» »

Novi Detonatorji 29.42

Novi Detonatorji 29.42

Nvidia - Nvidia je izdala nove gonilnike za svoje grafične kartice, tokrat verzijo 29.42. Pohitrili naj bi izris slike na zaslonu ter odpravili nekaj težav z združljivosjo z novimi matičnimi ploščami. Kako se obnesejo v praksi pa ugotovite Vi in komentirajte! [:))]

7 komentarjev

Paramedic ::

Men gre pr teh novih fajlih na živce to, da se jih ne da s kakim programom za DL vlečt, morm pa kr s privzetim okenskim ;(
End transmission.

tha_man ::

Meni FlashGet čist normalno downloada zadevo.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

ZanzeK_001 ::

jst ne opazim nobene razlike v teh Detonatorjih. Mogoče je malce slika v novejših boljša. pa BTW, 29.42 so že stari, jih mam mende že 10 dni.

Thanatos ::

men se je 3Dmark dvignil kar za ene 80točk pa mam GF2MX

krucymucy ::

Ja na guru3d so bli ze kak teden nazaj! Mogoce par pik v 3dmarku .... pa še tole - imajo microsoftov blagoslov!!!

DarkWIng ::

prov bedni so. Dobiš že nekej točk v 3Dmarku ampak v špilih so pa bedni. Morrowind je totalno neigrljiv z njimi.
You're a wonderful friend and a raving psycho.

sass ::

razočaranje...
najprej sem imel verzijo 23.xx, ki so delali BP. potem sem nadgradil na 27.xx, pa mi ga je začelo srati v twin-viewu : na vsake 2 ali 3 uporabe twin-view so mi omejili TV-out resolucijo na max 640x480, ali pa barnvno globino 16bit ali manj. upal sem, da bo verzija 29.xx to popravila, pa je še slabše. Zdaj sem spet pristal nazaj na 23.xx . Imam pa win2000.

sass


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 "clean install"

Oddelek: Pomoč in nasveti
4814088 (11588) fujtajksel
»

Ponovno nalaganje Windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
113543 (3371) hojnikb
»

Ko ne bo več XP...

Oddelek: Pomoč in nasveti
427188 (5557) Pithlit
»

Windows ne pride v sistem

Oddelek: Operacijski sistemi
81081 (994) 5er-->
»

Windows 7 se bo imenoval ... Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6818921 (14155) MrStein

Več podobnih tem