» »

DrSergioDJ na udaru

DrSergioDJ na udaru

Slo-Tech - Naš lokalni DVD-opisovalni guru je dobil v roke film, ki ga trenutno lahko gledate v kinematografih. Legally Blonde, DVD regije ena (hehe, kaj bi mi brez tega), na katerem je film, ki postavi v aktualo zgodbo o blondinki, vešči oblačenja, ki uspe kot študentka na Harvardu. Že slišano? Mogoče. Ampak vseeno zanimivo gledanje.

1 komentar

TheHijacker ::

En predlog za DrSergioDJ-a.
Nakup DVD-jev različne regije, kot tiste ki je v Europi je baje "nelegalno". Toda, kaj ko v Sloveniji dobiš DVD-je vseh mogočih regij. Torej potrebuješ tudi enoto, ki je zmožna predvajati vse regije. DVD komponente so itak vse odklenjene PCDVD enote pa ne. Mogoče bi lahko napisal kakšen članek o odklenitvi leteh s posebnimi verzijami firmwara. Stran, kjer to dobiš itak že vsak pozna nobeden pa še ne ve, da obstaja forum, kjer tečejo debate o tem. Forum je moja "last" in sem na njem administrator. Je pa del glavne firmware strani, ki jo vodi Arzeno. Ta stran pa se delijo še na dve posebne in sicer ena je specializirana za Pioneer enote, ena pa za Toshibe, ki so mislim da edine dve, ki jih je mogoče kupiti v Sloveniji. Torej če se boš odločil o tem kaj več napisati sem ti na voljo na hijacker@email.si.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za obdelavo...

Oddelek: Programska oprema
193269 (2800) Karen
»

iTivi

Oddelek: Kaj kupiti
182086 (1295) OmegaBlue
»

Lg hdd/dvd recorder rh 7900

Oddelek: Zvok in slika
61688 (1603) plamen
»

Kvaliteta filmov, ki jih gledate

Oddelek: Loža
102212 (423) BlackHole
»

F I L M O - teka

Oddelek: Loža
241881 (1601) DOLF

Več podobnih tem