjenega v prenosnik. Skratka dejansko gre za 9600 (ne vem-mogoce PRO verzijo).
Ce bi bil notri pravi 9700 bi ti ze zgorela kista >:D

Drugace pa se trenutno po mojem najbolj splaca:

SOLOnote P1556A

Cena: okoli 220.000 + DDV pri PC DOM

Intel Centrino Pentium 1,6 GHz 2MB cache
15,1 TFT LCD, Loèljivost 1024 x 768
512MB DDR delovnega pomnilnika, max 1024MB
Trdi disk 60GB ATA-100
CD-RW/DVD combo enota
64 MB Intel integrirana grafika, dual view, S-Video TV out + VGA izhod
Intel PRO/Wireless 54MB 802.11g mre¾na kartica
Mre¾na kartica 10/100 Mbit LAN – integrirana
Modem/fax V92 56k – integriran
Zvoèna AC 97 optical out + mikrofon
USB 2.0 3×
Infrardeèa vrata (IrDA 1.2)
PCMCIA Cardbus type II 1×
1×Firewire IEEE 1394, 1× Paralel port
Èitalnik Memory Stick in Secure Digital in MMC
Lithium Ion baterija – do 5 ur delovanja
Dimenzije: 326×270×30 mm, te¾a: 2,68 kg

Doplacilo za DVD RW cca 10 jurjev + DDV, za hitrejsi disk pa 1.400 SIT.

Pol je tole se precej boljsi deal kot tisti Hummer pri ANNIju. Pa se pri PC DOMu se tip vsaj res potrudi za resno stranko.
Od ANNIja, COmtrona za kake nadgradnje se odgovora po mailu ne dobis pa se v stacuni nimajo pojma, kaj se sploh da pa kaj ne :|
Preverjeno ;(

CaqKa ::

moj 157 tudi ima 9600, driverje pa dobiš na prestigio strani.

perci ::

1024*768 je mal premalo

CaqKa ::

....ko se enkrat na 1400x1050 navadiš.

TylerDurden ::

no torej je normalno, da v driverjih piše radeon 9600, kljub temu, da je gor nalepka radeon 9700. PREKLETE ŠLAMPE!!! Niso mogli vsaj tega popravit v driverjih. Če jih že ne updatajo (zadnji so od 19.8.2004). A ni bilo vmes še ene par catalystov.
Let\'s make some soap ...

morphling1 ::

Tyler, kliči na Asbis servis, jim razloži da bi moral imeti po specifikacijah 9700 gpu, morali bi ti poslati flash rom, kjer 9600 lepo flashaš na 9700 (gpuja sta v bistvu identična, samo frekvence se malo razlikujejo), ali pa kar na servis odnesi in ti tam flashajo.

Potem bi morali tudi gonilniki spoznati 9700
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jux ::

@bloodyman

Kr tolaz se! Pejt mal pogledat v bofa al pa kje drugje pa se mi pol oglasi. Al pa ce hoces malo povprasaj trgovce pa ti bojo povedal kr vidm, da se ti ne razumes najbolj.


Sam se pravtako že karnekaj časa odločam za nakup prenosnika in sem si ogledal marsikateri prenosnik in dejstvo je da so recimo tapocen AMILOTI, HPji itd. kupljeni barebone v istih tovarni kot prestigio, solonote, tronote, itd., torej AOPEN, SAGER, CLEVO, itd... Mogoče ni kvaliteta izdelave identična, so pa odstopanja marginalna. Če kupuješ poceni prenosnik, potem se ne kupi znamke, ker jih preplačaš.

Če pa govorimo o tadražjih računalnikih (torej okoli 400k, brez DDV), tam pa se že splača dobro premislit, kaj kupit. Samo, v ta segment se ti splača posegat samo če potrebuješ majhne dimenzije, specialne varnostne sisteme, majhno težo, veliko avtonomijo, vrhunske zmogljivosti. Jst sem se zarad dimeznij, teže itd.. odločil za Dell Lattitude D600, ki pride cca. 400k brez DDV, če bi pa mel še kakšen tolar več bi pa verjetno vzel Sony VAIO VGN S 2XP oz. ultimativni stroj IBM T42.

Itak ko vidiš IBM-a v živo (govorim o recimo T41p), ti je jasno zakaj je dražji od ostalih. Bombončki, kot so ohišje iz titana, specialne zaščite diska, čitalci prstnih odtisov, FireGL grafična kartica, avtonomija petih ur, to so stvari, ki prenosniku prinesejo price tag 600k. Žal mi je samo to, da mi oče ni uspel kupiti v ZDA IBM-a, ker so tam TAKO poceni (beri 40% ceneje kot pri nas), da se ti splača tja kupit prenosnik, z razliko v ceni si pa kupiš povratno karto do zda.

