» »

Prestigio prenosnik

Prestigio prenosnik

1
2
3 4

TribesMan ::

Posta očitno nisi prebral do konca...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

brez skrbi, da sm :)

no, moj fotr se bo pocas odlocu za notebook, s cim bi prepricu njega da vzame prestigio 158W namesto 40k sit cenejsega gericoma blockbusterja excellent. glede na to, da imata popolnoma iste specifikacije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dmitro ::

lahko mu reces da zraven prestigia dobi secel sod ruske vodke :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dmitro ()

TribesMan ::

glede na to, da imata popolnoma iste specifikacije.


Gericom:
15,4"
1280x800
Intel Centrino 1.5Ghz
512MB
60GB
DVD zapisovalec
ATI M11 Radeon Mobility 9700 128MB
16bit
56k
10/100
PCMCIA 1x TypeII
Intel PRO WLAN 2200 b/g
TV izhod
3x USB 2.0
FireWire IEEE 1394
VGA izhod
Čitalec spominskih kartic 4v1
Smart Li-Ion
33 x 333 x 272 mm
3 kg

No pa začnimo...

Zaslon je sicer enake diagonale, vendar ima Prestigio ločljivost zaslona 1920*1200!! proti 1280*800, kar je popolnoma drug svet, v številki to pomeni da ima Prestigio natanko 2.25 krat več pixlov kot Gericom. Gericom nima Bluetootha, pa tudi vgrajene Web camere nima... niti nima Gigabit LAN vmesnika... ima Pentium M1.5, medtem ko ima Prestigio 1.7GHz z 2MB Cachea... Aja pa skoraj bi pozabil Prestigio je 4mm tanjši...

Torej notebooka sta POPOLNOMA ISTA!! Go and buy yourself a pair of eyeglasses.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Dr_M ::

tuki majo drugacne specifikacije za 158W.
lohk si tut ti zamenas spegle ze enkrat :)
od tistga kar si ti nastel, drzi samo locljivost.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dmitro ::

v bistvu ne drzi samo to da ima procesor 1.7.

Dr_M ::

kar se tice tiste opreme...
1gbit mreza...verjetn bo komi 100mbit rabu... precej bolj verjetno wlan.
bluetooth...tut brez tega se da bp zivet.
webcam - a se hecas? kot da bi mi ponudu se lopato gnoja zravn.
kar se tice locljivosti...sigurno je 1920x1200 mnogo bolje, ampak moj fot ne vid vsak dan boljs, tko da...dvomim, da bi z lupo gledu na lcd...

pa ne me narobe razumet, nism ksn pristas gericoma, men osebno tut ta firma precej smrdi, ampak tut nad prestigiom nism kej prevec navdusen.
verjetn mu bom predlagu kr ksn brandname comp. hp ali ibm. tistih 50k sit bo ze dau vec...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

romci ::

Kako pa se v praksi obnese 1920x1200 na 15.4" LCDju? Za surfanje po netu ipd.
-- not all those who wander are lost...

ziga7 ::

Prestigio 157

Zaslon 1400x1050
M-Centrino M715 1.5 GHz (2MB Dothan)
ATI Mobility Radeon 9600, 64 VRAM
512 MB 333 MHz DDR
Trdi disk 60GB 5400 rpm
DVD/ CDRW kombo enota
Lithium-ion baterija
Wireless lan 802.11g (54Mbps)

se lahko dobi za ~340.000 SIT

Z M 1.7 in DVD pekacem pa 370.000 SIT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ziga7 ()

TribesMan ::

Dr_M lej jest tvojmu fotru svetujem nej gre v eno stacuno kjer prodajajo Toshibe. So firma z dolgo tradicijo, ce oni ne vejo kaj delajo potem nobenden nima pojma o prenosnikih. In tam bo dobil najbolj precenjen kos dreka.

Drgac pa kar se tvojih prejsnjih dveh postov tice, v prvem si dokazal da res nic ne vidis. V drugem pa da isces ene glupe izgovore da bi dokazal svoj "prav". Najprej sprasujes za razloge zakaj bi vzel 40kSIT drazji laptop (no v resnici je samo 30k drazji...) potem pa v drugem postu pribijes da mu bos svetoval nakup brand namea, ki je 50k drazji. S tem da za 50k SIT pri brandnameu dobis kvecjemu slabsi prenosnik... Bravo, obvladas.
Kar se resolucije tice, sploh ni nic kriticnega, jest sem tud mislil da je 1400*1050 ful prevec za prenosnik sam ko sem ga prvic videl sem ugotovil da je to tista prava stvar, 1600*1200 ki jo uporabljajo boljsi IBMi je se boljsa, kvaliteta slike je noro dobra, zrnatosti slike NI, ce pa slabo vidis, pa nastavis Large Font size v Winsih in si zmagal... Sploh moras upostevat da prenosnik gledas precej blizje kot navaden racunalniski zaslon, zato je lahko resolucija vecja.
Glede ostale opreme pa ti bom takole povedal, bluetooth, GBL in webcamera so priblizno tako uporabni, kot PCI-Express in SATA v namiznih racunalnikih, so fajn ampk koristi od njih pa ni nobene. Aja Prestigio ima se Dual Layer DVD pekac... kar je zelo nice.

