» »

Matjaž Rogelj prijet

Matjaž Rogelj prijet

Jaz - Ja, ok, saj vem, da spet zamujam s takimi novicami. So sue me , Kakorkoli, Canser mi je poslal novico, da je Matjaž Rogelj na podlagi razpisane tiralice bil prijet na Brniškem letališču 12. marca.
Torej so ga končno dobili... Mwahah, me prav zanima, kako bo potekalo sojenje (in upam, da bo do njega prišlo). Če bo odprto za javnost se takoj odpravim gledat (pa zraven vzamem kakšen gnili paradajz ali kaj podobnega ).

19 komentarjev

hatch ::

Cist lepo jih je nategnu... se lepo vidi kako nesposobne novinarje imamo in kako nesposobna minstrstva...
Ce bi bilo vec takih nategov bi se verjetno folk malo zbudil...

luni ::

mah to samo kaze kako nesposobna je birokracija... samo malo soli mores met v glavi in jih lahko tak nategnes, da jih bo se eno leto rit pekla... jaz mu po eni strani kar cestitam, ker je definitivno sposoben :)

ahac ::

Jaz bi paradajz raje vrgel v tistega, ki mu je dal denar.

BigFoot ::

tko kot je en kolega reku: Rogelj bo še super pravnik :D

Klemenn ::

Ej, sam 13 milijončkov. :DPa ne zna noben, ki to ureja prevert. Bom šu jaz ke pa reku ej grem na eno tekmovanje pa rabm 10 milijončkov. Sam z 13 milijoni bi pa lahko sestavil dobr računalnik kaj?0:)

Uporabnik ::

vsa sojenja so javna razen sojenja mladoletnikom in posiljevalcem (hmm no al vsaj k mora posiljena oseba pričat)

BigFoot ::

pozabil si na sodne obravnave v katerih je ogrožena državna varnost

andrej ::

Matjaz vec ni mladoleten!

||_^_|| ::

jst bi raj sodu unim k so mu dal keš!

Tomi ::

Čeprav imamo tri veje oblasti, je še vedno tako, da roka roko umije:(...
Sodili bodo itaq samo Roglju...

undefined ::

Ja saj jih je on nategnil, DUH! [:]

McHregec ::

Vsak je nedolžen dokler se mu krivda ne dokaže

Rott-von-weiler ::

če si je lahko odvetnika privoščo pol že ma dnare 8-O

undefined ::

Rogelj je bil sam dost butast, da se je vrnil nazaj v Slovenijo. Zakaj vedno ljudje, ki so tako pametni, da izvedejo vse nemogoče trike, padejo na take jasne fore? V Ameriki bi ostal, če bi bil res pameten, pa si spremenil ime, si tam poiskal službo pa stanovanje, denarja pa ima itak več kot dovolj za začetek. Zdaj mu itak druzga ne preostane, kot zapor, torej se mu je vsa ta potegavščina sploh splačala?

Rott-von-weiler ::

pol pa se on sploh ni čuto krivega saj je že tam ko je bil v braziliji reko če sem kriv bom za svoja dejanja tudi odgovarjal pravičen človek pa peprav je mel dober dopust:O

giovanni_ ::

mislim da je dečko pameten:D:D

slavc ::

Vse je naredil in izračul dobro,toda mislim da bi lahko drugače zaključil,(tekmovanje ???)[:]

YouR MaMa ::

skoraj bi dedu uspelo ...

whatson ::

po moje ni nic slabega naredu.. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145926 (21193) CaqKa
»

Malce zahtevnejši SQL stavek včasih narobe SELECT-a

Oddelek: Izdelava spletišč
302030 (1699) Brilko
»

Analiza novic na Slo-Techu!

Oddelek: Slo-Tech
221994 (1280) CaqKa
»

Podatki o <vstavi_uporabnika> /statistika

Oddelek: Loža
241643 (1273) Tody
»

Novice-resen problem Slo-techa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585148 (4016) Gandalfar

Več podobnih tem