» »

Anketa

Anketa

Slo-Tech - Ker res danes vsi spijo po norih novoletnih cagah, sem se odločil zamenjati anketo. Ko je po nadmočnem rezultatu Primoževe ankete že postalo odločeno, da bo uporabnik sam izbiral, kako hoče prejemati sproročila po elektronski pošti (kar 215 od od tristo tridesetih jih je glasovalo za to), smo se dogovorili za novo anketo. Se spomnite, ko sem vas nekaj dni pred letom Gospodovim 2002 vprašal, kaj boste počeli na novega leta žurki? Tokrat so ponujeni odgovori enaki, le čas vprašanja se je spremenil. Da vidim, če ste psihično nadmočni.

8 komentarjev

Filo ::

Dobr, dobu si nas!! Pa kaj sej si lahko vesel in pijan. Tisti ki je bil pa trezen pa... žblj. Ne pravm da če si trezen nisi vesel, ampak ......ahh. ( spet se bomo skregal oz. če rečemo strokovno izmenjal mnenja na bol oseben način )


U glavnem men ni važen kva si misl'te, kje si misl'te zak'va si misl'te, važen je samo da mal misl'te.


hahe tole sprav človeka kr mal mislt :)




Aja pa srečno novo leto in še neki upam da ste se imeli fino fajn oh in spljoh!

GaPe ::

Glede anket bi pa tole pripomnil, konstantno jih morate menjavati, recimo na dva tedna,ne
pa da kar enkrat prej enkrat kasnej.:|

wolfy ::

sergio kak si biu pa ti????:D

bf4ed ::

Ankete bi lahko menjaval vsak 3.dan!

Loki ::

pac nismo vsi taki kroniki kot ste mislili, kajne?
jest recimo sem bil nekje vmes, vendar bolj proti treznemu.

Sergio ::

jaz sem bil (zelo) vesel. ;)

cahahopie ::

Kaj pa če vse obenem?
Bil sem pejan (lepo sem se majal). Bil sem vesel. Bil sem zadet... od torta-rakete (osmodil mi je bundo) ter papal sem čevapčiče (daljne sorodnike šiš-kebapa).
No... ja vse drugo samo trezen ne.:D

Filo ::

cahahopie: original slovenc! vse v enem, eno sam s sabo, kompaktno in priročno, be the ball!, :D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620433 (18961) Key Quest
»

Nova anketa: platforma za zabavo

Oddelek: Novice / Ankete
383711 (2505) KosAn
»

Smajliji?

Oddelek: Slo-Tech
463523 (2768) Primoz
»

Nov izgled Slo-Techa - kje je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
985608 (3319) CaqKa
»

slo-tech in mozilla...

Oddelek: Slo-Tech
161257 (947) Ziga Dolhar

Več podobnih tem