» »

Preliminarni design za majčke

1
2
»

orkan ::

Napis.... OVERLOCKANJE JE MOJ STIL IN STRAST!!!!
Napis..... KO TI OVERLOCAKNJE POSTANE ADREANALIN.....[:][:]

orkan ::

Za sliko pa enega fanta, ki "sraufa" svoj racunalnik........

SkIDiver ::

Dobr zgledajo ni kj sam neki glede motorke. Vem da sm jo na S-T že nekje vidu, ne vem točn kje. Nekdo je reku, da se jo rine vsepovsod. No če je tko naj postane pač zaščitni znak S-Tja in naj bo na glavni strani vidna, da se ve kaj je. Za zaključek pa še tole, na majci naj bi bil zaščitni znak S-Tja in če bo to motorka pol more bit tud tuki zaščitni znak na www-ju. Mislm da pa zaščitnega znaka S-T še nima al se motm.

crusader ::

Kaj pa ce bi bil napis pac preprosto Slovenska hardware in overclocking scena?

Misak ::

hmm..dober predlog...

Nemelk ::

poslušte: recmo da je prva slikca sprednja stran. ok, jst bi bolj živahn napis pa ne tako lepo okrogel, ampak kot da bi se gor razmazu! za drugi dve slikci, predlagam da bi bli na zadnji strani! no napis bomo še dodelal, ane? morde bi pa lahko ene 3 sorte majc mel??? z motorko, ventom in owco(!!!). a bojo tiskane spredi in zadi???

Viper Neo ::

Ja po moje bi blo tut bolš ta napis. Bl profesionalno zgleda!
Ventilator je pa vseen bolš k motorka!!Namest ventilaporja bi pa
lahko kišto na šedilniku al pa na ponvi dal, pa da bi tako zgledal kao da gori!!!

TribesMan ::

Glede na to da motorka zgleda dobr in da je neke vrste zaščitni znak, bi blo dobr da bi jo uštukal pod napis slotech na prvi strani, morda celo kot ozadje napisa, če razumete catch? Zadnjo stran pa bi morali opremiti z nečim kar bolj spominja na kompjutre, sej ventilator je ubistvu v zvezi z overclockanjem sam ne potegne prec iskrca na kaj majca "namiguje", zato jaz ponižno predlagam sliko kakšnega čipa podobne kot jih je imel 3Dfx na svoji strani v uvodni flash predstavitvi (ubistvu neke vrste skica) pa tud 3Dfx bi lahko zavzel mesto na majici ker je bil z nami precejšn del zgodovine ka-li??? Pa če mislte dat na zadnjo stran vent ga probite skicirat podobno kot motorko !! Napis pa bi mogl zamenat z nečem bolj udarnim, sam zaenkrat še ni ideje, mogoče čez dan ali dva. Bolje da se dokončno izbere en ultimativni design ki ga bo vsak slo-techer z veseljem poveznil nase, kot pa da nahitr neki spackamo.

Matr sam kritiziram, upam da bo kej pomagal pr izbiri[:]

Sergio ::

napis... jah...

"Caution! Hot airflow!" <-- iz alienove kiste
"Fear the Overclocking One" <-- kaj pravite?
"My father and mother are corporate executives and all they bought me was this lousy TBird" <-- inspiracija :D

einstein2 ::

hmm ... to je ze boljs ko motorka, sam najbolj fino bi blo, da bi dali gor kako simple slikco kakega mulca ki bulji v svoj comp. kaj podobnega kot naprimer tista, v Clipartu ko (zdi se mi da neki racman) bulji not. Sej tudi vent ni slab (boljs ko motorka sigurn;). NApis pa se mi zdi ful dobr tisti od Orkan-a>>>
Napis.... OVERLOCKANJE JE MOJ STIL IN STRAST!!!!
Napis..... KO TI OVERLOCAKNJE POSTANE ADREANALIN..... oziroma kaj podobnega... :D

FireSnake ::

Ce bo kaka gesta gor pol ze mora bit "globoka"[:]
Nekaj v zvezi z racunalniskimi friki...

Izak ::

Tisti ventilator se mi zdi da ne paše .... nvem no. ;((

Boeing ::

kaj pa tale: "Caution ! Slo-Tech attacks !"
al pa: "Why buy faster if U could overclock ?" pa tale: "Overclicking is like a sex: hot, fast & full of fun !"
neumni predlogi, kaj češ.. drgač layout je pa kul... like the motorka TM 8-)

element ::

Pejte sem: MAJICE!!!, pa povejte kaj si mislite o majicah. Tista ura je moj dizajn TM. Seveda bo končni izdelek lepši, zdej je sam okvirno. :D

SkIDiver ::

Boeingov predlog

overclocking is like sex.......

