» »

Gigantski televizor

Gigantski televizor

Slo-Tech - NEC zopet povzroča navdušenje med pripadniki močnejšega spola, ki se kar ne morejo upreti novosti, zelooo velikemu plazma televizorju. Diagonala 155 cm pove več kot dovolj o ustreznih dimenzijah te zveri, ki pa se ponaša s ceno 18.000 britanskih funtov. Slovensko ceno si izračunajte sami, vendar le, če niste srčni bolnik. Kakorkoli že, za ta denar dobimo zelo veliko. Izredna slika, priklop do petih naprav, slika v sliki, možnost prikaza slike iz računalnika in ohišje iz magnezijevega oksida. Funkcij je malo morje, vseh na tem mestu ne bom opisoval, kaj več o televizorju pa dobite tukaj.

Kociju hvala. Ker sem hudoben, sem izračunal približno ceno v slovenskih tolarjih. Vzemivši, da je angleški funt nekje 345 sit... ~ 6.210.000 sit. Če želite kupiti na 36 mesečnih obrokov, bi to zneslo nekje 172.500 sit mesečno.

11 komentarjev

mrTwelveTrees ::

mama kupi mi televizor....:D

R0K ::

ma so fukjeni mal al ak ! za 6.000.000 dobiš bajto nepa TV :))

Cosmo ::

Za 6 milijonov pa se ne dobis bajte....kvecjemu enga bmwja :D

blank3_ ::

Kaj pa v Zbiljskem gaju?;)

_Mortal_ ::

Že spet neki iz Gambita;((

blank3_ ::

Ja če pa Koci poslje novico na Slo-Tech in Gambit... pa kaj no. Jest pa recimo na Gambit ne gledam.

_Mortal_ ::

To jez njega kopiru

Ziga Dolhar ::

Mortal: prav zanima me, ali tudi na Gambitu praviš, da je 'spet nekaj iz slotecha'?

_Mortal_ ::

Ţo novico sem az na Gambitu vidu pred 3 dnevi in prov sm Copy je dal in potem paste in evo tuki novice. Čist ista je

rc-car ::

Pizda, fotr je pa lih avto kupu, ko bo lohk mal pocaku in kupu TV >:D

Tjulenj ::

vsi skupi zdej: fraaank's 2000" TV


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi stal internet brez oglasov

Oddelek: Novice / Ostale najave
4011762 (8972) Mesar
»

London.

Oddelek: Loža
215383 (3370) baltso
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710503 (5142) neres
»

Philips 32pw9551

Oddelek: Zvok in slika
81888 (1569) krho
»

80 mm ventilatorji in LCD preklopnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401985 (1563) zile

Več podobnih tem