» »

iTivi

iTivi

roli ::

Zdajle sem med brskanjem po bolhi našel iTivi.Zdaj pa me zanima kakšno je vaše mnenje o tem,ali je kdo že poizkusil...
http://www.r00li.com

klemen22 ::

Malo premisli ali se splača. Približen potek izposoje za 2 DVDja naenkrat naročnino:
1) pošlješ jim seznam
2) oni ti pošljejo 2 DVDja -> čez 2 dni je pri tebi (recimo)
3) ti pogledaš -> 1 dan
4) pošlješ nazaj -> čez 2 dni dobijo
----------------------------------------------------------------------
cca 5 dni za 2 DVDja, torej na mesec recmo dobiš ene 10 DVDjev.
Ne izplača se.
:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

roli ::

Hja po njihovih zagotovilih naj bi dobil DVD v roku 24ih ur.
Naš distribucijski center, ki deluje v sodelovanju s Pošto Slovenije in drugimi partnerskimi distributerji, pokriva 100% distribucijo na ozemlju Republike Slovenije in zagotavlja dostavo naših DVD pošiljk v roku 24. ur od našega distribucijskega centra do naročnika.

Sicer pa na dan pogledam 1 DVD in ne dveh.
http://www.r00li.com

_Sajmon_ ::

sem se prijavil za brezplačnih poskusnih 14-dni. Me je pritegnil izbor filmov, predvsem starejših.

Spletna stran se mi zdi na nivoju. Dobil sem občutek, da so se na storitev res temeljito pripravili. To, ali bo stvar zalaufala, ali ne, pa je odvisno tudi od navad nas slovencev. Dat vsaj tri jurje na mesec se morda izplača rednim obiskovalcem videoteke, občasnim pa mal manj.

mtosev ::

Ma na amazonu dobiš dobre filme že za 17USD. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

_Sajmon_ ::

a brez slo podnapisov...

mtosev ::

Jaz jih nerabim. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

SodVina ::

jaz pa malo dvomimv v tole storitev. Kaj pa ce zeljenih dvd-jev nimajo na zalogi? Pa cakas, cas ti pa tece...

_Sajmon_ ::

ja, v ta namen si sestaviš lestvico svojih filmov, ki bi si jih rad ogledal in oni ti potem pošljejo prvega, ki je na listi, ki je na voljo. S tem zagotovo nisi dolgo brez filma. Je pa res, da si ne moreš zagotovit filma po želji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Sajmon_ ()

BigWhale ::

Meni osebno je bil bolj vsec videomat...

Gres tja, si sposodis film za dve uri, placas 200 SIT, gres domov zripp^H^H^H^H^Hpogledas film, neses nazaj in to je to.

Kako ima pa itv reseno dostavo? Ok, posta slovenije, samo kdaj pa prinese to postar? Ob desetih dopoldan, ko si v sluzbi in moras potem it iskat na posto?

Da jim posljes nazaj, pride kurir k tebi domov ali moras spet na posto?

Meni je PRECEJ neugodno stati v vrstami za vsemi hijenami, ki so ravno takrat se odlocile pisati svoji snahi v kanado. ;)

Gandalfar ::

Naceloma bi morali imeti kuverte, ki ti jih lahko vrzejo kar v kaslc.

BigWhale ::

Moj kaslc je se za navadno kuverto skor premajhen. Oz ene par kuvert gre not, ce pa stejes se tisti spam... Postar mi ze tko tezi v tri krasne, ker ne spraznjujem kaslca... :P

mtosev ::

ker ne spraznjujem kaslca... :P

Ker si len. :D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

_Sajmon_ ::

Dvd je prišel tako kot sem pričakoval dan potem, ko sem pripravil seznam. Ne spomnem pa se, če je to bil prvi iz seznama.

Dvd je bil v čist tenki kuverti. Poleg tiste za pošiljanje je še tista za nazaj poslat. Če gre v kaslc cd, torej ne bo težav.

Kdaj in kateri bo naslednji dvd, me prav zanima. Bom napisal...

Ali se izplača ta sistem ali ne? Meni verjetno ne, ker sem bolj občasen gledalec filmov in me zadnja leta ameriška ponudba filmov ne prepriča več. Zadnjih nekaj poznanih hitov, ki sem si jih ogledal na plošku, me je precej razočaralo. Jaz bi rekel, da je pogoj za uspeh dovolj velika zbirka filmov, ki bi jih moral itivi imet. Mislim, da se stanje pri nas izboljšuje in je vedno več starejših filmov, pa morda tudi neameriških. Pozna se tudi dejstvo, da so postali dvd predvajalniki res poceni.

OmaDesala ::

A je kaj novih vtisov o tej storitvi?

MEDENA ::

Jaz sem zelo zadovoljen zaenkrat.....Dobim takoj nasledni dan, vrnem isti dan >:D

v ponedeljek pošljejo
v torek dobiš in vrneš 1x
v sredo dobijo in pošljejo
v četrtek dobiš in vrneš 2x
v petek dobijo in pošljejo
v soboto dobiš.... 3x

to je en primer kako 3 runde tedensko....

_Sajmon_ ::

zaenkrat več kot pozitivne izkušnje - dvd-ji prihajajo promptno, "tehnična" pomoč na mejlu se odziva (in so zelo prijazni), dvdji so praska-free, spletna stran na nivoju.

Iz preizkusne dobe sem prešaltal na naročnino. Je kar nekaj filmov, ki bi si jih rad pogledal...

Sem pa opazil, da se daljša seznam filmov, ki so jih imeli na voljo, pa jih sedaj nimajo oz. so v naročilu. Med njimi je tudi tisti, ki sem ga sam dobil in je bil počen dvd. Sem vrnil in jih obvestil po mejlu in ni bilo nobenih težav. Je pa res, da je minilo že nekaj tednov, pa jih še vedno ni na voljo.

Maverick33 ::

Jest sem se učer registriru dons so me poklical zdej me zanima kdaj mi bojo aktiviral?

OmegaBlue ::

Aktiviran si takoj. Jaz sem bil naročen ene 2 mesca, ko je zmanjkalo interesantnih filmov zame sem stvar odpovedal.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811656 (1867) Samael
»

Nova bedarija Poste Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6013272 (8923) r3dkv1c4
»

Poštar mi je v kaslcu pustil prazno odprto koverto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8117418 (13633) Janac
»

Spletna videoteka iTIVI v stečaju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8619762 (15696) OldSkul
»

Kopiranje DVDjev

Oddelek: Programska oprema
201905 (1583) jabe

Več podobnih tem