» »

Serious Sam kot test

Serious Sam kot test

Tech Extreme - Že kar nekaj časa sta za test grafičnih karic obstajala dva programa: 3D Mark in pa Quake 3 Arena. V zadnjem času pa je postala popularna tudi igra naših južnih bratov (CroTeama), Serious Sam. V njej obstajata dva testa. Prvega, ki vam pove zapolnitvene zmožnosti vaše grafične kartice, zaženete v konzoli z ukazom /benchmark () . Drugi pa je podoben Quakeovemu timedemu, ki ga prav tako zaženete v konzoli z ukazom /dem_bprofile=1 in zatem poženete enega od demotov. Za primerjavo vam povem, da jaz s P3 800, 384MB pomnilnika in Herculesovim Geforcem 2 Pro v Windowsih 2000 pri ločljivosti 1024×786 z vsemi nastavitvami na high v prvem demu dobim povprečno 45 slik na sekundo. Celoten članek o testiranju s Serios Samom, ki je zelo dobra igra, lahko preberte tukaj, opis same igre, njenih novosti, prednosti in uporabljenih tehnologij ter efektov pa prav tako najdete na TechExtremu.

9 komentarjev

Fella ::

Škoda da skoraj ni več takšnih iger kot je bil Doom! Možgani na pašo in kolji.
Serios Sam je ena od takih po dolgem času.:)

undefined ::

...

Paramedic ::

Pa še najbolša na Kyrotu 2.Sej vem, da se že ponavljam...:D

whatson ::

uff.. sem že pogešal Duka... upam da mo Sam izpolnal moja mortalistična pričakovanja>:D

LordWorm ::

Men pa igralnost ni tolk vsec.Nevem ni takega veselja,pa nevem zakaj.-predolg casa nisem spilu takih spilov najbrz.Pa orozja se ne slisi dobro.

b4d ::

Mater je igrca dobra, croteamci so res naredili blood game.;((

EASYdoor ::

"Pa še najbolša na Kyrotu 2" - kaj naj bi to pomenilo?

Luka Percic ::

Huh, charlie=GNOJ!>:D>:D>:D Kaj si pa hudega naredu? Ps: tisti smail pod tvojim imenom seka!:D:D

b4d ::

Ja ja;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfeinstain ET - LINUX !

Oddelek: Igre
322106 (1659) WamPIRe-
»

Kubuntu in NTFS

Oddelek: Operacijski sistemi
61223 (1137) root
»

CHKDSK vsakic ko se nalaga WinXP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
102571 (2345) Mirč
»

Datoteke s končnico *.BIN v LInuxu Kubuntu

Oddelek: Operacijski sistemi
91339 (1212) miha_0003
»

Vprasanja glede linuxa (suse linux) (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
805207 (4299) kriko1

Več podobnih tem