» »

Kako narediti svojo domačo stran z uporabo HTML kode?

Kako narediti svojo domačo stran z uporabo HTML kode?

Slo-Tech - Zagotovo je marsikdo med vami z željo naučiti se izdelave spletnih strani ne le z enostavnimi programi, katerih končni izdelek je razmeroma grda stran, ampak tako, malce drugače, malo bolj zahtevno - z uporabo HTML kode. Obstajajo tudi zelo kvalitetni programi, katerih končnih izdelek ni tako grda stran, je pa znanje html jezika v njih tako ali tako že kar nujno.

Med brskanjem po spletu pa sem naletel na stran, kjer se je avtor potrudil in temo, kako izdelati svojo spletno stran z uporabo HTMLja, lepo razložil po korakih. Kar je še lepše pa je to, da je stran v slovenščini, zato vsi ki ste željni znanja, brž sem!

4 komentarji

sifu ::

zakaj dajete na net nepopolne novice...namrec ta stran vsebuje samo 2 lekcije od 5 in ne prikaze nicesar zanimivega..

Ziga Dolhar ::

... da ne govorim o datumih ...

cahahopie ::

Da ne govorimo o netočnosti...
"To je poglavje, kjer se naučiš osnove HTML programiranja in kjer spoznaš, kaj HTML sploh je..."
Hmm...se ni že predebatiralo in na koncu tudi ugotovilo, da HTML ...NI programski jezik?
No... pa tudi cel pejđ zgleda tako, da bi tud sam avtor rabil ene par lekcij.

MadMax ::

Ne zdaj o izgledu strani in podobnem.
Avtor je imel dober namen, pa tega ne znate cenit.

Vprasanje pa je, ali nedokoncana zgodba izpred enega leta, ki bi morala biti ze dokoncana, sploh pase v Novice™.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
274262663 (7598) nejcskorne
»

Prodaja in nakup spletnih strani???

Oddelek: Izdelava spletišč
344142 (793) jaz111
»

Layout, div ?

Oddelek: Izdelava spletišč
132166 (1693) crow_pec
»

javascript - osnove

Oddelek: Izdelava spletišč
182220 (1951) mte
»

Zanimivi (dvomljivi?) prijemi konkurenčnega podjetja

Oddelek: Loža
81395 (1088) koyotee

Več podobnih tem