» »

Sys Cold Fusion 1.86GHz - superračunalnik v malem

Sys Cold Fusion 1.86GHz - superračunalnik v malem

AMD Zone - Medtem, ko se navdušenci trudijo z doma narejenimi superhladilnimi kompleti, ki ohladijo procesor kar krepko po ničlo, si lahko premožnejši uporabniki privoščijo računalnik z industrijskim hlajenjem podjetja Kryo Tech, ki so ga testirali na AMD Zone. Moram reči, da sem videl po raznih hardware straneh že kar nekaj primerov, ko so navdušenci svoj Thunderbird procesor navili na 1,7 GHz, vendar kaj več kot to še nisem zasledil. Ko pa sem si pobliže ogledal računalnik Cold Fusion, me je skoraj kap, saj je navitje 1,4 GHz Thunderbirda na 1,86 GHz dosežek, ki si zasluži same pohvale. Seveda pa zraven hlajenja ne dobimo samo navit procesor, ampak vse potrebne komponente, ki sestavljajo dober računalnik (od GeForce 3 grafične kartice do dobrega diska na RAID-u). Sistem je sicer odličen, vendar pa bo marsikoga odvrnila od nakupa ogromna cena, ki znaša 3100 $, kar bo gotovo preveč tudi za malce bolj premožne. No, če pa ste fanatični navijalec in se ne ozirate preveč na ceno, pa je to vaša priložnost, da se vpišete v zgodovino ;).

0 komentarjev



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD-jeve novičke

Oddelek: Novice / Grafične kartice
153933 (3380) FireSnake
»

AMD XP proci,...

Oddelek: Kaj kupiti
432189 (1345) SlaveMaster
»

Overclockani Thunderbirdi (Palomino core)

Oddelek: Novice / Procesorji
51673 (1673) ||_^_||
»

OC TB 1000mHz

Oddelek: Navijanje
161046 (808) jurcek

duron900 ali thunderbird800?HELP!!

Oddelek: Kaj kupiti
331581 (1267) miranpozar

Več podobnih tem