» »

slo-tech in mozilla...

slo-tech in mozilla...

lukanium ::

Pravkar sem si naložil mozillo in moram reci, da je zlo fajn stvar, zato bo IE v kratkem izginil z mojega namizja in quicklauncha...:D

Sprobal sem par nastavitev, posrfal po par straneh in ugotovil, da ima slo-techova stran v mozilli par malenkostnih problemov. Evo slikice:

mozilla_prijava.jpg

Kot vidite, so gumbi zamaknjeni. Enako se zgodi z gumboma pri anketi:

mozilla_anketa.jpg

Na osnovni strani se banner poravna levo v tabeli:

mozilla_banner.jpg

V forumu izgleda tabela precej drugače kot v IE:

mozilla_tabela.jpg

To je to.
LP

  • spremenil: lukanium ()

Primoz ::

Vem... uporabljam Mozillo. Bo popravljeno enkrat, ko bo cas.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

lukanium ::

Zakaj pa ne dela BBCode?
Se da kako drugače naložiti slike v poste?

Gandalfar ::

lukanium ::

Ja, če bi sam malo boljše pogledal, bi videl, da ste za vse (slike, linke, navedke,...) že vnaprej pripravili kodo pod gumbi... :( Se opravičujem za svojo lenobo :D

ender ::

Primož ko boš to popravljal, poizkusi narest to, da bodo gumbi vidni tudi v Operi...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

krucymucy ::

Jest jo uporabljam ze od verzije 0.8.x in se mi zdijo zamaknjeni gumbi cist samoumevni ... tabela je drugacna? Aja saj res!

frudi ::

v bistvu sem se že navadil na majhne, khm, posebnosti, kar se tiče izgleda slo-techa v mozilli. me sploh (več) ne moti...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

rc-car ::

Tudi jaz sem se navadil... trpeti...

Drugče pa, prosim Primoz, če lahko čimprej popraviš ta textarea, da bo šel text v novo vrstico...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Ziga Dolhar ::

Eh, ljudi ljudi :) Kaj pa, če le Mozilla prikaže stran tako, kot je treba in si je to zamislil Primož, le IE tako grdo poravna stvari in nasploh skazi ves dezijn.... Kot bi (se) ponovilo NekoInSkorajEdinoDekle iz Slo-Tech Pirana... It's not a...

darh ::

bom jest dal Skoraj edino.... >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

V-i-p ::

Jst bi pa kakšnega uporabnika vprašal, v čem pa je tale Mozilla boljša od IE? Trenutno mam xpje in logično IE 6 in me prav hudo zanima, za kaj sem prikrajšan ker nimam Mozille oz. kaj je tam boljše?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ziga Dolhar ::

xbite: torej, DEJANSKO EDINO, ki sem jo slišal kaj reči. :D

Ziga Dolhar ::

Vip: sprobaj. Moje računalo obišče skoraj vsaka verzija mozille, a iz njega prav tako tudi roma... Oz uporabljam zgolj za preverjanje konsistentnosti kakšnih strani...

CaqKa ::

jaz ravno zaradi teh zamakjenih gumbov in drugačne tabele ne uporabljam mozille...

rc-car ::

V.i.p.: Kot sem že nekajkrat rekel: Ne veste kaj zamujate! 8-)

Sploh ta nova 1.0 verzija je nadmočna.
Tabbed Browsing je nekaj boljšega kar sem videl in dela odlično - in predvsem hitro. Že v osnovi je Mozilla hitrejša kot IE.

(btw, za splošno znanost glede loadanja browserjev: IE se ob startupu samodejno naloži v pomnilnik in ga veselo odžira. Potem neuki uporabniki pljuvajo čez Mozillo in Netscape, ki tega ne počneta, da se loadata prepočasi. Vendar, če vključiš opcijo, da se tudi Mozilla naloži v pomnilnik ob zagono je loadanje le-te takojšnje in bistveno hitrejše od IEja. Meni se verzija 1.0 brez tega, da bi bila naložena v pomnilnik (torej z diska!) naloži v približno takem času kot IE!)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Ziga Dolhar ::

Ehh, tabbed browsing. Niti pol tkao dobro ne deluje kot v Operi.

Ko bo pa Mozilla imela možnost "Save Window Setup", bom pa nanjo prešoltal.

Do takrat pa mi IE odlično, kaj odlično...... služi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako bi nastavljali Firefox? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
598009 (6244) Gandalfar
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514671 (3810) Road Runner
»

Nekej vprasanj o Mozilli

Oddelek: Programska oprema
131406 (1229) jeso
»

Mozilla 1.4 Vprasanja

Oddelek: Programska oprema
131361 (1068) Loki
»

Ker program uporabljate za srfat?

Oddelek: Programska oprema
401856 (1348) pivmik

Več podobnih tem