Skratka, če kupuješ prenosnika do enih 400k z DDV, dobro premisli o raznih prestigiotih.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

TylerDurden ::

za vse tiste, ki bi radi zadnje catalyste. Omegadrivers imajo odstranjeno blokado na mobility čipe in se normalno namestijo na prenosnik.

Kar se biosa tiče bom pa res šel, ker imam trenutno prenizko frekvenco gpu-ja. Vsaj po specifikacijah. Kje točno je asbis servis ? V trzinu ali kje drugje?
Let\'s make some soap ...

Caligula ::

Asbyss ma v ind. coni v Trzinu servis. Ko vstopis v cono gres desno prot tehnicnim pregledom in pred hangarjem za tehnicne zavijes levo in gres po rahlem klancu navzgor dokler na levi straniu nekje ne vidis napisa asbyss.

Mimogrede, pri Solonote prenopsniku zgoraj je doplacilo za 7200 RPM disk cca 8.000 SIT brez DDV kar je vec kot sprejemljivo. za DVD pekac pa malo manj kot 11.000 SIT kar je tudi sprejemljivo.

Skratka vredu zadevca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

CaqKa ::

no jaz driverjev nebom menjal dokler mi špili delajo (doom3, nfsu2, quake3)

TylerDurden ::

Evo danes sem vse porihtal. Upgradeal so bios (ni ga še na internetu), ki mi je spremenil grafično v r9700 mobility. Tole pa pišem iz postelje, ker sem danes nabavil še wireless router (če koga zanima če enaa.com canyon deluje - DELUJE!). Notebook OWNZ!>:D
Let\'s make some soap ...

alesrosina ::

Tyler: se strinjam, hehe. :D

TylerDurden ::

A je kdo zainteresiran za kopijo BIOSA, pomojem bi jo lahko naredil. nekako.... Ker 157 nima disketnika in moram najdet način kako primerno zbootat comp.
Let\'s make some soap ...

CaqKa ::

boot cd za dos s podporo usbja. nato pa na usb ključ pišeš podatke. ni pa nujno.. lahko si recimo eno fat32 particijo narediš :)

bigbug ::

Klik Velika izbira prenosnikov (tudi prestigio).Veliko se da z njimi zmenit tudi preko maila.

npr. kaj mislite o tem?

Butterfly Mobile CM15k Cinema
15,4” zaslon TFT WXGA matrika
Ločljivost 1280 x 800
INTEL Centrino M 725 1,6 GHz
400 MHz 2048 cache Dothan Core
512 MB delovnega pomnilnika
Trdi disk 60GB ,
DVD zapisovalec
Fire Wire IEEE 1394, TV out
USB 2.0, Drsna ploščica
Zvočna kartica
ATI Radeon 9700 128 MB
Smart Li-ion baterija, VGA izhod, LPT port
Fax modem 56k, mrežna 10/100
Dve leti garancije!


CENA: 285.000,00 SIT
+ DDV

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bigbug ()

Pisko ::

A sta SOLONOTE in PRESTIGIO eno in isto al kako je s tem...

Sedaj imam HPja nx9005 že pol letai in je ratal prepočasen za ta svet.

nameravam pa tudi kupiti PRESITIGA 157 1.7 in dvd pekačem. SOLONOTE je pa identičen temu.

SOLOnote P1557-G P1.6/512MB/60GB:

Intel Centrino Pentium 1600 MHz proc. 2MB
15,1 TFT LCD SXGA+, Ločljivost 1400 x 1050
512MB DDR delovnega pomnilnika
max. 1024 MB pomnilnika, 2 slota
Trdi disk 60GB ATA-100
CDRW & DVD combo enota
ATI M10 Radeon 9600 agp 8X, 64MB VRAM
Dual view (LCD&CRT/LCD/projektor istočasno)
S-Video TV out
Intel PRO/Wireless 802.11b mrežna kartica
Mrežna kartica 10/100 Mbit LAN - integrirana
Modem/fax V92 56k - integriran
Zvočna AC 97 + mikrofon
USB 2.0 3×
Infrardeča vrata (IrDA 1.2)
PCMCIA Cardbus type II 1×
Firewire IEEE 1394 1×
Paralel port 1×
Čitalnik Memory Stick in Secure Digital
VGA izhod
Lithium Ion baterija - do 5 ur delovanja
Dimenzije: 326×270×30 mm
Teža: 2,68 kg
Garancija: 2 leti
Baterija 6 mesecev

DJ panel predvaja CD ob ugasnjenem prenosniku

308.750,00 SIT

tega bi malo nadgradil in bo.

