» »

program za nadzor zasedenosti hard diska

program za nadzor zasedenosti hard diska

Olajuwon ::

Torej pri meni je problem, ker od 160 GB velikega diska mi je še ostalo le dobrih 43 GB. Malo sem čekiral kaj imam na disku pa ni mi jasno od kje je taka zasedenost. A mi lahko kdo pove, kje na windowsih maš kakšen program ali funkcija ki bi mi omogočilo dober pregled zasedenosti in potem tudi brisanje nepotrebnih filov???
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Shybby ::

EasyCleaner počisti vse!

overlord_tm ::

obstaja funkcija očisti disk, ki ti zbriše začasne datoteke IEja (tega se kar nabere če si dost na netu:)) ), backupe ki jih je scandisk naredil a jih ne potrebuje, uglavnem vse kar so windowsi skp spacali a sedaj ne potrebujejo tega več in samo zaseda plac. Samo težko verjamem da bi blo tega tok, recmo max 500MB.

drugač pa pobriš odvečne programe ki jih ne rabš več, potem če downloadaš z mulo al pa čem podobnim tud tist temp direktorij velik placa zavzame (20GB8-O ), samo nimam pojma kak ga počistit. Pa pr0n je tud velik odžiratel placa:D >:D

AnWar ::

c:\WINDOWS\Temp

Tukej ti veliko prostora na disku zasede...:D , in mirne volje lahko zbrises vse v temu folderju.
[Asus ROG Strix SCAR III]

darkolord ::

C:\Documents and Settings\Username\Local Settings\Temp

tukaj je tudi dostikrat polno stvari ki jih lahko zbrises

CaqKa ::

uporabi program foldersizes.
prej včasih sem uporabljal fulldisk, samo ga folder sizes prekaša :)

CaqKa ::

tale še tudi zgleda zanimivo: http://fileforum.betanews.com/detail/Di...

BlackHole ::

otem če downloadaš z mulo al pa čem podobnim tud tist temp direktorij velik placa zavzame (20GB ), samo nimam pojma kak ga počistit.

Če hočeš še naprej downloadat, potem tega nikar ne briši. Kam pa misliš, da se shranjuje vsa roba, ki jo dol vlečeš. Ko se datoteka, ki jo dol vlečeš zaključu, se sam izbriši (oz. premakne) v 2. mapo, ki jo imaš pač nastavljleno za download.
LP Marko

overlord_tm ::

jap sm pol upazu:8) . prve sm štev fajle pa jih je blo ful več kukr jih jest downloadam, pa sem potem predvidevu da so to še kaki stari downloadi. sam pol sm šu gledat končnice pa so za en download trije ratlični fajli al neki tazga

:8) :8) :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425173 (8457) Freakylion
»

C disk se mi polni "kr sam od sebe"

Oddelek: Pomoč in nasveti
212445 (1725) Invictus
»

delete

Oddelek: Pomoč in nasveti
161326 (1051) luky
»

Težave z ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
181157 (875) jurre
»

Mpeg, avi, divx

Oddelek: Zvok in slika
111392 (1235) CaqKa

Več podobnih tem