» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
8 / 42
»»

sotlerx ::

edenpač
Ali si preveril če so ti zvočniki povezani(kontakti) preglej vse možnosti , v paniki se
ponavad delajo napake in res čudno da nimaš glasu.Si preveril Alec999 nasvet
LP
sotlerx

plasis ::

Jaz posnamem na dvd-r ali dvd-rw 6.divx flmov, vsakega v svoji mapi in zraven podnapise in vse lepo predvaja. Tako da ne vem kje je tu problem!

istegurt ::

roberto,
dvd že prepozna, vendar sem probal več dvd-jev, ki so sicer -R in na katerih je več filmov, pečenih z nerotom, brez multissesiona, disc-at-once, zaključen dvd, vendar pravi, da ni diska. To se je zgodilo v več primerih, pač šparam cd-je. Tak dvd mi waitec in bellagio bereta brez problemov. Še enkrat-no multissesion,pa ne dela?
alea iacta est

istegurt ::

plasis,
morda je catch v mapah, bom preizkusi, ker jaz zapečem samo filme s podnapisi,brez map. Velja poizkusiti, hvala za nasvet. Če bo to delalo je xoro res dober predvajalnik za relativno majhen denar.
alea iacta est

Yossarian ::

Poizkusil sem vse našteto, spreminjal raznorazne variante, pa ne gre. Nimam pojma. Opazil pa sem tudi, da mi je začelo, ko dam noter CD, tudi nekaj brneti, kar mi prej ni.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

sotlerx ::

edenpač
Si probal naložiti ta stari FW recimo od IZID-a ali kakšen drug ?
LP
sotlerx

propeler ::

Danes sem mal testiral tale nero digital. Fajn zadeva, slika je zelo dobra, podnapisi so že not v filmu, lahko daš tudi 2 podnapisa. Edin kar ne moreš nikjer drugje gledat kakor na xoro ali pc, in tistih predvajalnikov ki bodo to podpirali. A je še kdo probal? Kaj mislite?
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

sotlerx ::

videoFrik
Lahko mal razložiš kaj, kako si naredil z Nero Digital ali je film avi ali kaj druzga.Sprašujem ker sem v tej zadevi novinc.
LP
sotlerx

VEDUTA ::

robertto:
ampak meni tudi fw(...3.10) od krhota ne spušča zvoka, dela pa nerodigital. Glede na to da je s prejšnjo verzijo ( 4.1.46.4) bilo vse super, razen MP4 , ki ga ni bralo. Kakšna je razlika med tistima dvema krhovima FW (...3.10 in ... 3.8.)? Samo font podnapisov ali še kaj. Ne da se mi stalno flashat xorota, zato sprašujem. Hvala ti.

propeler ::

sotlerx
V nero recode, sem odprl film, izbral zvok - eng., izbral primarne podnapise - slovenske (kaj pa druzga) in pa sekundarne - angleške, določil profil standard in 2 pass. In po določen času dobiš HQ mp4 fajl, za 10 min posnetka je na moji mašini rabu približno 10 min da je naredu. Se prav real time. Če je film dogl 2 uri bo delal mp4 file 2 uri. Ja končnica je mp4. Dobr je k ne rabiš nič posebaj podnapisov zraven dajat, so že v filmu kot na DVD. Kot sem že napisal lahko med gledanjem izbiraš med dvema podnapisoma slo in ang. Drugač pa za vse k jih zanima je tukaj napisano točno kako in kaj, glej pod guides. Še to: profil mora bit obvezno standard, če ne, ne bo delal, kako sem prebral nekje.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: propeler ()

krho ::

Moj zadnji FW 4.1.52.1 je še v beta stanju.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

robertto ::

veduta
Ni druge razlike, kot velikost podnapisov. Jaz imam flashan naslednji FW:
HSD415_arial_CE_bold_20px_2005-03-01.zip
in mi dela do sedaj brez problemov. Prej sem imel sflashan HSD415_arial_narow_CE_bold_20px_2005-03-01.zip, pa mi je nekaj štekal zvok. Drugače imaš pa na madžarski xoro strani FW (4.1.52.1 ce) za 415. Če imaš pa mogoče 310, ti pa nemorem pomagati, ker jaz posedujem 415-ko.
LP

robertto ::

video frik
Ali si ripal dvd v 5.1 ali stereo? Jaz sem ripal 5.1 in se mi je cela zadeva zatikala, ko pa sem ripal v stereo tehniki je pa vse odlično delovalo.Če si slučajno ripal 5.1 me zanima kako si to nerdil.

