» »

SETI

SETI

bbobst ::

Ali je normalno ,da mi en paket (300KB) z verzijo 3.03 s Celeronom 366@412 obdeluje okrog 80 ur?:|

OrlyTM ::

če maš grafično verzijo setija je normalno, če maš pa tekstovno, pa odločno preveč ..

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

twosocks ::

Sam mal...jest sem me prej C300@450 pa mi je s staro grafično verzijo delal max 18 ur...da bi pa nova (sicer več odeluje, ampak...) predeala 80 ur? ta je mal krepka...če mi C600@900 txt verzija dela 10h...da bi txt 8x več???
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Loki ::

Ne, ni res. To ni normalno za nobeno verzijo, ne za graficno ne za textovno.

Rabim mal vec info, kero klient SETI mas ((graficni, tekstovni), maticna plosca (predvsem cipovje - BX, VIA, i815...), kolicino RAMA...

Pojdi sem in si prenesi TaskInfo ter z njim poglej, koliko % procesorske moci dobiva SETI.
I left my wallet in El Segundo

bbobst ::

Mam grafično verzijo 3.03 ,Plato BH6 (BX čipovje ,256 Rama

Loki ::

Pejt na nadzorno plosco, zaslon, ohranjevalnik zaslona, lastnosti ohranjevalnika, pa dej klukco h go to blank screen, v eno polje, k pise 30 pa dej stevilko 0.
To bi ti moralo ful izboljsati cajte.

Se bolje bi pa bilo, ce bi si priskrbel textno verzijo klienta, ki jo dobis tukaj.

Potegn si TaskInfo in poglej, koliko %proc moci dobiva SETI.
I left my wallet in El Segundo

bbobst ::

Seti mi pobere okrog 97,5% procesorjeve moči.

Loki ::

OK to je dobro.
Dej nastavitev na blank screen alpa downloadaj text verzijo in povej rezultate.
I left my wallet in El Segundo

MitjaM. ::

Jest sem tud opazu da nova verzija setija dela 1x bol pocas. Zdej mi en paket racuna od 18-20 ur. Txt client, win2k, celeron 300@450

Loki ::

Gttisk a mas ti slucajno Winse 98/ ME in igras sorazmerno veliko igrice?

MitjaM. kaksne cajte si imel z staro verzijo, ker 2x daljsi cas procesiranja ni normalen?
I left my wallet in El Segundo

MitjaM. ::

S prejsnjo verzijo je rabu povprecno 12 - 13 ur, zdej mi racuna od 18 - 21 ur, sicer ni 1x daljse, samo je opazno podaljsanje casov izracuna paketkov. Samo meni se zdi to normalno, ker baje nova verzija se ene nove izracune dela al kaj jest vem kaj :D

OZZY ::

Ja so v novo verzijo dodal še neke izračune, ki krepko poveča čas obdelave paketa. Baje naj bi blo to, ker morajo zmanjšat promet prek najetih vodov. Pa so to storil na ta način.

MadMax ::

Sem mel 4h 55min povprecje 3.0 text client (C600@900), januarja sem ze probal 3.03 pa je rabu cca 20% dlje, zdaj rabi pa 2x vec casa>:D
Saj ne, da bi delal (samo) za rezultate, ampak ta je pa res prehuda!>:D>:D>:D

Igor ::

Roberto tko pac je
z 3,03 so sli na 10 hercen semplanje (prej je blo 20) kar pomen se enkrat vec casa ze tko pol so se mal zabljuzil tko da zdej dela okol 14 ur (c850 text w98) med tem ko je prej 6 ur ..
je pa odvisno od paketa tudi

Loki ::

Ne ti men to govort, k vem vec o temu, kokr bos ti v zivljenju.

Z 3.03 so sli z +/- 10hz natancenga pregledobanja (samplanja) na +/- 20 hz, kar pomeni, da klient opravi okoli 40% vec dela, s cimer se (vecinoma, odvisno od vecih faktorjev) skoraj linearno poveca cas obdelave enega paketka.

Gttisk probej lavfat en paketek ponoc, ko ne uporabljas racunalnika in bos videl VELIK napredek.
Fora pri WInsih 9x/ME je v tem, da merijo cas izvajanja aplikacije od trenutka, ko si startal aplikacijo (NT po tem, koliko procesorske moci dobi).
To bo popravljeno (za uprabnike WInsov 9x/ME) v Whistlerju.
I left my wallet in El Segundo

g0Run7 ::

Roberto saj obvladas, pa s takimi ti ni treba ljudi zabijat - "Ne ti men to govort, k vem vec o temu, kokr bos ti v zivljenju."

Igor ::

alo pametni ti ki vse dej mi pol razlozi zakaj
mi je lavfal 3,03 txt mode w98 PONOCI ko sta lavfala samo 2 FLASHfxp 13 ur v primerjavi z 3,0 ki je lavfal 6h ?
kukr ti je un napisal bi si res lahko mal manir najdu nek ..

Loki ::

OK igor, ce uporabljas SETISpy alpa kej podobnega, bos, ko bos pogledal log, kaj hitro ugotovil, da je bila 'angle range' vrednost zelo majhna. Pri 3.03 velja, da cimmanjsi je angle range, tem dalj cajta bo klient procesiral, saj bo opravljal tudi vec dela.Gomar kaj mormo, razpizdu sem se.
Sicer pa tist, kar je Igor povedal sploh ni blo res.
I left my wallet in El Segundo

Belac ::

80 ur mlenja kaj ste znoreli,tolko bi delal na stri 486!!!!na 80MHz:'( ajme mene!

bbobst ::

Zdej ko sem naštimal na Blank Screen mi je 14,5% obdelalo v 2,5 ure.Se pravi da bi bil cel paket (340KB) sprocesiran nekje v 17,5 ure. To je pa že mal bolš !

Loki ::

Get yourself a text client gttisk. Ta je pa se boljsi.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETIhome, HE HE...! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
381619 (1018) Loki
»

Zakaj mi seti ne dela?

Oddelek: Programska oprema
141146 (1017) JLP
»

seti@home

Oddelek: Slo-Tech
362090 (1803) Igor
»

SETI + BeOS

Oddelek: Operacijski sistemi
111168 (1040) Loki
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876708 (4733) Loki

Več podobnih tem