» »

USB trdi disk

USB trdi disk

Seagate - Seagate je predstavil svojo prenosno verzijo trdih diskov serije DiskStor, ki za delovanje ne potrebujejo ničesar drugega kot vaš USB vhod. Seagate v svoji RSS (Removable Storage Solutions) ponudbi ponuja dve možnosti. DiskStor 20 nam ponuja 20GB prostora, medtem ko se ta kapaciteta z DiskStor 40 podvoji. V paketu dobimo tudi polno verzijo programa ACDSee za digitalno obdelavo slik ter program Datakeeper, ki nam bo varoval podatke na disku. DiskStor 20 dobimo že za $269, medtem ko nas bo 40GB različica stala $349. Kar je v primerjavi z Iomegino rešitvijo veliko ceneje. In kakšne so značilnosti DiskStor-a:
  • Dobimo Seagatov 20GB ali 40GB trdi disk s prenosi do 12Mbits/sec.
  • Zraven pa, kot je bilo že povedano, dobimo polno verzijo ACDSee programa ter program Datakeeper.
  • USB 1.1 kompatibilnost (WIN 9x, Me, 2000)
  • Pa tudi navodila in programska oprema za uporabo ne manjkajo. Dobimo pa seveda tudi dvoletno garancijo.
Celoten članek dobite tu: LINK

3 komentarji

Trdi ::

Dobro, bom pa napisal se enkrat, ce me ze tole zafrkava:
Zdi se mi ful uredu investicija, ce to rabis. Cena je pa kar ugodna.

Jolando ::

Ja fajn stvarca, sam mal pocasno bo - usb 1.1

celica ::

Na tem naslovu lahko najdete tudi za manj denarja solidno ohisje USB2IDE/ATAPI. Pri meni dela
WAITEC WT3244EI v tem ohisju kot mina.



Jas imam to ze kaksnega pol leta :D in sem zadovoljen. Cena pa je bila, ce se nemotim okrog 700 ATS.
Prebavi pa skoraj vse, MO-diske, LS, ZIP, HDD, CD, CD-RW itd itd .. Skratka vse kar dela na IDE/ATAPI.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 3 TB zeleni trdi disk?

Oddelek: Kaj kupiti
121938 (1559) Anney
»

Western Digital kupuje Hitachi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
5214582 (12919) driver_x
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716176 (8215) Vlad Tepeš
»

PlayStation 3 cenejši, polovica Xbox 360 umre (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7711841 (8132) PrimozR
»

Kateri trdi disk za nakup mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939088 (6043) dela

Več podobnih tem