» »

Smešna Microsoftova poravnava

Smešna Microsoftova poravnava

Linux Today - Torej MS bo očitno odnesel celo rit iz tožbe, ki jo je proti njemu sprožilo 20 zveznih držav. Zadnji MSjev predlog za poravnavo je bil, da bi plačali 1.1 miljarde dolarjev za računalništvo v 14000 najrevnejših ameriških šolskih okrožjih. ... Ne boste verjeli... 900 miljonov od te miljarde naj bi MS dal v lastnem softwareu. Pa koga oni zajebavajo?

No ... po drugi strani pa se je odzval RedHat in rekel, da bo dal zastonj software in podporo za _vse_ ameriške šole. S tem namerava priskočiti na pomoč MSju, da lažje izpolni obljubljeni cilj - pomagati otrokom. RedHat mu predlaga, da naj prihranjen denar raje investira v hardware, ki ga šole krvavo potrebujejo. Evil :)))))

14 komentarjev

Mate ::

Haha... Ze dolg ni blo tolk dobre fore k je ta... jah kaj.. red hat je pac neprofiten in ne more dat za hardware ;-)

edmund ::

Jah, lahko pa deco nabavijo na linux, kar je tudi OK, da bo MS mal po prpi dobil ;)

darh ::

redhat je zvit k presta :) sam mislm da M$ ne bo zato.. ee.. ne razumem za kaj ne :D :D :D

Jux ::

TRIUMF DEBILIZMA, SKORUMPIRANOSTI IN KAPITALIZNA V AMERIKI!
Se mi zdi da je osama narobe zavil pri new yorku - redmont bi moral biti njegova tarča.

ps: Prosim ne objavljajte takih novic - raje samo napišite "MS ga serje - link tu." - ker me delajo samo živčnega.

Jux ::

PPS: BRAVO REDHAT - Edina dobra plat novice - ker če bi se pa MS rešil s tem da deli produkte ki njega ne stanejo nič potem zbrišem winse in jih ne naložim do konca življenja.

Ziga Dolhar ::

Se kvaliteta novice sedaj ocenjuje po naravi sporočila?

Jok, praviš o skrumpiranosti Amerov, zraven pa si kot noj glavo v tla tišiš...


p.s.: ne me narobe razumet, če sem bil preoster

Ziga Dolhar ::

aja, še tole...




... še danes v nemalo medijih, včasih (za danes ne vem) pa je bil v vodstvu Salomonov Oglasnik, zasledimo cvetke kot npr. 'Read Head Linux'...

scorpy ::

[:\]

Jux ::

1.Lord... novica je čist kul, sam na živce mi gre MS. Naj se JEBE!
2.Proti korupciji, kapitalizmu še posebej pa proti debilizmu američanov na žalost ne moreva ne jaz ne ti nič. Prav po don kihotovsko je razmišljati da lahko kaj spremeniva na poziciji v kateri sva sedaj.

minmax ::

moj odgovor.. (se oproščam za velikost slike)

Ziga Dolhar ::

Hmmmmmmmmmmm.

VooDooX ::

heeh ql:))

attackiko ::

Ah spet eni levaki, ki nimajo pojma kako to gre v svetu. Posluste dobr: vsa podjetja imajo cilj cimvecji dobicek. Microsoftova poteza je torej racionalna in ce bodo uspeli tudi genialna.

Nemenej ::

ja, red hat lepo izkorisca take cvetke za lastno medijsko promocijo. vodilni americani definitivno niso neumni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uporaba besede redhat...fedora

Oddelek: Operacijski sistemi
91320 (1180) Gandalfar
»

RedHat pozitivno

Oddelek: Novice / Ostale najave
62187 (2187) kopernik
»

Red Hat Linux 9 kmalu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
62108 (2108) mathjazz
»

buy linux

Oddelek: Programska oprema
141690 (1371) suse80
»

še ena o linuxu

Oddelek: Programska oprema
151635 (1340) Ziga Dolhar

Več podobnih tem