» »

Slo-Tech je zelen

Slo-Tech je zelen

Slo-Tech - Kot ste najbrž že opazili, je Slo-Tech sedaj privzeto prikazan v zelenem stilu. Za to potezo smo se odločili, ker nas je prevzela moč pomladi, saj smo prišli v stik z naravo [:D]. Hkrati bi vas radi opomnili tudi na to, da si lahko stil spremenite nazaj oziroma izberete kakšnega od vam bolj odgovarjajočih, če se le registrirate v našo stran. Če ste že registrirani, lahko spremembo stila opravite dobesedno v dveh klikih, če le kliknete na osebne nastavitve. Uživajte v začasni osveženi barvni shemi!

48 komentarjev

Super Sonic ::

ZELENA? A ste na glavo padl?:( -k je glih zelen

kihc ::

Mene bi skoraj kap. Se drgač je pa zakon. Kot reklame na televiziji - vsak letni čas drugačne barve.0:)

Elemen_T ::

meni ni všeč ta zelena..

Fury ::

men se zdi skrajno grdo in sploh nc pomladansko.. zdi se mi k da gledam slotech na crnobelem TVju z zelenim filtrom :)

ghibly ::

ni je čez črne - zelena bljak.

mile ::

to mi deli, flower power
:D

Xplicit ::

ce bi bla ta zelena za odtenek ali dva svetlejsa/bolj bleda bi blo super, tko pa prevec bode v oci

mogoce ce bi barvo popravl na neki med to ke je zdej pa uno svetlejso k je v forumu bi mogl funkcionirat [:\]

Thomas ::

Lepo je tkole ja! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PaJo ::

Priporocam uporabo zelene barve na LCD-jih, je vidna zelo fletna:D :D :D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Super Sonic ::

a ste probal tko ene par min. gledat to cudovito zeleno barvo>:D , potem pa prids na osnovno kulturno belo barvo druge dokaj normalne strani... kako zaboli v oceh...[:\] :P
jao..

hatch ::

zdej ste dokazal da ste res idioti...

TICKO ::

Sj ql da spreminjate barve sam da uje pa zeleno pa res ni lepo!!Misim lahk bi mal kombinirali z drugimi barvami pa bi blo mogoc leps!!??!!:))
Bols je blo prj!!
Brez zamere!!:|

darh ::

hatch... hvala [:\]


Ticko in ostali, sej lahko zamenjate v poljubno...
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

hatch, prosim brez žaljenja, razen če je le-to res argumentirano. Mi lahko prosim poveš, s čim smo si zaslužili ta laskavi naziv? Zamenjava barvne sheme je, genij, stvar treh (3) klikov. Ni panike.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sumo ::

A jaz edini ne vidim več slo-tech logota na vrhu strani?

Roadkill ::

A mam sam jest feeling, da vi sovražite pomlad (alergija na cvetni prah?)... če bi blo mal svetlejš še ne rečem, sam tkole pa zgleda, kot bi nekdo tole pomlad "preuredil" z flamethrowerjem.. :)
Po drugi strani se mi pa zdi, da je to poteza, ki kani veliko ljudi prepričati v to, da se registrirajo :D

Sej drugač podpiram spremembe, tudi poživitev je vedno dobrodošla, sam tukile se mi pa zdi, da bi blo treba tole še mal dodelat :)
Drugač se pa strinjam... "zažgimo pomlaaaad" (alergija na cvetni prah). :))

edit1:
Ajaaaaaa.. šele zdele je prešaltal vse.. k prej je bla črn stil + zelen logo = grdo :)
Zdej je pa vse zelen pa sploh ne zgleda tolk slab. Vsem se mi zdi, da bi malček bolj živi odtenki naredil čudeže...
No.. usen bom nazaj na črno prešaltu :)
edit2:
Hladmo modra je zakon... no pa je en pozitiven učinek te menjave.. :)

totimato ::

matrix is back
:D

bodom ::

hmm...treba priznat...lustna zgleda tale zelena8-)

tha_man ::

It's kind of... ugly :D Malo se poigrajte z odtenki zelene pa utegne celo izpasti lepo... čeprav jaz ostajam na sivo modri :)

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Jeebs ::

Men tale zelena ni preveč všeč. [:\] Mogoče bi blo treba pa probat z LCD-jevsko zeleno. >:D V kombinaciji s črno. :D Drugi stili so mi kr všeč razn ChiknPro0. >:D Najbolj zakon je seveda klasika. >:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

ripmork ::

sprva šokiran...ampak sej je v redu...
bol si oči spočiješ....kot da bi bil na pikniku pa zraven poste
pisal na slo-techu:D

neo ::

Bljak kaj ste morali ravno najgrso zeleno barvo izbrat??Ta zelena kombinacija z crnimi crkami izgleda kot kaka vojaska kamuflaza, bljak, grem tako nazaj na standardno.

ahac ::

kera zelena?

jaz crnega vidm.. oz. sem ga.. dokler se nisem logiral!

root987 ::

Če je kej pri tem ql, je to da me zdej spominja na zeleno iz flašpointa. Samo včasih se mi zdi da je kaka pika mina:D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

BosKo ::

Kje je zelena barva 8-O v mozilli je še vedno črna.

Ke te vsi uporabljate IE ????