Quikee ::

Tak za info samo.. Xoro na Nerotovi strani: Klik
Me pa zanima.. zdaj ko Xoro podpira Nero Digital.. bi moral podpirat tudi 3WP GMC. Lahko kdo to proba ce predvaja tak video posnetek brez problema? Ker ce ne pol nima popolne Nero Digital podpore. =)

Yossarian ::

Ljudje, spet sem med živimi. Skratka, ne moreš verjet. Pred 5 minutami sem, ne vem, kaj me je prijelo, priklopil nazaj svoj player in ponovno naložil FW, katerega sem imel gori ob nakupu. Rezultat: zvok se je čudežno povrnil. Nato pa mi tisti vragec v meni ni dal miru in sem ponovno naložil ta novejši FW. S trepetajočimi rokami in med močnim bitjem srca sem ga dal updateat. Z bojaznijo v mislih sem nato dal en film in, groza, zvoka spet ni bilo. Hotel sem ponovno naložit tisti prvi FW, ko me je ne vem kaj prijelo in sem stisnil na privzete nastavitve in glej ZVOK JE BIL TUUUU. Aleluja, hozana na višavah. Nato sem še z malce straha spremenil v svoje nastavitve in zadeva normalno laufa. Ne moreš verjet, edenpač is back. Upam, da sem vam vsaj malo ponazoril svoje počutje, ki me je prevevalo ta dan. Hvala za vse nasvete.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Dodam naj samo še to, da je bila napaka mogoče ta, da sem jaz imel v meniju NASTAVITEV GLASU > SPDIF IZHOD nepravilno ves čas nastavljen na SPDIF/RAW, mora pa biti na IZKLOPLJENO. Možno je, da se mi je nekje to zgodilo, vendar ne vem, kako. V glavnem, krhotov FW dela tako, kot mora. Oh, Happy Day.:D :D :D :D :D :D :D
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

propeler ::

robertto
Ne nisem ripal v 5.1. Te opcije mi sploh ne pusti izbrati pa ne vem zakaj. Kako si pa ti izbral 5.1 zvok. A imaš 5.1 zvočno, jaz je nimam, navadno mam. Mogoče zato. Moram tud jaz probat s večkanalnim zvokom. Sam upam da ne bo treba nove zvočne kupit. Uf saj res eno tako zvočno mam v omari še od prejšnega pc-ja (k je crknu). Bom s to probal čez vikend.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

propeler ::

robertto
V manualu od nero recode nekaj piše da moraš met večkanalno kartico, samo nisem čist prepričan, če samo za predvajat ali tudi kodirat v nero digital.
Če bi igre poneumljale, bi se sprehajali v temi in spuščali čudne glasove.Pacman

VEDUTA ::

:) edenpač od uporabnikov 415ke hvala ti na napotek izklopa SPDIF/RAW. Sem ga imel vklopljenega, ko sem pač čekiral vse možne variante izhoda zvoka. Prej je zvok sicer deloval, zdaj pa pri izklopu SPDIF/RAW zvok tudi deluje. Bravo Krho, laško ali union? Ali kar central europe guinnes. Mp4 deluje super kot v osnovni verziji FW. Vesela pretvorba iz nagraužnega *.mov v *.mp4. To mi delaj Xoro

megla100 ::

istegurt
Meni xoro brez težav predvaja filme zapečene na DVD -R (Verbatim).
Filmi niso razporejeni po direktorijih.
Včasih je rezultat odvisen tudi od pekača.

