» »

Za vse ljubitelje okroglega usnja

Za vse ljubitelje okroglega usnja

Jaz - Vsi ki strastno navijate za našo nogometno reprezentanco (hej, hej, hej :D), nikakor ne smete spregledati te strani. V ponedeljek je namreč začela z delovanjem uradna trgovina NZS, imenovana Trigi Shop, v kateri boste lahko kupili raznovrstne pripomočke in navijaške artikle z motivi naše nogometne zveze. Od šalov, kap, majic, itd. Pa cene? Najcenejši izdelek je lonček z motivom NZS, ki stane 790 SIT, najdražji pa uradni dres slovenske nogometne reprezentance, ki vas obere za skromnih 12 tolarskih tisočakov. Za nas, računalniške norce, pa so poskrbeli s podlogo za miško, ki pa stane še znosnih 890 sitov. Moja je že na poti, poročanje pa sledi... :D

9 komentarjev

Mercier ::

Glede na EKG-mišpodlago je enga ifarkt še pred SP.

divac ::

Jaz že imam to podlogo :)! Moram reči, da me je pozitivno presenetila. Površina omogoča res hitro, tekoče in še posebaj natančno premikanje miške. Podlaga pa se skoraj prilepi na mizo in tako omogoči še večjo natančnost. Res, nabavite si jo čimprej :D!

Trdi ::

Bom.

Trdi ::

Čeprav ne vem kateri norec je sestavil to stran. Ni naslova trgovina in emaila. Če sta kje, potem sta tako skrita, da je vseeno norec.

LojzePek ::

900 SIt bi še dal za podlogo, 500 pa ziher ne mislim dat za poštnino. Prekleti oderuhi.

divac ::

Naslov je Ciril Metodov trg 19 (oz. tam nekje). To je, ce gres od mestne hise proti trgu.
BTW: u stacuni je podloga samo 890 SIT!

Jeronimo ::

A je to računalniški al nogometni forum.

Ta novica ne spada sem. Je lahko samo tema z v forum!!!!

BustA ::

Jeronimo, kva moriš >:D
Male reklame pa more bit, da bo NZS dobil denar za nov stadion :D

Pisk ::

Jah Indijanc pač :D
Meni je bla ta vest kr fejst.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116426 (9649) Alexius Heristalski
»

Pismo Srečku Katancu

Oddelek: Loža
273241 (2560) bi0s
»

Slovenija in Euro 2008

Oddelek: Loža
81300 (1061) BlackHole
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559820 (7483) gkovac

Več podobnih tem