Gericom ne disi skoraj nikomur, sem jih imel cast tudi prodajat in vse kar lahko recem suxajo da je kar hudo. Medtem ko prestigio so pa zlo dobro narejeni, ful folka ima samo dobre izkusnje z njimi, na testih pa jih tudi hvalijo, jest sem si jih sel prejsnji teden malo ogledat, in sem bil presenecen nad kakovostjo ohisja in tezo, o zmogljivostih pa itaq nimas kej komplicirat 1.5GHz je 1.5GHz pa ce je v Gericomu, Prestigiu ali pa HPju...

Aja zanimiv podatek je tudi to, Prestigio daje 2 leti garancije, med tem ko brand namei Dell in HP dajeta 1 leto.. (lahko vec z doplacilom)

Kako pa se v praksi obnese 1920x1200 na 15.4" LCDju? Za surfanje po netu ipd.


Precej bolje kot 15" z 1024*768.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

dmitro ::

ce mas dnar ti svetujem IBM thinkpad t42 ki ga dobis zelo ugodno pri anni computers. ena je 450.000sit
centrino 1.8ghz
80gb disk 5400
ati 9600 64mb ram
cd-dvd combo
512mb ram
.
.
.
.

Witboy ::

Jst se nism vidu IBM t42 pod 600k sit... tko da si se po moje malce zmotil.
Drgac pa naj mal pogleda se te butterflye k jih jae prodaja... so lepo narejeni pa tut dragi niso.

dmitro ::

ce si dobil vceraj novo reklamo od anni-ja je not t42 za 455.000 al neki tazga.se je tud men zdel da je napaka pa sm klicu tja pa mi je reku tip da bo ze drzal ce je tko napisan. dobava je 2 dni

morphling1 ::

Dobrotnik (in še nekateri res pišete ker nekaj na pamet in imate spomni krajši od enega posta)

ni nobenih torbic pa misi zraven niti v bofu niti tam


Jep, res nisi nikoli napisal da ni zraven dodatne opreme.
Dr_M zate velja podobno, očitaš tribesu da piše napačne podatke, pri tem so pa na tvojem linku podatki enaki kot tisti, ki jih je podal tribes. Procesor, ram, disk je pa tako in tako variabilen podatek.

Pa še nekaj zaenkrat 158W nima +/- DL pekača, ampak samo DVD-RW, prva pošiljka je bila taka in so jih taiwanci nategnili. Naprej Prestigio notesnik je v bistvu sestavljen v SLO, iz komponent iz taiwana. Tako in tako je vseeno kje je zadeva sestavljena, važne so komponente in te so ok.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

fantje,centrino tehnologija,je čisto ista v HP,IBM in prestigio,to je vse od intela.radeon mobility je od atija,pa če je ta vgrajen v prestigota ali HP.je pa tako kot je igor reko,prestigioti so sestavljeni v SLO,tako kot JAEtovi butterflyi in comtronovi tronote
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

dmitro ::

@ morphling:
mislm ti si res en .... itak da ce se obesis samo na ta stavek ki si ga ti izpisal iz celega odstavka ki sem ga napisal da bo zvenbelo kot da sm reku da ne dobis zraven misi in torbice.

ce pa bi prebral cel post ki sem ga napisal tam bi pa vidu kak kreten izpades ko se obesis na tist stavek ki zveni cisto drugace brez ostalih. seveda enostavno se hoces kregat in imet prav.

no ce si spodaj se enkrat preberes ( ali pac tolikokrat kolikor ti bo potrebno da bos razumel) vse kar sem napisal bos vedel kaj sem mislil.

