» »

Preliminarni design za majčke

Preliminarni design za majčke

Jaz - Ja, ja, saj vem da to vseskozi govorim, toda majčke se dejansko približujejo. Tako vam predstavljam tudi nekakšno BETA različico designa za majčke. To ni zadnja faza, toda verjetno se stvar ne bo več veliko spreminjala. Kvečjemu barvna kombinacija napisov, ter lepša slika motorka (originalnega avtorja motorke, pita, lepo naprošam, da mi še 1x pošlje veliko sliko le-te). Zdaj pa da slišimo kritike .

Dodatek by luni: Ker ste dali vedeti, da vam motorka na majci ni všeč, sem na hitro spacal nekaj drugega. Ventilator... Mogoče vam bo ta bolj všeč (čeprav sem sam ugotovil, da bi izgledal malo lepše, če bi bil v celoti sestavljen iz črt...), torej hitro pokomentirajte.

91 komentarjev

«
1
2

Elemen_T ::

Nice, nice, very nice 8-)

whatson ::

heheh>:D
I like it:D

Liker ::

Mojstrovina:D!!!

TribesMan ::

A mi lahko kdo pove kaj zaboga ima motorka veze z overclockanjem, sej narisana je hudo dobr in tud dobr zgleda sam men se zdi da je mal izven konteksta. Dost bl bi zažgal kakšn motiv iz računalništva, pa prva stran je nekoliko prazna :((

tonic ::

vredi je;
takoj ko bo, rezerviram 2 crne barve

Misak ::

Sprednja stran je dobra (logo naredi ves svoj blisc na prvi strani:)
Glede zadnje strani pa:
Napis "Ko overclockanje postane užitek" bi moral biti na vrhu (zgoraj) in ne na sredini tako kot je sedaj. Motorka naj bi prisla pod napisom.
Samo moje skromno mnenje...

NoUse4AName ::

nah, meni je pa layout vsec, sam ne kapiram kaj dela motorka gori, ceprav zgleda cool.

DrSergioDJ ::

very,very nice. jest si bom kr dve ubodu, da ko se bo ena sprala, mi bo še ena ostala !! >:D

element ::

PNa prvo stran bi blo bol če bi prišlo "headline" od tega homepejđa, če ne veš kaj je to poglej gor. Na zadnji strani bi bil pa še znak OC, kot je tukaj. Lohk vam pa tud pošlem prototip majce. :D

luni ::

lejte ljudje, ce nocete placati 10 jurjev za majco, morate razumeti, da je maksimum za tiskanje nekje dve barvi, in da je treba torej izbrati preproste, ampak prepoznavne motive... motorka je integrirana v Slo-Tech od prenove strani, sprva je bila misljena kot nagrada za najboljse hardverske kose (Zlata Motorka TM), potem pa smo jo kar zaceli filat se drugam... meni se pac zdi kul, ker nakazuje naso ojstrost, odlocnost in malce agresivnost :)

je pa res, da je tisti OC znak na sergiotovi kisti zelo kul

Sergio ::

uau, kolk komentarjev... jah, ze spet bomo morali vec designov narest pa anketo uvest, ce se mene vprasa...

R@C@ ::

Če bi kdo hudo lepo naredu motiv: Zobato owco ki čez budilko skače, bi pomoje zadel bistvo: OVER CLOCK ! :)

luni ::

vprasanje ce bo cas... ce se komu da naredit design, pol naj se HITRO spravi zraven pa meni poslje

gremo, hop hop hop :D

Daedalus ::

Prva stran zelo dobro, motorka res zažiga, sam ena stvar. Napis "Ko overclockanje postane užitek" zveni tak cheap pa zlajnano, da kr boli:(.Mislim, kot ena reklama, ki jo vidiš prvič, pa upaš, da je ne boš nikol več. A res ni kakšne boljše rešitve?:O
Recimo deejay_duck si je tole dobro zamislil:D

twosocks ::

Halo? Motorka na majci od Slo-Techa?
Temu se reče pomanjkanje domišljije....

Pravte da je integirana v stran...matr če mar Slo-tech presurfaš sko NIJKER ne najdeš motorke....TOK o prepoznavnosti simobola...

_Mortal_ ::

Dobra je k je modre barve čist ql majca jaz ne bi nč spreminju

Sergio ::

vse ideje, prosim na mail. vse dobrodoslo.

msmiha ::

Motorka naj kar ostane, ker me spominja na nekakšno modificiranje (ohišja...) Drugače pa me moti sam on napis ko Overclockanje postan užitek. Moglo bi bit kaj bolj izvirnega.

Kriko ::

Naj kdo pove kako se bo prišlo do te majce!!

Skipper ::

Seklskluzivna novica o spremembah v slo-tech - u :

"Slo-tech se danes poslavlja od računalniške-overclockarske scene in se urno podaja na pomoč novim tehničnim zadevam. Tako bo -tech v imenu pridobi čisto nove razsežnosti. Kako overclockati motorko ? Čisto nov 1.3 GW motokultivator ? Mogoče traktor ? Vse podrobnosti v prenovljenem slo-techu."

>:D

"Aja. Se sprašujete kaj bo zgodilo z področjem računalništva ?? Nič več sploh, ja, tako je, ni več zanimivo, saj vidite še pravega motiva se ne da najti. Škoda."

PS: Drugačeje je dizajn čist kul.

_HacK:_ ::

Cool! [:]

Nemenej ::

motorka je kul, napis pa res zveni zelo cheap.

