» »

Digitalno krotenje ventilatorjev

Digitalno krotenje ventilatorjev

PC Review - Pri PCReviewu so si ogledali lično napravico, na kateri je zaslon lcd, 5 gumbov in en 40mm ventilator. Napravica zgleda prav "kunštno", nje uporaba pa je dobra, saj lahko nanjo priključite 8 ventilatorjev, zraven vsakega pa še termalni senzor. Tej napravici potem nastavite temperature, pri katerih naj se določen ventilator začne vrteti. Nastavite lahko celo temperaturo, pri kateri začne napravica cviliti, če je ta presežena. Zanimiv je tudi gumbek "Force", s katerim vklopimo vse ventilatorje. Test si lahko ogledate tukaj.

7 komentarjev

Dami ::

To je sicer že par mescov stara zadeva. Čudi me to, da so ga šli zdele opisvat, kr sn že vsaj 5 drugih opisov vidu na različnih straneh že tam januarja al pa še prej. Zgleda da so mal v zaostanku:D

element ::

Dami, a mi lahko poveš še kakšno stran na kateri so kej podobnega testiral? Mail.null 0:)

TheHijacker ::

jp.. kr v redu zadevca. Sam sem ponosni lastni le te že kakšen teden. Dela perfektno. Mogoče me samo to moti, da vedno ko vklopi ventilator nagravžno zapiska. Drugače pa deluje odlično. Po namestitvi le te in štirih ventilatorjev se mi je temperatura v ohišju zmanjšala za cca. 7 stopinj... kool.:D

VonGriffin ::

koliko si dal za zadevo in kje kupil?

TheHijacker ::

Veliko:D 47.99 funtov... Kupil pa sem na overclock.co.uk s še nekaterimi stvarmi(artic silver 2 in nekaj 80mm fenov)... Zaradi vez na carini sem celo prišparal 12000sit + ddv.

Dami ::

Tule sta še dve strani na katerih so opisal DD5:
Link 1
Link 2
Neki me zanima (mogoč v opisu piše sam nism preveč pozorno brau)....a lahk z dd5 nastavljaš obrate ventilatorjev??

TheHijacker ::

Ne ne moreš štimat obrate ventilatorjev. Dol si potegni manual in preber predno ga kupiš...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASROCK -ION 330 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11218118 (9293) OK.d
»

zakaj GPU zdrži višjo temp od CPUja?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131178 (751) barbaricb
»

Kateri AUTO regulator ventilatorjev

Oddelek: Kaj kupiti
101523 (1520) PRST
»

Poceni nadzorovanje RPM-jev

Oddelek: Novice / Modifikacije
71570 (1570) slycer

Več podobnih tem