» »

Slo-Tech SETI team

Slo-Tech SETI team

Jaz - Slo-Tech wants you! Za svoj SETI team seveda, da ne bo kakšnih pomot [;)]. Yup, od danes naprej deluje Slo-Tech SETI team in vsak bralec Slo-Techa je dobrodošel! Dokažimo jim, da nismo kar tako. Zaenkrat je edini član PaJo ( ustanovitelj ) s krepko preko 700 paketki in prav zanima me, ali ga lahko kdo od vas preseže!Za vse razprave ali vprašanja v zvezi z našim SETI teamom pa kar pojdite sem.

19 komentarjev

undefined ::

Le komu se da za take bedarije matrat svojga bogega proca 24 ur na dan? Heh. [:]

TiMe25 ::

Ne bi blo slabo če bi odkrili kaj izven zemeljskega.
:D
Ziher majo boljše računalnike kot mi !!!

Predator ::

ice: sodelovati je to kar šteje ; konec koncev je pa že sama ideja da ti mogoče računalnik ravno dekordira kakšno kavbojsko petje vesoljčka >:D ali pa kaj podobnega že manljiva; SETI je 8-)

undefined ::

TiMe25: kako pa veš, da imajo računalnike? Zakaj namreč misliš, da imajo enako mišljenje kot ljudje?

Predator: skoraj 100% sem prepričan, da vesoljčki niso taki kot v filmih, torej, ne pričakuj, da zdaj kar znajo Angleščino, ali bog ne daj - Slovenščino. [:] In skoraj 100% sem tudi prepričan, da imajo dovolj dobro tehnologijo, da se skrijejo pred nami in našimi primitivnimi zadevcami. :))

NoUse4AName ::

madaj prosim tut ce bi vesoljci vedeli za nas obstoj pa ce so FUL napredni mislis da bi jim blo mar za nas, ker je sonce in s tem zemlja relativno mlado pomeni da so skoraj sigurno oni veliko starejsi od nas in s tem pametnejsi. ce bi nam dali njihovo tehnologijo kaj mislis kaj bi se zgodilo? ubili bi se z njo, ker nismo pripravljeni. zato ker mi je bedarija sem nihal s setijem, pa runnam folding na masini, ki ma vsaj neke pametne cilje in lahko clovestvu pomagas s tem.
http://www.stanford.edu/group/pandegrou...

Predator ::

1. ful napredni ali pa so se razvili pred 500 miljoni let pred nami, izumrli 10000 let kasneje, to kar pa mi danes sprejemamo pa je njihova verzija pravljice za lahko noč ( npr) :D
2. tudi če bi vedeli za nas bi nas pustli v miru?a) če so raziskovalci kot npr federacija bodo vzpostavili kontakt b) če so osvajalci na zemlji ne bodo imeli težkega dela npr c) ali pa so malo fobični in želijo ostati sami in da jim damo mir in nebi vzpostavili kontakta :(; torej če koga ne zanima in ga moti je to njegov problem

NoUse4AName ::

postavljas primer federacije-predvidevam da mislis ono iz zvezdnih stez, ce se spomnis je bil prvi kontakt takrat ko je izumil en znanstvenik(pozabo sem ime) warp pogon in je peljal svojo ladijco na testni let po vesolju, takrat je bla v blizini vulcanska ladija in je zaznala warp signiture in takrat so ugotovili da smo mi tehnolosko pripravljeni na first contact. torej so naredili tocno to kar sem jst reku, srecali so se s nami takrat ko smo mi bili pripravljeni da jih sprejmemo in nic prej.

lp, Rapsey

Predator ::

ime mu je Cohram( mislm da se tako napiše); jea tuki je pač res da vesoljci naredijo kontakt z drugo raso ko je ta tehnološko in idealoško dovolj razvita; npr federacija ima tako imenovan kodeks prvega stika , ki ji prepoveduje posegati v razvoj in interne zadeve določenega naroda če bi to vplivalo na njegov razvoj in če to oni zavrnejo ( o tem je posnet en dvojen del v NG) ; kaj pa če vesoljčki ki letijo mimo zaznajo radijska oddajanja ( upam da ne bojo dobil VAL 202 ;) ) ne poznajo pa zvezdnih stez? >:D al Independence day 2 al pa pa upajmo da bodo mirni ;) , verjetnost da pa nas bojo pustil pri miru pa je še najmanjša od vseh :) ;
LP Predator

