» »

duron900 ali thunderbird800?HELP!!

duron900 ali thunderbird800?HELP!!

Belac ::

prosim dejte mi ene par imformacij glede teh procov.Rabi bi pa tazga ki bi bil sposoben delat setije in 3d studio max brezhibno!HELP!

JLP ::

Brezhibno delata oba, sam da Thinderbird dost hitrj.
Live long and prosper!

Belac ::

ja to sem ču.kaj pa glede navijanja a se da oba lepo navit za to ceno?kaj pa plato katero mi prporočate? zazmišljal sem že dual mode seveda če bi prišla ven kaka plata za dva amdja!!:\:\

JLP ::

Če hočeš da za najmanjšo ceno dobiš največ potem vzemi Durona. Pa tud navijat se da bol kukr pa Thunderburd. Če se ti gre pa sam za hitrost pol je pa izbira Thunderbird.
Za plato pa mal poglej po forumu. Se je na to temo že velik govoril. Jest predlagam Abit KT7 (al pa KT7-RAID) al pa kej podobnga.
Boš mogu teste prebrat na kašnih hardware straneh pa se odločit kakšna plata je taprava zate. Pol k jo pa izbereš pa še enkat praš na forumu če si dobr izbrav.
Live long and prosper!

ChiefThunder ::

Thunderbird je dost hitrejši kot Duron, pa tud dost dražij. Za resna opravila vsekakor TB, drugač pa kakšnega durona, sj so šle cene spet dol. Za ploščo pa pr testih poglej, maš vse štiri dodobra opisane.

Belac ::

ma jst sem se bolj zapalu ta thunderbirda.sej cena ni taka ogromna ovira.PROSI MEJTE MI ŠE KAKŠNO IMFORMACIJO GLEDE NAVIJANJA(KOLK ZMOREJO,KOK SE STVAR SEGREVA..)GLEDE THUNDERBIRDA.HVALA ŽE ZA VNAPREJ.

ChiefThunder ::

TB 800 gre do tja do 1ghz. Za hlajenje pa priporočam super orba- vsekakor če boš kj naviju. Za kj več kot 1Ghz pa vodno hlajenje al pa velik ventilatorjev, k se stvar dost segreva.:D

Belac ::

ma sej če bi se odloču za to stvarco bi ga tak in tak navil in to fanj,če bo treba tudi vodno fliknt gor pa še mal zvrtat ohišje za par ventov pa bi blo ne?? do 1ghz bi glih prišu.kaj pa tb 900 kok pa ta stvar zdrži pri navijanju?

ChiefThunder ::

TB 900 gre pa tja do 1100mhz, al pa več, z ustreznim hlajenjem seveda.

Belac ::

ja to že ma na kako plato naj ga potem dam?

ChiefThunder ::

Jazst ti priporočam KT7.
Raid po želji.

Belac ::

in kok bi potem se segrel z vodnim hlajenjem?recimo na 1ghz?

GoRunGo ::

tolk da bos postal poten na celu belac-osle-strelac, a ti se zdej ni nic jasno al kaj, kolkrat ti morem se povedat stvari?;((

Belac ::

SE ZAHVALJUJEM ZA VSE IMFORMACIJE.

GoRunGo ::

...ki sem ti jih nabijal z macolo u glavo ze prej...:D

--Switch-- ::

1.duron 900 sploh ne obsataja!
2.Plate za thunderbirda so:Abit kt7(raid ali brez),Soltek Sl-75kv2,Msi k7tpro.Tudi asus ima kaksno.
3.procesor bi sel do 1100mhz z zracnim!
Vodno je prevec riskirano pa tudi splaca se ne za tistih par mhz vec!
4.Za programe thunderbird za igre duron!

Belac ::

POGLEJ SI CENIK ESSEDI-JA!

NiggerBob ::

kot ti je že rekel fako, durona 900 (še) ni!
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Belac ::

ma baje da pride z pošiljko nekje februarja,pa sem misu da maste že kakšne imformacije*?

ChiefThunder ::

Ej Belac, ti si pa hitr- maš že kr dve zvezdi v sam dveh dneh.:))

Belac ::

i m very active slo-tech!

Cr00k ::

za 3d max..je zlo hudo ce je thunderptic...zlo hitrej dela..oz. rederira..glede na durončka

Belac ::

ja ne ima dosti boljšo to računsko moč!z enim poštenim tb bi stvar rendgenderirala filmčke kr hitro in dobro a ne?

g0Run7 ::

rendgenderirala ? :'(

g0Run7 ::

...to je za GnojTM...

Belac ::

kaj je to TM??

g0Run7 ::

...trade mark...mislim to je resnicno za GnojTM...

Belac ::

PO SLOVENSKO PROSIM KAJ JE TA GNOJ ZRAVEN?

g0Run7 ::

halo halo mislim da imamo resnega kandidata za GnojTM...>:D

Belac ::

mislim da te noben ne sliši!!>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D

||_^_|| ::

e moj belac, če hočš na durona 900 čakat , je zlo možno da ga boš bl zaen kurc naviju, če že 800tki falijo nogce..900 bo sigurn že na invalidskem vozičku..

Shadowman-x ::

Če se odločaš med Duronom (mimogrede najvišja prodajana trenutna frekvenca je 850 MHz) in TB in denar ne igra tako velike vloge (razlika v ceni med D-800 in TB-800 je okoli 14k SIT) , potem je TB brez izjeme boljša izbira.

Belac ::

ja bi se strinjal da bo laufu na invalidskem vozičku,mu bo trema nabavit še kakšno sestro ki ga bo negovala da nebo pobegnu...hvala za imformacije čeprav je bila tema zaključena kr neki cajta nazaj. hvala vsen!

miranpozar ::

Ne se mi kregat otroci! ;(
Zdaj pa vam bom zaklenil igralnico...

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit KT7A + TB 1,4........

Oddelek: Navijanje
291552 (1198) kuglvinkl
»

Proc & plata ?!

Oddelek: Kaj kupiti
281472 (1088) Daishi
»

Thunderbird vs. Duron

Oddelek: Kaj kupiti
181212 (993) elfin
»

kerga AMD-ja

Oddelek: Kaj kupiti
191479 (1193) Morpheus
»

Je 51 stopinj preveč?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161136 (924) TheHijacker

Več podobnih tem