» »

WinXP in SP1

WinXP in SP1

Kriko ::

Vidim da nekateri že imeta SP1. Zanima me če je to še vedno beta verzija ali je že končna. Pa še to kako se obnese mount rainier.
Če kdo im končno verzijo naj se mi prosim javi na mail!
  • spremenil: Kriko ()

tejo ::

maš v novicah link do sp1 na serverju od MS

Paramedic ::

Finalni je že kr neki časa 'v javnosti'. O Mt.Rainerju pa ni ne duha ne sluha, baje da ga ni not, js še nism sprobal, ker ne vem kje bi se to sploh opazilo.
End transmission.

Kriko ::

Prosim če se mi nekdo javi da ga vprašam nekaj glede instalacije na mail!
Ja Mt.Rainier mora pvo podpirat pekač kar verjetno veš, zdaj naprej kako to deluje v resnici pa še nobeden ni nič povedal!

Bo zdaj v redu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

Highlag ::

Ne mi zamerit sam pravilno se napiše:
Mount Rainier :8)

urban ::

Tako, kot je povedal Kriki. Mt.rainer mora najprej podpirati pekač, seveda pa moraš imeti tudi ustrezno programsko opremo. Jaz uporablja INCD, dokler tega nebodo podpirali winsi. Bistvo Mt. rainerja je , da ti cd spremen v disketo. Seveda morabi biti CDRW. Tako, lahko npr: v raziskovalcu, snemaš na cd,kot na disketo (drag&drop), brez , da bi moral posebej delati v kakšnem programu. Tudi wordu npr. pišen nekja pomembnega in hočeš narediti backup na cd , enostavno save as na CDRW in evola.....
Seveda je problem ta, da winsi tega ne podpirajo in če hočeš brati ta cd na drugih računalnikih moraš imeti inštaliran program INCD. No ko bo to standard ( upam, da pride z SP1 bo tudi ta težava odpravljena).

LP
Urban

Paramedic ::

Highlag: ne ti zavajat ljudi s slovnico: napiše se Mount Rainer.
Seveda vem, da more pekač podpirat, sej mi tut podpira, to v Nerotu in še kje piše. Sm si posebej za to flashal teaca. In sem v dal not 700 MB 10x CD-RW (zelo redki so;(), pa desni klik na CDRW pogon in Erase, pa ni blo kake izbire, če hočem Mt.R format; pa sm dal erase, pa mam praznega 700, ne da bi lahko kr mimogrede snemal. Bo treba kr InCD gor dat ;((. Vsaj to bi se lahko potrudli. Upam, da jih vsaj bere lahko, če že zapisuje - ampak močno dvomim. Verjetno se bo tut za branje rabu InCD ;(.
End transmission.

JLP ::

Paramedic:
Highlag ma čist prov. Piše se Mount Rainier. Če pa nama ne verjameš pa poglej na stran Mount Rainier. Drgač pa SP1 še kr ne zna niti brat kaj šele pisat v tem formatu. Je treba še kr se poslužvat programov ala InCD.
Live long and prosper!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JLP ()

Paramedic ::

OK, Highlag, sorry. Pa hvala ker si me slovnično razsvetlil 0:). Sm bil sigurn, da je rainer, ker se rainier ne sliš dober :/
Sm pa tole prebral na tisti strani:
Mount Rainier 2nd Plugfest hosted by MICROSOFT Seattle – June 11/12th - 2002
Mt. Rainier capable CD-RW drives will soon be a thing of the present, available for the enjoyment of end-users everywhere.
To bi se že lahko zgodilo ;(.
End transmission.

Highlag ::

Žal ga moj CDR ne podpira :'(

Elemen_T ::

Pismu Primoz nevem zakaj mi nisi novice objavil.

Lepo je bil napisan link in novica o uradni izdajo Final SP1 XP dodatka :\

tejo ::

A ni bla ta novica neki časa gor? Res da je uradni izid 7. septmebrer, sam je pa vseeno final na serverju :D

Kriko ::

No kako zdaj, podpira ta MT.Rainier ali ne, je komu ratalo na ta način zapečt kaj na cd ali ne. Mogoče je potrebno kaj posebnega naredit pred peko. Sam paketni način ogomno uporabljam zato sem si tudi pekač ki podpira nabavil zdaj pa če tega ne bo bom jezen, pa tolko se je o tem govorilo!

Kriko ::

Hm imam problem ker me ne pusti instalirat, zato prosim če mi kdo lahko pomaga in se mi javi na mail


Tomi ::

Imaš že piratske Windowse. Naj ti namignem, rešitev je na Slo-techu opisana dvakrat, na dveh različnih mestih.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskete prihodnosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
677934 (5502) CaqKa
»

"Mt. Rainier" (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
565353 (4163) bastadu
»

cd-rw

Oddelek: Kaj kupiti
251541 (1142) BoO
»

Lite-ON 40/12/48 ret VS TEAC 40/12/48 oem?

Oddelek: Kaj kupiti
91088 (856) krucymucy
»

Lastniki TEAC-a 40x Writer-ja!

Oddelek: Strojna oprema
9897 (773) TheJack

Več podobnih tem