ne gre zdaj za prestigio. pac prenosnik ki je v obehtrgovinah se pravi v bofu in agp racunalniki in je v drugi trgovini bolj poceni. ni nobenih torbic pa misi zraven niti v bofu niti tam. kje bi kupili racunalnik je bilo vprasanje. v trgovini specializirani za take racunalniske stvari ali v bofu


ps: naslednjic ko odgovarjas s kakim citatom , uporabi za citat celoten post ker tako da izluscis samo en stavek skodujes svojemu ugledu in izpades kot butec

ps 2: ce rabis kaksno razlago zgornjega citata me kar vprasaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dmitro ()

boštjan ::

fantje ne se pobit,dobrotnik kupi tam kjer dobiš ceneje isto konfiguracijo,drugač pa delaj kompromis
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

morphling1 ::

Dobrotnik nočem se kregat, ampak tvoj stil pisanja tudi ni jasno razumljiv. Jaz sem sicer na hitro prebral in tam kjer je tisti citat so pike, torej sem ga razumel kot svojega.

Če še enkrat preberem se da razumeti tudi drugače. Ok se opravičujem ker sem preostro reagiral, samo pač branim svoje barve :))
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Dr_M ::

TribesMan: da si ne bos slucajno nohta zlomu. tok bedarij pa se ne....

dobr priznam, res nism pogledu kasno navlako imata oba prenosnika, ampak pogledu sm samo podatke ki mene zanimajo. in pri teh podatkih se notebooka razlikujeta samo v locljivosti. ostale stvari mene niti ne zanimajo.
in ne, ne bom priporocu toshibe, ampak hp ali ibma.
toshibo pa kr ti mej.

hvala za razumevanje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dmitro ::

se nekdo mi je ocital da se ibm thinkpad t42 ne prodaja za 455.000(jurja vec ali manj) v anni.

tule je scan njihove reklame

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dmitro ()

noraguta ::

preveri pri anniju ce ne gre slučajno za škrata , izgleda kot da so po pomoti navedli ceno brez davka.(ne trdim ampak je pa verjetno)
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

dmitro ::

sm ze preveru in mi je tip tm reku da ce je napisana cena tako v reklami potem bo ze drzalo

dmitro ::

no zaradi varnosti in pa sigurnosti sem se se 1x odlocil poklicat v anni. tokrat nisem omenjal reklame in sem samo vprasal kok je cena za ta model. 628.000sit. se pravi je tisto v reklami huuuda napaka.

Witboy ::

Se mi je zdel... ker tut sam mam T42... pa sm bil sigurn da jih ni pod 600k... T41 je res mal cez 400k sam T42 pa ne ;)

okfec ::

Preden zacnete metat dnar stran:

Prestigio Nobile 158W 1.5 P M 409.990
http://www.nakupovanje.net/catalog/p110...

IBM ThinkPad t42 600.000
http://www.nakupovanje.net/catalog/p110...

Pa ce se vam zdi kaksna druga zadeva drazja kot drugje - je to bolj slucajno - prosite za predracun, pa vam bodo naredili boljso ponudbo kot drugje, tako kot meni.

Prestigio prenosniki 153, 156, 157 so precej konfigurabilni: disk, procesor, ram, wireless.

U bistvu se da izbirati tudi graficno kartico: ali model 156 - integrirana ali 153, 157 - Radeon 9600 .

Pri 158W se da malo manj spreminjat: procesor, ram, disk.

Aja, pa Prestigio niso narejeni v rusiji, ampak jih dela podjetje Aopen - Taiwan ali Kitajska (barebone, opticna enota, tipkovnica). 158 pa je barebone podjetja Clevo iz Taiwana mislim da je www.clevo.com.tw. Tako so si podobni dell, hp, gericom, prestigio pa kaksen Acer, ker imajo ISTI barebone oziroma od iste firme, samo z drugo nalepko oziroma blagovno znamko - toliko tudi o razlicni kvaliteti med znamkami.

Podobne zadeve se grejo tudi pri genericnih DVD playerih, Divx, cd/dvd itd.... - zato priblizno iste cene in iste konfiguracije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okfec ()

rzhektor ::

Je radeon 9700 velik hitrejša od 9600 glede na to, da je dost starejša???

morphling1 ::

Ni veliko hitrejša.
R9700 in R9600 sta po arhitekturi popolnoma enaka 4/1 design, ps2.0 vs2.0 tu ni razlik.
Razlike so v frekvencah 9600 ima gpu 350MHz DDR1 300MHz, 9700 pa gpu 445 MHz ter DDR2 263MHz.
Torej je fillrate višji na 9700, ima pa 9600 večjo spominsko prepustnost (širina spominskega vodila je pri obeh 128bitna) 9700 pa porabi malo manj energije zaradi DDR2 pomnilnika.

