» »

Slo-Tech SETI team napreduje

Slo-Tech SETI team napreduje

Jaz - Hehe lepo je videt, da naš Slo-Tech SETI team prav hitro napreduje. Zdaj nas je že kar 18, med nami so celo pravi veterani ( itak je car še vedno PaJo s preko 700 obdelanimi enotami ) in tudi jaz se lahko pohvalim s prvim obdelanim paketkom. Jupi [:))]. Aja, ko smo že pri rekordih me je najbolj impresiral naš član roscha, ki je za obdelavo enega paketa rabil malo manj, kot 14 minut [8-O]. roscha, me prav zanima kakšno makino imaš doma ( za primerjavo: moj P3 450MHz porabi za obdelavo enega paketa v hitrem tekstovnem načinu skoraj 8 ur! ) [;)].Če bi se radi včlanili, potem se kar odpravite na to stran, drugo boste že pogruntali ( postopek ni niti približno tako zakompliciran kot prijava v Slo-Techovo bazo [:\\]). Če sploh ne veste o čem se gre ali želite kaj vprašati se ne bojte vprašati v posebej Slo-Tech SETIju namenjeni razpravi v Forumu!

2 komentarja

Predator ::

8-O8-O8-O tud mene res zanima kakšen računalnik ima;

Loki ::

Pomoje ma kej okol ranga p2 400- p3 500, ker men na celeronu 400@450 rab za en tak "fast WU" tut okol 15 minut, sicer mam pa jest rekord 35 sekund.

Fast WU pa je taka enota, k je zasicena z signali, tko da SETI obupa pa jo oznaci za motnje - sateliti, radarji, mobiteli...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še malo Folding@Home statistike

Oddelek: Novice / Obvestila
172320 (2320) DejaVu
»

Opteron in Seti@Home

Oddelek: Novice / Procesorji
332852 (2852) frenk
»

Vabilo k projektu Folding@home

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
392595 (2595) Phoebus
»

SETIHome

Oddelek: Pomoč in nasveti
261552 (1282) Loki
»

SETI

Oddelek: Pomoč in nasveti
201428 (1234) Loki

Več podobnih tem