» »

Rentgenski posnetek GeForcea 3

Rentgenski posnetek GeForcea 3

Case Junkiez - Kaj vse se ljudje (sklepam, da Američani) spomnejo. Slikati novo grafično kartico pod rentgenom... hja, le zakaj pa ne?! No, če vas slika zanima si jo le oglejte, a ne bodite razočarani, če ne bo dosegla vaših pričakovanj, saj je (moje mnenje) težko posneti notranjost vsakega čipa, če le-ti niso vedno pod enako debelim hladilnikom. So pa zelo zanimivi podatki. Ali morda kdo ve, da se za rentgensko slikanje uporablja napetost 90.000 voltov? Za to novico je zaslužen Andrej Cenčič.

11 komentarjev

BigFoot ::

Mate>>> zgleda da rentgenskih žarkov pri fiziki še niste imeli. ali pa si to snov prešprical.

Mate ::

Big Foot, ne nismo se mel... Povej kaj je narobe

CaqKa ::

hmm jaz newem kaj pricakujete od xray? kak čip od znotraj zgleda sigurno ne.... mogoče z FEJST natancnim ultrazvokom....

Znida ::

Morda ne veste, a rentgenski žarki lahko izbrišejo eeprom!!! Tko, da je ta kartica verjetno fuč...

tejo ::

Američani so itak vsi mal' čudni.





Čese vsega se ne spovnejo?

BigFoot ::

narobe ni nič. sem samo odgovarjal na tvoje vprašanje če vemo da se za rentgensko slikanje uporablja napetost 90 kV.

Mate ::

Hehe... ok zdel se mi je hmm mah ne vem.. za monitor vem da je nekje 25-40kv... za rentgen pa niti ne :)

Jeebs ::

Morte pa priznat, da je vsake tok cajta zanimiv vidt kej tazga... Ne glede na posledice in ostalo!:)) Nej se izživljajo, sej se s svojo robo.>:D

mrbig ::

Zelo zanimivo,so pa face

element ::

Tole je čist brezveze. Škoda kartice in rentgena. ;( No, sej drugač je pa to njihova roba... >:D

kuzifix ::

Krneki ... Za navadnga smrtnika ce ni navadn stane rentgen cca 1500 (ce ne clo vec) ... Tile grejo pa kartico pod rentgen dat ... Nc cudnga da na sedeznicah nimajo varnostnih lokov :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Informacijski pooblaščenec predstavil nove dobre prakse pri uporabi piškotkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5820338 (14072) AštiriL
»

Aplikacije s Facebooka zbirajo osebne podatke

Oddelek: Novice / Zasebnost
209146 (7958) Keyser Soze
»

iPod Nano hack in ostali dodatki za iPode (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6211292 (8860) J4CK16
»

Nov iPod, nove tange

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
144971 (4236) |CyGNUS-x

Več podobnih tem