» »

Mojemu pra pra pra.....pravnuku

Mojemu pra pra pra.....pravnuku

HardOCP - Bi radi sporočili svojim potomcem, živečim čez 50.000 let, kako je ozračje smdelo ter kako je bil internet počasen? Da smo imeli pokvarjene politike ter podkupnine vseokoli. Da smo se vozili na štirih kolesih ter imeli žičnate telefone. Ter da nismo imeli živčnega implanta, ampak smo gledali sliko v steklo s fosforno plastjo, na katero smo izstreljevali elektrone. Ergo - bi radi svoje potomce spravili v salve nostalgičnega smeha? Klik!

7 komentarjev

sirotka ::

Jst sm svoj glas že oddal:P:P>:D

Binji ::

Jst tudi. Me prov zanima kaj si bojo mislili ko bojo to brali (ce bojo). Morde bo ta nasa doba takrat ze podobno kot danes starogrška civilizacija oz mezopotamska

minmax ::

mene pa bolj zanima kaj lahko storim, da bodo potomci sploh meli kje živet..

to kar počnemo z našim okoljem bi nam moglo dat mislit, če bodo imeli tisti za nami sploh še od česa živet, topla greda, naraščanje svetovnega prebivalstva, da ne govorim kaj se zgodi če bi imel cel svet tak standard kot zahodna evropa...

stari ameriški indijanci so imeli lep pregovor:
"zemlje ne podedujemo od naših prednikov, ampak si jo izposodimo od naših potomcev"



attackiko ::

Moji so ze obvesceni, da naj namestijo varnostne popravke za trenutni Microsoftov OS. Povedal sem jim tudi, da sta nekoc obstajala Linux in AMD.

cyer^3d ::

V roku 50.000 let bodo nastopile se 2-3 ledene dobe. Cimprej naj zacnejo ljudi tlact v 'satelite'.

R0K ::

hehe, fora pa taka ... kot da bodo lih pred cez 50.000 let poznali na takratni Zemlji al kaj pac ze bo, to naso tehnologijo ... itaq da ne ... cez 50.000 bo po mojem mnenju na Zemlji zivalski vrtovi in zivali pa to ... ljudje pa bomo zvel v vesoljo ... like star-trek...ce gledas sam kolko je tehnologija napredovala v zadnjih 10-15 letih je to cist mozno ...

...vseeno sm oddal oglas za mojega vnukca ... kaj si bo le on mislil, o tem da sm uporabljal še cevni monitor, pa misko na kabl, in dial-up povezavo .. vrjtno bo crknu od smeha ...

Boeing ::

tako, kot je reku minmax.
in nič drugače. za spomine bo že še čas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bi prodali vredno posest k je bla od pra staršev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
998759 (5304) gruntfürmich
»

Kako potomcem zagotoviti brezskrbno življenje

Oddelek: Loža
346547 (4876) D3m
»

pra števila.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
788392 (4731) Yacked2
»

Pra-tehnologije (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23811718 (8361) krneki0001
»

Mojemu pra pra pra.....pravnuku

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
71686 (1686) cyer^3d

Več podobnih tem