TylerDurden ::

a je kdo že kej igrce sprobaval? Jaz sem naložil gor Prince of persia, pa me muči naslednje: prvič ko poženem igro mi zajamra, da je procesor prešvoh (600mhz), kopridem v igro mi začne lik nenormalno hitro okrog letat, ko pa še enkrat poženem jepa v redu. Vem da je trik v centrino procesorju, ampak a se da to kako bypassat, recim da bi prej procesor navil na vso moč in potem pognal igro?
Let\'s make some soap ...

alesrosina ::

hm, probej v XPjih foro z Compatibility mode - Start > Programs > Accessiories > Program Compatibility Wizard
Mozno da bo pol kej, glede na to da je prince of persia star spil. Drugace novi spli lepo delajo (sprobal sem Call of Duty in NFS Underground2)

TylerDurden ::

ne ne, sej špil dela BP. FFora je samo v tem, da se najprej procesor sam od sebe navije (centrino v laptopu), kar zmede igrico. Torej iščem proggy ki bi na moj ukaz navil centrinota.
Let\'s make some soap ...

CaqKa ::

en divx zaženi začasno ali pa pusti kaki fah laufat v ozadju :)

TylerDurden ::

pametno poldi :)
Let\'s make some soap ...

bili_39 ::

Po mojem bi bil boljši kak tak program ;-)

morphling1 ::

Tyler izklopi vse power saving fore v winsih in biosu, pa ne bi smelo spuščat več frekvence in šparat z baterijo :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mcrastur ::

je lahko prenosnik priklučen na omrežno napetost brez da se baterija troši ??
al je baterija lahko notr pa ni nic narobe ce jo fila sprot ceprau je ze pouna ...(upam da ste razumel:| )

alesrosina ::

ti sam pust notr baterijo. Ma zadeva ze ugrajen tako zascito, da se ne prenapolne, brezskrbi. Ker ci bi blo tko, bi ti zadevo raznesl v obraz (li-onske bateriej, ce je ne polnes po tocno dolocenem postopku eksplodirajo).

perci ::

sam če ga maš na mizi je vseen fajn da ga uporabljaš brez baterije - da baterijo izklopiš - pravijo tako vsaj

alesrosina ::

pravjo vse sorte - pravjo tud obratno. Kva pa vem, jst jo mam not, sej ga recimo enkrat na tedn (povprecno) okol nosm in porabm baterijo.

BaRtMaN ::

Pri Li-Ionskih baterijah naj bi blo fora v tem, da se baterijo da filat, ko gre proti koncu (recimo na 20%) in ne čakat, da se dokonca sprazne. Ta fora, da jo daš ven, ko je priklopljen adapter, je baje le en velik neresničen mit.

Daniel ::

Mene pa zanima kaj menite o Prestigio nobile 159w (ponudba iz BOF-a) ?


Treba bo v nakupe...:D

Jenej01 ::

jaz se tud za tega zagrevam...
P5Q PRO, E7300@3400Mhz, 4GB@... itd :D

slassi ::

No ja tale prestigio je kar hud! Edino baterija ni med najdaljsemi! opis v zadnjem monitorju!
drugace pa jeto izdelake firme uniwill model 259.
http://www.uniwill.com/products/perform...

Svetujem pa ti da prenosnik prestigio kupiš pri techatdeju ali rolanu.
Imajo namreč najboljše cene. Mislim da se da v teh dve trgovinah mal tezit za cena!
Samo malo se pripravi prej! Poglej cene potem pa pojdi v boj :)

aja se linke: www.techtradecenter.si in www.rolan.si
Eni mamo,druge pa baše, a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slassi ()

Jenej01 ::

jaz ga tak pri rolanu mislim vzet, pa na kes, pa mi morejo se nekaj dol dat :D

lp jenej
P5Q PRO, E7300@3400Mhz, 4GB@... itd :D

drekec ::

Baterija se res po testih sodeč hitro skuri (pod 2h), vendar sem na češki strani zasledil test z močnejšo 6+ Ampersko (v osnovi je 4.4 Ah)
, ki pa je močno podaljšala delovanje
Drekec

drekec ::

Še Benchmarki za Prestigio
Drekec
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se en nakup prenosnika - tokrat do 400.000SIT

Oddelek: Kaj kupiti
362443 (1776) rokleb
»

Prestigio Nobile 158W

Oddelek: Kaj kupiti
345070 (3400) okfec
»

Compaq laptop konfiguracija?

Oddelek: Kaj kupiti
6853 (764) glinik
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222810 (2343) Arthur
»

Kateri prenosnik vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
453297 (2082) Lex

Več podobnih tem