» »

ADSL SIOL

ADSL SIOL

MadMicka ::

Zanimam me, kolikokrat ti resetira povezavo?

in po kolikem času neaktivnosti ti resetira?

če ma kdo natančne podatke, ker men se zdi, da mi adsl resetira po ene pol ure, če nisem aktiven na netu

in pri resetiranju je to problem, da v bistvi ne resetira ampak prekine zvezo, nato je moram pa ponovo vzpostavljat, pa to, da karkol druzga delam, mi vse fukne vn (v opravilno vrstico) in napiše da je povezava padla

mot me pa še dvoje, kr doskrat zasvet rdeča lučka na sync za par sekund do minute in pol seveda jovo na novo zvezo vzpostavljat, zadnjič npr. sm dol loudal neki čez 100 mega (sej vem da ni velik, ker brzina je bla s tujino mal čez 60 K/s) in ti prot konc vn fukne ... grr... upam da so to samo začetni tehnični problemi

provzaprov me sam to zanima :D če se da naštimat tko, da bi mi po "resetiranju" samo vzpostavilo zvezo?? brez da bi moral kliknt in brez da bi mi sporočil metal čez ostale programe??
kokr sm gledal nism nč tazga najdu (auto_connect ni to)


Mr.-Viko ::

Pri navadnem dial-upu in WinME se da samoizklapljanje onemogočit. Tvoj problem je temu kar dosti podoben. Sicer ne vem, kako ima ADSL, mogoče je podobno. Aja... Za vsako stvar obstaja takšna ali drugačna rešitev! ;)
No comment, really

Igor ::

hmm men nikol ne diskonekta zarad neaktivnosti ...
je pa tut res da ne vem ce je kdaj linija neaktivna >:D>:D
kar se pa tice unih 12 ur pa tko ne mors nic

NiggerBob ::

MadMicka, slabo si gledal:))
Klik z desno tipko na ADSL ikono desno spodaj v trayu, Aplication Settings, potem pa obkljukaj Persistent connections.
Eh, malenkost, ni se ti treba zahvaljevat:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

MadMicka ::

tnx :))

[t502] ::

Ce je povezava aktivna (downloadanje...) ne sme server dol vrect (meni se se to ni zgodilo z ADSL-om) samo takrat ce res nic ne delas.

Jaz imam mIRC odprt pa mi nikoli dol ne vrze ker te server vedno pinga :D

[t502]

||_^_|| ::

mene zaenkt se ni dol vrgu

kleDo ::

sicer adsl še pričakujem, zdi pa se mi, da lahko to da te dol vrže (neaktivnost) preprečite enostavno tako, da vam program za pošto enostavno vsakih X minut pogleda mail... po moje bi to mogl delat!!

eiht ::

po moje tudi

MadMicka ::

pa sej ni treba tega, glejta, kaj je NiggerBob odgovoru;)

||_^_|| ::

d0h;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ugašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231694 (1286) nonenone
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339882 (14864) brainiac20
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963746 (27441) JoskoMacher
»

Aktivnost povezave ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
61314 (1177) V-i-p
»

SiOL in aDSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
583513 (2450) Hux

Več podobnih tem