» »

Aluminijasta ohišja v Sloveniji

Aluminijasta ohišja v Sloveniji

Slo-Tech - Hehe, zdaj pa res ne vem ali je kaj pomagalo moje neprestano jokanje, ali pa gre za eno veliko naključje, toda v Sloveniji so se pojavila prva aluminijasta ohišja. Gre za Sky Hawkove modele, katerih testi so bili na Slo-Techu objavljeni nedavno. Dva Sky Hawkova modela imajo tako naprodaj pri Iskra Računalnikih, gre pa za modela 4378 in 4388. Tudi cena ni pretirana: 29K SIT za prvi in 25.5K SIT za drugi model. Glede kvalitete teh ohišij ne morem reči nič, saj jih še nisem imel v rokah, toda upam, da se bo to kmalu spremenilo . Thnx nekomu brez podpisa.

10 komentarjev

R0K ::

to je že na njihovem ceniku 1-2 meseca!

luni ::

ja jebiga, jaz sem opazil sele sedaj... boljse pozno kot nikoli ane

R0K ::

ne sej pred enim mescom ji je blo treba naročit po prednaročilu in si na njih čaku 2-4 tedne.Zdey jih pa dobiš v 24h

||_^_|| ::

hmmm...zaminivo

Izak ::

Mi kdo kupi? :D:D:D

OZZY ::

Zelo dobro. Samo cena je visoka. Ampak za tako makino se splača. Al ohišja tudi v sloveniji. Končno.:D

Han ::

Luni, že pri prvi objavi sem komentiral zadevo, kjer sem omenil, da ohišja NIMAJO NAPAJALNIKA! [:]

Klemenn ::

A mi ne smemo govort grdih besed, ker so šefi rekel da bomo owce. A oni se pa lahko z***b***j* kakor hočjo ane LUNI:D:8)>:D

frudi ::

in vendarle se premika...

Jeebs ::

A se to splača nabavt? Prednosti? Slabosti?0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175558 (31256) M.B.
»

Nova anketa: Koliko denarja ste odšteli za stol, na katerem sedite pred računalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
778881 (6957) PrimozR
»

Digitalna satelitska DA ali NE?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
365715 (4154) radiator
»

Preden pošljete sporočilo v forum, ...

Oddelek: Novice / Procesorji
361898 (1898) mrTwelveTrees
»

CDRWIN ?!?!?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151249 (1111) Mr.B

Več podobnih tem