» »

Novoletna voščila SMS style

Novoletna voščila SMS style

msmiha ::

No ker se novo leto neizbežno bliža, me zanima kašne SMSje boste poslali svojim prijateljem, najdražijm, sodelovcem, ipd.:D?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Gandalfar ::

nobenega

Microsoft ::

nobenga


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mchaber ::

nobenega|O
.

Binji ::

nobenga. Sm vsem voscu kr osebno
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tody ::

Otroc... sam nabijate poste... če imate kak pametn sms ga napište drugač pa ne mi z takimi nobenega. Tko kot da bi jest v vsako temo o keteri nimam pojma pisal "nevem".

Jest sem jih pa poslal skoraj vsem v imeniku in leto napisal "Srečno in zdravo dvajurjevo in pet!"

Slowenc ::

Recimo:

"December je čas, ko naše misli k prijateljem hitijo. Je čas ko tisoč novih želja se rodi in je čas, ko v naših srcih toplina močneje zažari... Lepe praznike ____ "
Skiny gate.

Vikking ::

nobenega

je hec, k vsi pošiljajo sms z istim besedilom,,, drugače pa nevem zakaj voščit z sms-om?

Tody ::

Sorry ampak nekateri imamo malce več znancev kot smo jih sposobni obiskat, pa da ne bo zdej kak krap da jih nočem al pa kej.. pač ni cajta... SMS je pa lepa in moderna gesta.

overlord_tm ::

mogoče tašnga:

MATRMEZAJEBAJOKOMITAKOSPOROČILOPOŠLJEJO
POLSEPAPULUREJEBAMDAGAPREDEREMSAMJEPAFAJN
KOGAPOLNAPREJPOŠLŠPAVEŠDASEBOUNTUDPOLUREJEBU
PASREČNGAPAZDRAVGA2005>:D

Zgodovina sprememb…

sverde21 ::

dobra fora overlord to sigurn sovražnikom pošlem heheh:P jst ponavad kej v smislu srečnga pa zdravga pa nej se ti uresničjo vse želje (pa ne vse kr pol drug let ne morm nč zaželet >:D )
<?php echo `w`; ?>

msmiha ::

Hja nekateri ste dojeli kar sem hotel slišat v temi drugi pa spet ne :D. Da še jaz nekaj malega prispevam:
Želim ti 12 mesecev brez bolezni, 53 tednov sreče, 365 dni brez skrbi, 8760 ur ljubezni, 525600 minut lepih trenutkov in 31536000 sekund veselja. Srečno 2005
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Ziga Dolhar ::

Morš prevert, da ni slučajno prestopno leto ... ;-)
https://dolhar.si/

JanezH ::

Tukajle jih je nekaj:

KLIK

bergers ::

Tukaj jih je pa kar dosti zdaj pa še samo pisat:D :D :D :D
Bergi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

na izi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
565917 (4398) Jan987
»

Vklop računalnika z GSM-om (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
569185 (6820) _pobesneli_
»

Ali verjamete osebi, da vas pogreša?

Oddelek: Loža
173676 (3040) dela
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323367 (2603) njok
»

kaj sledi po 45 dneh od uveljavitve garancije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
754545 (3321) cpu

Več podobnih tem