Če potegnemo črto pa vidimo, da Ati zopet malo nateguje kupce, kot s cel kup drugimi svojimi karticami in njihovimi oznakami...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

alesrosina ::

No jaz sem se odlocil za nakup Prestigio Nobile 157, kupil sem ga v BOFu za 330.000 SIT. Zadeva mi je definitivno vsec, tole ravno pisem iz tegale laptopa. Edino kar mi trenutno se dela probleme, je dejstvo, da nekako ne znam instalirat drajverjev za wireless mrezno kartico. Morda ima kdo kaksne izkusnje, morda kdo ki si ze lasti tak prenosnik?

boštjan ::

vse je na cd-ju.če ne gre avtomatsko, gre peš.preverjeno
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

alesrosina ::

hm, ja to je res - ampak ko hocem zadevo dodat rocno, mi sploh ne prepozna nobenega driverja ... Delal sem po postopku, ki je opisan v readme na cdju. Morda delam kaj narobe, mi lahko opises rocni postopek (& kateri fajli so pravilni).

Sedajle si instaliram se SP2 za winXP, bom videl ce bo potem kaj boljše.

boštjan ::

greš na wireless kartico v upravitelju naprav in označiš find driver,pol pa pustiš,da skenira vse removable medije,seveda maš cd s gonilniki v dvd enoti.mora it
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

alesrosina ::

Točno to nardim,pa mi ne najde. Sem tud se enkrat zdljal iz interneta, pa se vedno nič ... tudi na windowsupdate ne najde nič ... veš morda za seznam vseh datotek?

Tukaj sem si snel še enkrat drajverje za wireless (prvi link), naredil se enkrat isto (ročno izbral folder, kamor sem zdownloadal datoteke, pa se vedno nic.). Kaj delam narobe?

boštjan ::

žal na pamet ne vem,sem pa tako sam vse gonilnike za mrežo naložo in card readera.piši na asbis alpa idi v štacuno,kjer si ga kupo,naj ti dajo drug cd
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

frenk ::

ASPmaster: prlet u bofa pa bomo zrihtal:)

pingec ::

A je kdo probal it z reklamo v annija pa rečt da hoče t42 za 450k? Ker če ne dajo je pol zavajanje...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

unregistred ::

...ali pa tiskarski škrat. Čisto lepo piše da lahko cene brez predhodnega opozorila spremenijo in da napake niso izključene
Bi bil pa to definitivno best buy ker IBM za tak denar in taka konfiguracija je smešno poceni, naj gre en probat kupit, ne sam klicat :)

dmitro ::

copy/paste njihovega odgovora na moj mail:

Pozdravljeni!

Žal se je pri nekaj artiklih v katalogu napravila napakica, in cena za ta prenosnik s tako konfiguracijo ni prava. Cene se res vrtijo okoli 600.000 sit.
Za neljubo napako se vam opravičujem. V kolikor bi pa vseeno želeli ponudbo zanj ( seveda bi bila cena potem toliko dražja ) vam jo vseeno lahko pripravim.

Lep pozdrav, Peter
Od 11.10.2004 smo na novi lokaciji:

alesrosina ::

Hm, verjetno bom res kr prsu tja, da boste mal pogledal al jst delam kej narobe, al je kej druzga .... :O

Zzzzzzz ::

ASPMaster:
Jst imam tudi take probleme. Wirelessa ne morem instalirat pa da se na glavo postavm. A ti si resu probleme? Ce si se lepo priporocam za nasvet kaj in kako. Ce ne jim ga nesem nazaj!

morphling1:
V bof-u ne dobis zravn torbice in opticne miske. Samo torbico. Preverjeno - kupljeno - danes. Cena je 359.900: 1.6GHz, 60GB disk, 512 ram. Sicer je prodajalc reku, da je ima tudi DVD pecico, vendar sem na moje presenecenje ugotovil da je notr le combo enota. Jutri jih grem malo nap****, ker jst hocem dvd pekac.

morphling1 ::

Sem mislil da Asbis še vedno pakira tudi miško, ok moja napaka, a oglaševana je miška ? Tisto pa le pojdi zamenjat, enostavno je prišlo do zamenjave, ker na škatlah ni nobenih ean kod in se ob mali nepazlivosti hitro zameša, bodo že zrihtal :)

Glede gonilnikov pa pojdite aopen download page nato na notesnike, izberite model 1557J in potegnite vse najnovejše gonilnike (wlan driverji so na drugi strani, 100% vam bo tudi wlan deloval :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

alesrosina ::

jap, tako kot je morphling1 rekel, na aopen strani so ... drugace sem jst do tega prisel po daljsi poti, saj sem nesel prenosnik v BOF, kjer so mi to zrihtal.

