» »

Testa SUMA Platinum GeForce2 kartic

Testa SUMA Platinum GeForce2 kartic

Digit Life - Na Digit Life ( BTW, kul novi design... ) so objavili test SUMInih Platinum GeForce2 GTS/MX kartic. Če se spomnite novice izpred nekaj dni, je SUMA tisto podjetje, ki na kartice pritrjuje velike hladilnike in ki uporablja kvaliteten 5.5ns Hyundai pomnilnik ( vsaj na dražjih modelih... ). Mene je prav zanimalo, kako se te kartulje obnesejo in moram reči, da nisem bil razočaran. Testi si lahko ogledate tukaj, jaz pa upam, da se bo našlo kakšno slovenesko podjetje, ki bi jih bilo pripravljeno uvažati, saj je tudi cena navse ugodna!

7 komentarjev

OrlyTM ::

Jah superiorna zadeva ni kej ... sam men so tele goforce2 že mal old news ... jest bom kr z mojo geforce 256 ddr počakov na novo nv20 :) upam da kmalu in ne preveč drago :)

lp
OrlyTM

alien-w ::

po moje bojo tako svinjsko drage, da lahko vsi upamo, da bi bile cim prej, ker potem pomeni, da se bodo kmalu pocenile. :D KAO!

undefined ::

Sej sam še to zna nVIDIA izumljat zadnje čase; vse večje in močnejše hladilnike. :D

http://www.slackercentral.com/pgf :P

Jebiveter ::

Cena je res ugodna! GeForce MX will maybe be my nev grafic card!:D Who knows?>:D

undefined ::

Voodoo5 will be *my* next card, and *I* know. :D

*TV* ::

In Iceman-ovi casi so spet prisli.....

undefined ::

Resno, kmalu dobim V5 z novim Celerončkom @ 850+. Potem bom pa mogoče še celo spisal en test kartice za Slo-Tech. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidii grozi tožba, ker so delnice izgubile polovico vrednosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
9121678 (16991) MrStein
»

Nvidia razvija samovozeče avtomobile, Michigan najliberalnejši (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9023448 (20206) BigWhale
»

Amazon pa to

Oddelek: Pomoč in nasveti
81016 (614) Machete
»

LibreOffice kompatibilnost

Oddelek: Programska oprema
73347 (2846) krisspace
»

SFF matična plošča, ki sprejme dva Opterona in dve grafični kartici

Oddelek: Novice / Grafične kartice
244044 (3397) Tarzan

Več podobnih tem