Nemenej ::

skoda k niste tok bogati da bi jih zaston talal ;)

R0K ::

res ne vem kej vam ideja o motorki ??? kakšno kul zmodificifano uhišje bi pasal gor ...

PRiMoZ- ::

Moje mnenje je, da je treba dizajn še izpilit. Sprednji napis je čist tko, nč računalniško ne deluje, oduzad pa ne vem, ni mi najbol ušeč.

Mogoče vam kaj pošlem, ko bo matura mem.:)

OldSkul ::

Pa mislim da bi mogel biti napis slo tech mal večji da bi ga lahko še stare mame lahko vidle!>:D:))

einstein2 ::

hmmm... sej je cist kul, sam tista motorka nekak ne pase skup, bol fino bi blo, ce bi dali kej druzga, recimo kaksen motiv iz racunalnistva..... ne vem no.:))

Dr.Miha ::

jst bi dal namesto motorke zobato ofco™ :D

NightHawk ::

men pa sam tist napis "ko overclockanje postane uzitek" ni prevec vsec...
drugac sm pa jest tut za kej bl taga da neka owca cez uro skace (ni nujno da je owca)..tko kt je ze nekdo prej napisou

ciki57 ::

glasujem za zobato owco™... :D

malinavc ::

Motorka je krneki...no pa sej...upam da bojo pocen...eno bom nabavu...

ilanium ::

Na majicah mi ni všeč praktično nič. Misli, da so vsi, ki so kritiziral pred menoj, že zajel vse bistvene stvari, tako da se mi jih ne da ponavljat.Bi naredu design, ampak imam s Slo-techom bolj slabe izkušnje. Zato bi tako luniju, ki to predlaga, kot Sergiu, ki predlaga anketo, odsvetoval.Itak Slo-tech bere pol debilov, ki itak sploh nima svojega mnenja, ali je lepo ali ne, samo da piše gor Slo-tech (beri prvih par postov), tako da je čisto vseen kako bo z majicam. Naj bodo lepe ali grde, prodajale se bodo zarad napisa in ne zarad grafike.

Paramedic ::

Po moje bi blo dober namest tiste motorke dat gor eno karikaturo celga računalnika...da se ve, da je slo-tech računalniška stran. za napis pa naj še drugi predlagajo, ampak mi pa tud ni čist všeč [:]

luni ::

ilanium mogoce ne bos verjel, ampak MENI ni vseeno kaj bodo ljudje okoli nosili, ker bodo predstavljali NAS projekt... pa tudi jaz se ne mislim oblect v najbolj grdo majci pod soncem... zato pa ponujamo moznost komentiranja in te komentarje upostevamo... ce bi nam bilo vseeno bi enostavno stiskali majce pa naj folk kupuje ce hoce! s pripombo, da slo-tech berejo samo debili pa si potem uzalil tudi samega sebe... ali pa te je pot cisto slucajno zanesla sem? whatever... sem mislil, da te je zagrenjenost ze minila, ampak ocitno ni tako... skoda

za vse druge ljudake: upam, da vam je ta ventilator bolj vsec, meni se vsekakor zdi, da zajema "bistvo" bolje od motorke... za napis tudi zbiramo predloge, ker je ta trenutni res malo prevec corny (blame Sergio, on se ga je izmislil :)))

FireSnake ::

Tut motorka ni slaba >:D

Paramedic ::

Luni: bistveno boljše, le moti me (ma ne!), da na prvi (in drugi) pogled tole ni videt vent. Poskusite naredit, da zgleda bolj 3d, ali kaj. Pač naj mu bo bolj podobno.

DrSergioDJ ::

FireSnake: a ti si un z mobisuxa? Hehe, vedno več ljudi spoznavam, k so in tuki in tm :D Drgač je pa men motorka nekak boljša, ne vem no.

||_^_|| ::

jst bi vsako po eno modre barve pa helikopter na strehi

FireSnake ::

DrSergioDJ ja jaz sem oni "zatezen" moderaton na suux :D
Tu sem sicer tudi reden gost, sam oglasam se bolj malo.
Mam ze na suxu prevec dela z uporabniki :P

Nemenej ::

motorka je bistveno bol kul kot ventilator. razni racunalniki, ventilatorji, procesorji in ostala sara se mi ne zdi primeren motiv, ker potem odpade vsa umetnost v metaforiki.

FireSnake ::

Nemenej ... tako nekako.
Pa se bolj "robustno" zgleda>:D

njok ::

motorka rox:>

eiht ::

mtorka je boljsa od ventilatorja, samo napis mi ni vsec..

FireSnake ::

Bomo pac glasovali ;)

ilanium ::

luni, najprej preberi kaj sem napisal. eksplicitno piše, pol debilov. lepo da sprejemaš komentarje, ni kaj. demokracije je v slo-techu definitivno napredovala. kar se pa majice tiče, probaj dati zraven komplet ginsu nožev, se bodo ful bolj prodajale...

Hellios ::

motorka se mi zdi KR NEKI ventilator je bolši ampak GF3 čip bi pa res vžgal

njok ::

sashworld: ti mi narisi enobarven GF3 čip... potem govori naprej:)

bf4ed ::

Pa motorka je super samo ventilator bi lahko nadomestili s procesorjem.

Nigga ::

majca je vredu. Motorka !
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero motorno žago? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
448143786 (9169) BCSman
»

Motorna žaga

Oddelek: Loža
185036 (4493) CrustyDOD

MAJICE!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
524759 (4089) element
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915308 (5308) MiHec
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367832 (6561) luni

Več podobnih tem