» »

Vklop računalnika z GSM-om

Vklop računalnika z GSM-om

1
2
»

Nejc Pintar ::

@premak: problem z vibro je v tem da je napetost med pinoma na plati za vklop stalna, in ko si ti priklopil kao vibro si sklenil ta dva pina, ne pa da je stalen tok:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

rebro ::

Ok, vidim, da še nihče ni upošteval mojga nasveta, ki je najenostavnejši in deluje preverjeno, ker jaz to tudi uporabljam...prav tako za podobno situacijo.

LP ... Rebro

StricGeza ::

mislite da bi delovalo če bi pri zvočno aktivni neonki postavil telefon, telefon bi sprožil neonko, neonka bi osvetlila fotocelico katera bi bila vezana na matično ploščo in užgala PC>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
kdo želi moj avtogram naj me pokliče

GaS ::

Se mi zdi da vse prevec in prevec komplicirate..Sploh ne vem cemu uporaba GSMa, ker je, kakor sem jaz doumel po vseh teh postih, fora samo v tem, da se ob izpadu elektricnega toka, PC spet nazaj prizge. Torej ali BIOS varjanta, drugace pa prej opisane metode z rele-jem. Nikakor pa ne bi uporabil GSMa..Moja logika:\ Ker zakaj bi se sploh trudil in moral klicati da se ti kista prizge, ce se ti lahko sama prizge, ko je elektrika pac na voljo? Nevem cemu komplicirate..


lp, GaS

gunserman ::

lol McGyver zdej pa vidm zakaj maš tak nick >:D >:D

Zgodovina sprememb…

_pobesneli_ ::

jaz mam še bolj komplicirano vprasanje...kako bi priklopil mobi na linux server in da bi z različnimi sms-i poslala ukaz serverju :\
recimo če bi poslal adsl-restart da bi izvedlo ADSL-STOP ADSL-start ..ker zdej vedno ko kaj nagaja siol moram doma klicat da mi to izvedejo :/
Gregor

_pobesneli_ ::

doro sm že rešu softwersko tako da ni treba več :D
Gregor
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gumb za vklop/izklop radia

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82352 (1970) d4vid
»

Luč na senzor - menjava releja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
183296 (2771) Assass1n
»

se en elektro problem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152149 (1770) Gapi
»

Končno: MODUL ZA VKLOP ČRPALKE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
233606 (3013) Jackal
»

Zakasnjen vklop z releji v ATX napajalniku ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172674 (2479) mazy

Več podobnih tem