» »

Microsoft to detonate a nuclear missile

Microsoft to detonate a nuclear missile

Slashdot - While eating a banana i have stomped over this fine piece of news. World leaders reacted with stunned silence as Microsoft Corp. (MSFT) conducted an underground nuclear test at a secret facility in eastern Washington state. The device, exploded at 9:22 am PDT (1622 GMT/12:22 pm EDT) yesterday, was timed to coincide with talks between Microsoft and the US Department of Justice over possible antitrust action. Scientists pegged the explosion at around 100 kilotons. "I nearly dropped my latte when I saw the seismometer" explained University of Washington g eophysicist Dr. Whoops Blammover, "At first I thought it was Mt. Rainier, and I was thinking, damn, there goes the mountain bike vacation." Isn't that just a marvellous eruption?
---
Ko sam jedla bananu, sem naletjela na izvanrednu novicu. Svetski voditelji so reagirali sa tišinom, ko je Microsoft izvedeo podzemaljski nuklearni test u skrivnem laboratoriju u vzhodnom Washingtonu. Bomba, koja je eksplodirala včerej, u 17:22 našeg časa, je eksplodirala ravno med pogajanjima sa ZDA vlado o antitrustovskim akcijama. Znanstvenici so namerili eksploziju na 100 kilotona. "Skoraj sem spustil kavu, ko sem video seizmometer," razložil je dr. Whoops Blammover, geofizik na Washingtonskoj univerzi. "Prvo sem mislio, da je bio Mt. Rainier, in se već poslovio od svojih počitnisa sa gorskim biciklom." Mar nije to izvenredni izbruh?

20 komentarjev

MaverickT ::

Tole se mi pa zdi da je prvoaprilsa šala. Ker nikjer nisem našel take novice. Wierd isn't it?

dex ::

pa jebeni mikromehki...a še nimajo dost?

DJroky ::

lol

HEKO ::

LOOOOL

I love S-T :>

Maverick The First ==> to manka slo-compu 0:)

Vivian ==> že napreduješ v slovenštini :>

Simko ::

Hehe, ko s ijedla banano ja ... LOL

R0K ::

Ahh, dej dej dej ... mislim podn ...

Mislim, pa porihtajte tele Stile™ ... ker nočem več tega ...

Vivian ::

i'm glad that you like my first piece of news.




tha_man ::

Mt. Rainier :D
ROK, pr tebi je pa Slo-techov logo normalen... pri meni je celo on roza.

Jeebs ::

Hehe, zdej pa res že pretiravate... MS pa jedrski poskusi...:D

GaPe ::

HEKO: Takega sranja pa slo-comp ne rabi. :O Se ti ne zdi?

neo ::

ja pa folk kaj se sekirate, saj pa je 1 april, dan norcev!!!:D :D :D

burekar ::

Nekdo pa nima pojma o srbohrvascini...:))

|GrEgOr| ::

lol

Jeebs ::

Rrrrrr..... Eat my 'bananna' baby!:D

alesrosina ::

sam res ... baje so poatomski sunek cutil celo v New Yorku!! res, senzacionalno!

Sumo ::

Ne morem verjet kako so lahko eni tok brez smisla za humor (Maverick, ROK, GaPe in podobni)...

Quickbeam ::

Mikrosoft z atomsko bombo :) :) :)
Pa ravno med pogajanji o protimonopolističnih ukrepih :) :) :)
Nora fora :) :) :)

GaPe ::

SUmo: Sori ej, sam take fore so bedne pa še iz mode .

_Mortal_ ::

Ja prej je bilo v modi da se delaš pedra zdej pa ni več

attackiko ::

Se kr strinjam, da je bolj švoh fora. Itak noben ni niti za 0.001 sekunde nasedu. Boste pa drugo leto boljš nardil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskete prihodnosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
677949 (5517) CaqKa
»

"Mt. Rainier" (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
565374 (4184) bastadu
»

cd-rw

Oddelek: Kaj kupiti
251543 (1144) BoO
»

WinXP in SP1

Oddelek: Pomoč in nasveti
141410 (1049) Tomi
»

Teac 24× ali Lite-On 32×

Oddelek: Kaj kupiti
8810 (620) Paramedic

Več podobnih tem