» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
42 / 42
»
»»

cryptozaver ::

Meni 415 še zdej suka DVD-je in vse ostalo do norga. Mi je tudi po približno enem letu 'zaštekalo' vratca, pa sem po navodilu še nekaterih z enako izkušnjo, preprosto razdrl ohišje in fajn podmazal mehanizem. In to kako dobro leto nazaj...

Zgodovina sprememb…

kelly1 ::

Hay,..

Tudi meni se dogaja enako, ali nam lahko postrežeš s kakšno fotografijo, kaj konkretno s ipodmazal, saj bomo le tako nazorno zopet usposobili naše 415.

aja, s kom si pa podmazal ?

cryptozaver ::

Fotografij nisem delal, je pa zadeva trivialna. Odpreš ohišje in že imaš dostop do drobovja.

Jaz sem preprosto vzel olje za mazanje šivalnih strojev (hvala taščica :-) ) in ga malo nakapal po zobnikih, ki poganjajo vratca. Potem sem pognal mehanizem, da bi se prepričal če zadeva deluje. Malo sem mu pomagal in stvar je stekla...

Precej o tem se je pisalo nazaj v tej temi, če se komu da iskat. Mislim pa da ne bi zvedli nič novega kar piše tule...

lithium ::

Hehe, sem si tudi jaz sposodil taščino šivalno olje, ampak sem ugotovil, da zna vrata še samo zapreti - odpreti jih pa ne zna. In to tudi, če mu pomagam. Predpostavljam, da je crknil drajver za te motorčke, saj je en čip vroč tako, da se opečeš na njemu :'(

Lithium
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070

macgajver ::

Se cd dvdji sploh še uporabljajo? Jas sem eno leto nazaj vrgel preč xorota.
HTPC ali WD TV HD Media Player in prenosni disk. Brez veze se ubadat s temi krš predvajalniki.
tenstan krompir je pa zakon

cryptozaver ::

Po dobrih dveh letih mi je izdihnil Xoro 415. Pravzaprav celo dela, le da ne odpira vratic zaradi raztegnjene elastike.

Če se komu da ukvarjati z njim, mu ga z veseljem podarim. Za rezervne dele je dober, v fukciji je tudi daljinec.

drejko78 ::

Je kdo našel kak firmware za model 8410? Sedaj je minilo že kar nekaj časa od kar so sami v firmi dal popravek, kakih alternativ pa niti nisem zasledil. Moteče je ročno izbiranje podnapisov ker bi lahko res bilo avtomatizirano. Sej ne živimo v kameni dobi ...

filip007 ::

Če koga zanima ima Xoro problem s kondezatorji, pri men so se napihnili na HSD 2010 in to dva meseca pred iztekom garancije na koncu ga je poravil prijatelj od brata in če ima kdo probleme s odpiranjem vratc je to to. Xoro ima zelo povprečen daljinec zato kupite raje Philips.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

LexLuthor ::

drejko78 je izjavil:

Je kdo našel kak firmware za model 8410? Sedaj je minilo že kar nekaj časa od kar so sami v firmi dal popravek, kakih alternativ pa niti nisem zasledil. Moteče je ročno izbiranje podnapisov ker bi lahko res bilo avtomatizirano. Sej ne živimo v kameni dobi ...


ha, ha, če še zmeri pečeš Divxe na dvd in nato gledaš na Xorotu, pač živiš v kameni dobi :P, zato se ne pritožuj, raje se sprijazni.
www.pasice.si

fr33sat ::

Stara tema ampak par dni nazaj sem iz kleti privlekel enega Xoro HSD2000. Vratca se niso odpirala pa sem vse skupaj razdrl, namazal in očistil lečo. Zadeva sicer dela OK, me pa matra verjetno nov FW (majhni podnapisi brez č.š.ž). Stari linki so mrtvi in če je kakšna dobra duša, ki ima kje arhiviran FW za ta model bi ga prosil ali da ga nekam postavi ali da mi ga pošlje na mail.

HVALA
««
42 / 42
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724231 (8845) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51455 (1281) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121470 (1251) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142166 (1906) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152492 (2054) Yossarian

Več podobnih tem