» »

Kako dobiti večjo napetost procesorja na EPoX 8KTA3 plošči

Kako dobiti večjo napetost procesorja na EPoX 8KTA3 plošči

OC Mod - Če želimo doseči višjo navitost procesorja, moramo imeti poleg dobrega hlajenja še dovolj visoko napetost procesorja. Še posebej zahtevni so AMD-ji. Predvsem Thunderbirdi. Doslej sem našel že precej vodičev, kako doseči višjo napetost na ABIT KT7/RAID ploščah. Predvsem je po kakovosti izstopala ta stran. Včeraj pa so poleg ABIT KT7/RAID vodičev dodali še vodič za EPoX 8KTA3 ploščo. Če vas torej zanima, poglejte sem. Seveda morate znati spajkati in imeti nekaj pojma o elektroniki. Drugače pa je modifikacija relativno enostavna. Vodič pa je zelo dober, ker je vse zelo natančno razloženo in poslikano. Fotografije pa so zelo razločne, kar je zelo pomembno. Če ne razločite nove grafične kartice na fotografiji, še ni tako hudo, če pa zaspajkate upor na napačno mesto, pa je.

7 komentarjev

Simko ::

Če želimo doseči višjo napetost procesorja, moramo, poleg dobraga hlajenja, imeti še dovolj visoko napetost procesorja.
:P

Pretorijanec ::

Kaj, a je kej narobe?

DrSergioDJ ::

po mojem mnenju je napaka v besedi 'dobraga '

slycer ::

Heh Pretorijanec, a veš kdaj so bile že po netu strani za modificiranje Epox plat. No sej če je ta kvalitetna, pol OK:))

ChiefThunder ::

Pa kva pol če je ena stvar objavljena dvakrat, škodt vam zihr ne more, tko da se ne obremenjevat [:]

luni ::

sem popravil [:]

Jeebs ::

Stvar zgleda simpl, sam robo za to narest je treba imet. Pa mirno roko seveda!:D Fantje, če boste šli to delat nč pit!>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plata+procesor

Oddelek: Kaj kupiti
252355 (1243) jest10
»

Tbird 1.2Ghz, napajalnik problemi?

Oddelek: Strojna oprema
101028 (881) ALiEN
»

Nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
211439 (1083) jakinj
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245665 (4150) msmiha
»

Kaj kupit AMD osn. plošča

Oddelek: Kaj kupiti
161591 (1326) morphling1

Več podobnih tem