Tiger ::

Kako lahko izveš verzijo firmware, ki ga uporablja tvoj Xoro predvajalnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tiger ()

robertto ::

Video Freak
Ja, jaz imam 5.1 zvočno. Ampak se ti ne splača ripat v 5.1, ker xoro tega zapise ne predvaja tekoče (se pogosto zatika). V nero recode ripaj samo stereo za optimalen rip.
LP

yeba ::

Dejte mi mal pomagat.

mam 415ko in ko hdam CD za nadgradnjo HSD401.ROM noter se mi izpiše SMART NAVI pod njim pa ROOT. ko pritisnem enter ali play se ne zgodi nič????

damjan11 ::

yeba ni pravilno zapečeno.
Vse lepo in prav. tudi jaz imam zorota in to že dva tedna, pa vendar, sem se odločil, da bom zadevo prodal.Zelo sem razočaran zaradi QPEL codecov.Tako ste proti Yamadi, pa vendar mislim, da je boljša kot zoro!!!!:)

yeba ::

Kako to misliš?

Sam file sem poimenoval HSD401, kaj naj pustim da piše new??

@tigr - odpri CD in vpiši 123

robertto ::

odzipaj downlodano datoteko in jo zapeci ISO brez map. To pomeni zapeci samo datoteko HSD415.ROM, z hitrostjo do 16X. To mora delovati.
LP

yeba ::

Takole sem naredil in zapekel: S L I K A

Pa na xoro strani piše, da če imam na playerju napisano NERO DIGITAL, ne sem nalagat FW HSD415.ROM!?!

robertto ::

-Ne moreš flashati v 415- FW 401, ampak zapeci file, ki ti piše HSD415.rom. Ko boš file prestavil v NOWA, se ti bo vse izpisalo z velikimi črkami. Če se ti pa slučajno nebi izpisale velike črke, jih pa popravi sam. V glavnem vse mora biti napisano z velikimi črkami.
-Nikjer ne piše da ne nalagaj 415, če ti na frontu piše NERO DIGITAL, ampak piše da ne nalagaj update za NERO DIGITAL PODPORO, ki je na strani www.xoro.de/service.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: robertto ()

Yossarian ::

Tiger: vklopi xorota in stisni Open, da ti gre pladenj ven, nato pa stisni številke 1, 2 in 3 v tem vrstnem redu in se ti izpiše verzija FW-ja.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Damjan, v nekaterih stvareh je Yamada boljša, v nekaterih pa ne. najboljša bi pa bila kombinacija obeh. Če boš pogledal na njihovo stran, boš videl, da imajo tam nekateri težave, ki jih Xoro nima. To pa vem zato, ker sem mami kupil Yamado, sam imam pa Xorota.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

martincek36 ::

Imam Xoro 415 cca 1 mesec. Dos sedaj mi je predvajal vse, kar sem mu ponudil... V zadnjem času pa ze četrti film, katerega mi ne predvaja - ipise codec not supotrtet (qpel). Ali kdo ve kaj o tem?

LP

robertto ::

Če prelistaš malo naš forum, boš opazil, da xoro ne predvaja qpel.

BigFoot ::

Meni pa zanima kaksna je kaj razlike v kvaliteti slike med recimo Xorotom 415 in pa enim kvalitetnim namenskim DVD predvajalnikom (pri predvajanju DVDjev seveda).

Yossarian ::

Bigfoot, po mojem ne kaj dosti, če sploh.

Krho: ali bi bilo možno, da si pri novem FW-ju kaj spregledal? Namreč, pred updateanjem mi je player bral podnapise, pa čeprav niso imeli istega imena kot film, sedaj pa mi ne več. Ali pa je zopet kaj samo v nastavitvah, tako kot pri zvoku? Sicer je res, da takšnih CDjev ni več dosti, pač malo vprašam.:D
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

krho ::

@edenpac: Nope. Jaz sem zamenjal samo fonte. Možno je, da so pri xorotu, kaj ven vrgli.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

sotlerx ::

BigFoot
Edenpač ima prav , dodal bi samo tole da tisti ki gledajo DvD ali Dvix-e in imajo povezan
optični kabel na RECIVER uživjo dodatno v DTS zvokih,drugač ni razlike v gledanju
DVD filmov(seveda če primerjaš 1 film predvajan na obeh playerih)
LP
sotlerx

damjan11 ::

edenpač, res je to kar praviš. V žlahti so dve yamade, toda razen problemov z podnapisi (niso bili poimenovani kot film) drugih problemov ni bilo. Do sedaj se še ni zgodilo, da kakšnega filma nebi odprlo. Moram pa povedati, da sem predvajalnik kupil za gledanje filmov, predvsem DivX zato je pač takšno moje mišlenje.

jarni2 ::

Halo vsem !

