» »

Kul kištica

Kul kištica

Dan's DATA - Pri Dan-u so si podrobneje ogledali Atlas SF-201S ohišje. Le to je lepe srebrne barve, ima že "vgrajeno" plexi okno ter modro neonko. Ne pozabimo še na krmilnik vrtljajev v odvisnosti od temperature (prevod by Boeing, za kar se mu zahvaljujem [:D]) katerega dobimo "brezplačno". Zadevica stane $AUD473 (brez napajalnika), kar naredi ohišje vse prej kot poceni. Se splača ali ne? Preberite si test in oglejte slike. Klik!

7 komentarjev

Jeebs ::

Men zgleda ful hudo! Ampak kok je to keša v SIT?:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

misko ::

Po današnjem tečaju Banke Slovenije (http://www.bsi.si/html/financni_podatki... je en avstralski dolar 136,2663 , torej bi tole ohišje znesel 64 454 SIT.

Arthur ::

ni slabo, ampak zase nebi itel imeti ohišja, ki ne bi bilo popolnoma pokrito s kovino. zadnjič sem samo na eni strani škatle snel pokrov in slika na TV-ju (ki je bil na drugem koncu sobe), je v momentu ratala za polovico slabša. v teh računalnikih je toliko elektromagnetnih valov, in res jih nebi rad spuščal ven.

nemesis ::

no, tole je pa nekaj lepga :D

sam me zanima za vse privrzence pleksija --> kolkrat na teden brisete prah po kisti???

sass ::

mene pa zanima, zakaj mi začne šumeti v zvočnikih, če prižgem neonko v računalniku. ali je to zato, ker je neonka UV, ali pa zato ker je neonka priklopljena na 220V (izven računalnika)

sass

bf4ed ::

Neonka ti brni zaradi dušilke nabavi kako drugo!:D

sass ::

ne brni mi neonka, ampak mi začne šumeti v zvočnikih od stolpa inračunalnika. neonko so mi pa sestavili v sami trgovini

sass


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71875 (1582) BorutK-73
»

HTC-jeva družina Desire po novem s tremi člani (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6115155 (13507) PrimozR
»

AMD pokazal delujočo DirectX 11 kartico

Oddelek: Novice / Grafične kartice
246243 (3303) Senitel
»

NEST 06: Shark-357 zmagovalec v modanju računalnika

Oddelek: Novice / NEST
396246 (4805) Spc
»

Antec Plusview1000AMG

Oddelek: Novice / Modifikacije
51777 (1777) darh

Več podobnih tem