BigFoot ::

yeah, pa guna dva dela sta ze en k****
drgač je pa tko, vesoljčki lahko obstajajo v čisto drugačni obliki kot mi, morda samo kot neke vrste energija, morda karkoli drugega. bottom line: čisto možno je da jih bo bolu k**** za nas. lahko pa tudi ne, kaj veš. vse so itak samo špekulacije.

undefined ::

Ste gledali tisti film na PopTV al na A-Kanalu (se ne spomnim točno), ko so vesoljci poslali na Zemljo kroglo, ko si po vstopu vanjo imel zmožnost realizirati svoje sanje? Kaj se je pa v resnici zgodilo? Ljudje so si predstavljali in sanjali najslabše možne stvari, ki so jih potem pobile. Nauk? Ne želi si nekaj, česar nisi pripravljen sprejeti/razumeti.

Že samo dejstvo, da pohodiš pajka ali ščurka, ker se ti zdi nagnusen je volj močno, da potrdi, da nismo še pripravljeni za te reči. Kaj pa če pridejo vesoljci v taki obliki, jih bomo pobili? Kdo pravi, da vsi izgledajo tako kot mi?

Človeštvo še zdaleč ni pripravljeno na tak stik. In lahko kar pozabite na Star Trek: First Contact. Dvomim, da katera rasa v vesolju zgleda tako podobna ljudem, in da zna Angleščino tako kot vulkanci. [:]

Predator ::

film= Sfera kar se pa tiče tistega vulkanci niso znali ang in nobenega zemeljskega jezika; drugače pa se povsem strinjam verjetnost naše oblike je zelo majhna ampak holywood je pač hoolywood in itd.; ampak od vesoljskih filmov pa še vseeno Starship troopers rules!!!!

undefined ::

LOL! Starship Troopers je bil pa res največji shit od shita! :P

luni ::

Hehe mogli bi gledat Space Quest, potem bi vedli kako bo izgledal first contact :))

NoUse4AName ::

ce mislis da je starship troopers dober film potem se mi pa res smilis.

alien-w ::

Matrix rules, ceprov nima zveze nc z nezemeljskimi stvori. Ce pa gremo na take, k majo nezemljane, pol pa Event Horisont (Krvavo obzorje)!

birdy ::

meni je v bistvu vseeno a kej najdem(ampak misel je goood) to delam ker mi ne pobere nic casa (sam k sem na netu pol kliknem da naj dl-ja novga) pa se masina je tko al tko 24h na dan przgana....

tko da...
jest delam.....
sam geslo me neki zeza(od nekdaj)

undefined ::

Ma dajte no... Starship Troopers pa Event Horizon... dva NAJBOLJ bedna filma vseh časov! Pri Starship Troopers je smrdela zgodba da kar res ni, pri Event Horizon se je pa film končal preden se je sploh začel. [:]

Se pa strinjam, The Matrix je zakon film vseh časov. :D

luni ::

Ja Event Horizon je res bolj beden film, vsaj meni, toda Starship Troopers je pa cisto kul. Seveda ne govorim glede neke zgodbe pa to, ampak kaj bos sau gledat, ko bos razpolozen za nekaj akcije in ne kaksne globoke stvari? Starship Troopers seveda... veliko akcije, nori ucinki, v glavnem cista instant zabava. Kot McDonaldsov hamburger

NoUse4AName ::

Razocaral si me luni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

SETI

Oddelek: Loža
61226 (1010) sketch
»

Slo-tech Seti-team

Oddelek: Slo-Tech
201796 (1513) zile
»

3 milijoni SETIjašev

Oddelek: Novice / Obvestila
71584 (1584) R@C@
»

SETI-HOME (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
593586 (2973) PaJo
»

Zakaj mi seti ne dela?

Oddelek: Programska oprema
141131 (1002) JLP

Več podobnih tem