Imam problem z Xoro 415 priklopom na TV... priklopil sem prek SCARTa in ko sem prižgal 415ko sta mi crknila 1 in 3 program na tv-ju... če sem 415ko ugasnil z gumbom sta se kanala spet pojavila... če pa sem ga ugasnil samo prek daljinca pa še vedno ni bilo obeh kanalov... kanala se spet pojavita če na tvju izvlečem CSart kabel...

ima kdo kakšno idejo zakaj zginejo kanali ?

hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jarni2 ()

sotlerx ::

jarni2
Moraš povedat kakšno TV-jo imaš, probaj Euroskart kabel obrniti ,kar je v TV daj v
XORO-ta in kar maš v XORO daj v TV, potm bomo, če že nisi rešil problem nadaljevali.
LP
sotlerx

jarni2 ::

halo imam en starejši goldstar tv ... scart kabel sem že obrnil, probal tudi drugega pa ni bilo razlike... kadar je xoro na stand-by in SCART povezava vzpostavljena, imam problem...

Jacky ::

Jaz sem imel podobne probleme z bellagiom, pa sem potem odščipnil osmico v scart kablu.

sotlerx ::

jarni2
Ali si imel na ta TV priklopljen VIDEORECORDER,ker sistem je isti, na UHF področju
poiščeš 36 ali 46 ne vem več točno in tam gledaš normalno če imaš XORO-ta uklopljenga,
če se razumemo ,ali ti sploh dobiš sliko z XORO playera, in kaj ti pomeni 1 in 3 program.
LP
sotlerx

jarni2 ::

halo, hvala za zanimanje ...

ja, na tv sem imel prej priklopljen VCR... bom jutri poskusil tvoj nasvet...

napišem več jutri...

jarni

sotlerx ::

videoFrik
Se pravi da z Nero recode lahko Dvix film spremeniš v DVD ali SVCD .Zdaj me zanima
kako daš podnapise v film .Hvala za razlago .
LP
sotlerx

robi61 ::

Kateri je ta novi FW za 310-ko in kje ga dobim?
A mi lahko kdo hitro pomaga?

najlepša hvala
Zakaj bi, če ni potreba ...

Davor281 ::

jarni2!

Glede motenj pri SCART priklopu je zadeva taka, da bi naj bilo pri starejših TV aparatih to popolnoma "normalno", saj še nimajo vgrajenih preklopnikov med AV in TV signalom in zaradi tega prihaja do motenj.
Na TV servisih mi niso znali povedat da bi kaj pomagalo, če prekinem dovod kateremu od pinov. Sem sam poskusil tako da sem prekinil vse dovode razen tistih za RGB pa ni pomagalo.

sotlerx ::

jarni2
Probaj še eno zadevo narediti. Izklopi antenski kabel iz TV ko imaš priklopljenga XORO-ta
z SCART-om zaradi probe, drugač veš kaj je za narediti NOV TV.
LP
sotlerx

Davor281 ::

jarni2!

Če te prav razumem ti nimaš problemov s tem, da ti Xoro ne pošilja slike na TV, problem so samo motnje pri TV programih, če je Xoro vklopljen, je tako?

Zadevo lahko rešiš tako, da si kupiš en univerzalni S-VHS-VHS-AUDIO na SCART adapter - imajo jih v vsaki trgovini z računalniško ali el. opremo. Vzameš čisto navaden cinch (kabel za audio komponente) in Xorota priklopiš preko video izhoda.

Video izhod ti predlagam zato, ker starejše TV ne podpirajo S-VHS.

Bramac ^^ ::

Torej je ta DVD player najbolši za svojo ceno?

Yossarian ::

Težko bi rekel, da je najboljši za to ceno, lahko pa z gotovostjo trdim, da je med boljšimi v tem rangu Ni pa popolnega playera, vsak ima svoje pomanjkljivosti.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
««
8 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724231 (8845) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51455 (1281) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121470 (1251) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142166 (1906) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152492 (2054) Yossarian

Več podobnih tem