Aja, pa tisto da zravn dobis torbico pri meni ni drzalo (prodajalec seje nekaj zgovarjal, je pa res da sem bil premalo tečen ker sem hotel čimprej zadevo sprobat doma :))

marmar ::

Jaz sem pa nabavil model 156 in me zanima, kje bi se dalo nastavit barve zaslona (kar nastavim "Display settings" ne pomaga veliko... ). Se mi zdi malo temna slika (ni najbolj kontrastna). Hvala.

morphling1 ::

Svetilnost se na notesnikih običajno spreminja s FN+določena funkcijska tipka (sej je narisano nekaj v stilu sončka ali nekaj podobnega :) ). Nekateri pa majo kar svoje tipke za to. Malo poglej. Barve pa v osnovi lahko samo z gonilniki spreminjaš.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

alesrosina ::

Jst sem barve spreminjal malenkost z drajverji za graficno - in sicer na display properites > settings > advanced > colors. Potem sem se pa malo igral z nastavitvami in nekako izbral (za moje pojme) optimalno kombinacijo.

Je pa res, da preden sem to nastavil je bil res kontrast malo cuden in ni prikazoval vseh barv (predvsem nekatere zelo svetle - npr. svetlo rdece se sploh ni vedlo), sedaj jih pa kar dobro prikazuje. Se moje nastavitve, ce to koga se moti: Gamma: 0.75, Brightness: 0, Contrast: 82.

Arthur ::

kako ste potem uštimali zaslon na 156?
sem ga šel pogledat, in je tudi mene motilo, ker je bolj temačen in s slabšim kontrastom. potem pravite, da se da to uštimat?

zanima me tudi vaše mnenje o temle prenosniku.
plus je, ker je solidna firma, cena in zraven dajo še par reči,
minus pa, ker je Celeron 2600, pa samo 256 rama, ampak to se da tudi dokupit. ima kdo kakšen podoben model od Fujitsu-Siemensa, da bi povedal kaj o zaslonu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arthur ()

frenk ::

ja dons sm pogledal in se svetilnost da spreminjat s funkcijasko tipko Fn + smerna tipka levo ali desno...sej je gor itaq sončk narisan, ostale nastavitve pa samo preko driverja...upam da je zdej use zrihtan glede teh prenosnikov in da jih veselo uporabljate:)

marmar ::

Arthur Dent: Zadevo z zaslonom smo uspešno popravili (res pomaga FN + levo/desno). Kar sem 1 uro delal na notebook, že razmišljam, da bi si kupil LCD-ja >:D

srec_a ::

Glede podpore za notesnike PRESTIGIO (151,153,157) je najbolje uporabljati Intlovo stran za podporo izdelkom (http://support.intel.com). Na ploščah je vgrajen 855 chipset, kar pomeni da lahko uporabljamo originaleno INF datoteko, ki je objavljena na tehnični podpori.

http://downloadfinder.intel.com/scripts...

za 2200B 54 Mbit dobite zadnji gonilnik

http://support.intel.com/support/wirele...

za touchpad

http://www.synaptics.com/support/drive....

dodane so nekatere opcije, ki jih v originalnem gonilniku na CD-ju ni

BloodyMan ::

Ma kaj kupujete te Prestigio notesnike, ker so v kvaliteti ohisja zelo slabi (svoh). Po enem letu delovanja bo vse skripalo! Sem ga sel pogledat v bof in je velka razlika med npr. hp. Pa ne mi zdej govort kok a dobro konfiguracijo, ker notesnik se ponavadi prenasa in je zelo pomembno kolk je kakovostno ohisje. Ja pa tisti dvd-rw so tud baje slabi, ker ne znajo vsega brati. Zato pravim, ce mas ze 370.000 SIT za notebook (prestigio) bos pa bol dodal se tisith 60.000 za pravo kvaliteto (hp,...).

Zzzzzzz ::

mhm jst imam pa en problemčk:
meni ko pridejo xp-ji iz standby-a 157 malo zmrzava... no, ne dela touchpad pa tipkovnica. če pa priklopim npr. usb miško pa začne delat... any ideas?
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se en nakup prenosnika - tokrat do 400.000SIT

Oddelek: Kaj kupiti
362443 (1776) rokleb
»

Prestigio Nobile 158W

Oddelek: Kaj kupiti
345070 (3400) okfec
»

Compaq laptop konfiguracija?

Oddelek: Kaj kupiti
6853 (764) glinik
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222809 (2342) Arthur
»

Kateri prenosnik vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
453297 (2082) Lex

Več podobnih tem