ubitačn je ni kj. Jz bi mel tega na svoji maji>:D

Pelcijan tud tvoja urca ni slab predlog

element ::

Sej na zadnjo stran bi pa dal Overclocking is like sex... :)) :D:D

Daedalus ::

Motorka bi res lahk bla za podlago napisa na prvi strani, sam zadnja stran... Mogla bi vsaj malo napeljevat k temu, da je slo-tech stran, ki se ukvarja z računali. Daš slikco enga žepnega kalkulatorja:D

gorenc ::

na zadnji strani bi bil lahko narisan IBM Aptiva!!!

pa pod pazduhami bi bila lahko obesena dva 120 venta!!

gorenc ::

ja al pa bi bil na zadnji strani narisan en ku**c, na katerem bi bila pricvrscena dva super orba!! napis ostane isti; KO OVERCLOCKANJE POSTANE UZITEK:))

MiHec ::

Kaj pa napis: I'm overclocked

Shadowman-x ::

Meni osebno ventilator boljše izgleda kot motorka, četudi le-ta ni slaba.

Muflon1 ::

SLO-TECH INSIDE!

CaqKa ::

zadnja dva napisa sploh nista slaba : slotech inside, iam overclocked

Kaiser ::

Slo-tech inside!!! Definitivno najboljsi predlog!8-)

iggy0611 ::

Motorka je definitivno boljša izbira od ventilatorja. Na splošno bi rekel, da je boljše počakati še nekaj časa, da ideja dozori, kot pa majice narediti na brzino in brez izvirne ideje.

teac ::

Tako kot sta zgoraj napisala (ne vem točno kdo):


I'm overclocked


Slo-tech inside




Dobra predloga ni kaj!


Samo zdaj pa je problem kateri je pravi!


gkovac ::

kul!!!! ZELO kul! tut jest se takoj prijavim za 2 crna komada teh majic :D

lp,SuLc

MiHec ::

Ali pa: OverClock Me!8-)

MiHec ::

Mogoče: OverClocked Maniac

iggy0611 ::

Kaj pa
Slo-tech does it better!;((

dr. Zgemba ::

Motorka na majico! OBVEZNO!

singular ::

motorka je ql, sam tist napis ("ko overclockanje postane uzitek") mi ni vsec, rajs nej bo tist - overclocking is like a sex: hot....

Vuco ::

Bedne majce, uspred tko na levi strani zgori naj pise slo tech al pa kj podobnga uzad na hrbtu pa naj bo ena slikca prpopana, nikakor ne motorna zaga, kako vaso maskoto djte, ce jo mate, ce ne, si jo omislite :D

R0K ::

napis mora bit slovenski sej nismo uni amerikanci zabiti ...

Loki ::

z eno besedo: grdo.

Bakunin ::

Motorka je OK. Lahko bi bila tudi na sprednji strani. Tekst je bolj ubog. Bolje da ga sploh ni....lahko bi dal na sprednjo stran kaksno celado. ;)

R0K ::

oj..komplicirate....nardite majčke z lepim napisom [Slo-Tech] uzad pa "Slovenska Hardware in Overclocking scena" pa bo lepo ni poceni ....

iggy0611 ::

Rok! Res je, da je včasih najbolje, da čim manj kompliciramo. Kar se tiče napisa v tujem jeziku pa vprašanje. Kakšen jezik pa je to uni amerikanci, pa sej, uzad in ostale abotne ljubljanske besede!?

Matri[X] ::

Zakaj ni majca črna????:|:|:|

Na zadnji strani bi morala bit slika odprtega računalnika, kjer iz procesorja švigajo plameni, iz kartic se kadi, iz cdroma letijo tlačenke, pol plošč v disku gleda ven.... >:D>:D>:D

rasta ::

Kva pa če bi spredej nalimal eno manjšo slikco, od uzadej pa neki večga. lahko tud motorko...
pa napisi bi bli res lahko v slovenščin...

bostjan1s ::

puščica in overclock this

Jeebs ::

Sicer nisem prebral vseh dosedanjih postov (fak, tok se že neki cajta niste razpisal!) je moje skromno mnenje takole:

1. Tist znak Slo-Tech naj ostane na sprednji strani majice. Predlagam levo zgornjo stran majice (v smislu 'I have Slo-Tech in my heart').

2. Za znak predlagam sliko proca, čez kero bi bla narisana strela v barvi napisa na sprednji strani (v smislu 'We make the best of our processors oz. computers').

No, tole je moje skromno mnenje... Komentarji?:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero motorno žago? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
448143945 (9328) BCSman
»

Motorna žaga

Oddelek: Loža
185036 (4493) CrustyDOD

MAJICE!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
524762 (4092) element
»

Preliminarni design za majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
915311 (5311) MiHec
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367835 (6564) luni

Več podobnih tem