Nico ::

aah, kool. Meni je prav všeč.
Everybody banana on your head!

ahac ::

da, da.. Phoenix / Linux.. default črna.. !
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mrTwelveTrees ::

brez zamere, ampak ta barva je prav grda :|

miha ::

FUJ!!!:'( :'( :'( :'( :'(

BosKo ::

Se vidi, da se je nekdo potrudil in še za nas ki Mozillo laufamo prebarval stran v zeleno.

the_unborn ::

Ni kaj, lepo vam je uspel narest se eno grdo temo, sicer je sploh nisem opazu, ker imam nastiman sivo-moder stil, sem pa mogu pogledat. Barve so prevec, ne dark ampak nevemkaj, ubijalske....[:\]

boštjan ::

Ja na LCD lepo pali (danes na INFOSU sprobo),samo ko sem domu prišo in na slo-tech prešaltal,kot da me je nekaj v oke pičlo,sem moral takoj v default prešaltat.Drugač pa ne pozabite na poletje-SLO-TECH v moderam.

OrkAA ::

Zelena je dbest :P

Filo ::

sej ne da je zelena slaba al pa kej ...ampak prosim ....pizda no sej niste začetniki v internetnih straneh......mislm ne moreš pač celo stran na zeleno dat...kukr da bi jo v vodo porinu......mislim po vseh teh letih pa bi se lahko tudi kaj navadl kaj zgleda dobr pa kej ne no...sej konec koncev mi ubistvu lih dol visi ....ampak vseeno no....po vseh tolkih letih....bohve kok strani ste prelistal.....bi se lahko odločili za kakšen svetlejši prevzeti stil....rauen če ste vsi darkrji ali pa metalci....kar pa kukr sem vas opazil na sejmu ne a-ne....no ne vem očitno imate kakšen skriti talent....fantje...žal....

vzemite kakor grajo, s katero imate korist.....

lp, vaš filak

miha ::

NE MISLIM SE VSAKIČ, KO OBIŠČEM slo-tech.com, PRIJAVLJAT (in klikat po nastavitvah). VSI NE UPORABLJAMO IE-ja,HVALABOGU!!


PO NADALJNEGA BOJKOTIRAM slo-tech.com!!!!!!



LP Miha

ali3n ::

miha - you loose....

do stila po tvojem okusu prideš v 3h (treh) klikih.....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

SkIDiver ::

Jap 3-je kliki. Drugač pa dobra fora.

Roadkill ::

OMFG?! :))
Ne uporbljate vsi IEja?!
Kaj pa še obstaja poleg IEja?!

Mozilla?... hm... men pa delajo vsi "skini" na mozilli.. ah sam jest sm čudn..
Pa itak bojkotiraš slo-tech, tko da ne viš, da sem napisal, da si kreten.

njok ::

RoadKILL:D :D :D

Drugace je pa ta zelena zelo vsecna, le malo sem moral popraviti nastavitve na monitorju ker so barve premalo kontrastne.

alien-w ::

Lastniki CRT monitorjev: poskusite se igrati malo s temperaturo barv na zaslonu. Morda vam bo kaj bolj všeč, če si date nižje temperature barv.

fRiK0 ::

alien-w a -a nč bol sam sej pomoje bi ta zelena se ql izpadla če bi se jo pravilno lotli mal igranja z odtenki pa bi blo clo za vidt drugač ste pa itaq admini in lahka počnete kar hočte :D
Hvala

LP Tadej

CaqKa ::

če bi že radi izgledali malo bolj pomladansko potem bi pomojem bilo najbolje ako bi se samo slikca na vrhu spremenila pa kakšne ikonice.. ne pa da daste celo ozadje pa vse na zeleno? duah.. čist prtišjeni že...
tak kot so isonews meli za božič lepo okol črk nakrancljane določene polepške.. ne pa da so celo stran šli prefarbat... tudi google je tak naredil.. majhen popravek, ne pa celo stran.
recimo stran mojega faxa www.feri.uni-mb.si je ena slikca na začetku. tisto slikco so pozimi dali šolo v zasneženem stanju, ali pa sedaj pomladi takšno kot pač je. niso pa šli cele strani prefarbat. duah zakaj bi?
predlagam vam da bi samo tisto slikco spremenili pri takih in podobnih akcijah ne pa cele strani... zarad mene jo lahko okrancljate s tisto pomladno sliko ki sem jo objavil na 3delavnici. če pa želite naznanit, da je alienw naredil novo barvno shemo pa to lahko lepo napišete v novico in jo objavite s skrinšotom.
aja pa zelenci ste al kaj? hehe.. sej ni čudno da vam ni uspelo overclocnit serverja :>

Martesan ::

//
Fury: "men se zdi skrajno grdo in sploh nc pomladansko.. zdi se mi k da gledam slotech na crnobelem TVju z zelenim filtrom :)"
//

se popolnoma strinjam ;). Sorry sam je res grdo.
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

Kaboom ::

ne vem kaj jamrate tolko, saj ne rabite imet zelenega stila vklopljenega. jaz sem ga testno vklopil za pol minute in se mi zdi čist vredu, če bi imel tudi explorer v isti barvi, pol bo blo pa super. ampak ko sem preklopil nazaj na hladno moder stil me je pa zapeklo v očeh... še vedno sem mnenja da bi pod stil mogo bit custom kjer bi lahko vsak vtipkal not barvno kodo ozadja ipd.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Arkadij ::

men je pa prav všeč tale barva...sprošča :D

mare_ ::

Kul, sam linki se premalo vidijo...

Phoebus ::

Ta barva ne sprosca, ampak ti da obcutek, da si zadet kot opica >:D

Sicer pa o tem, kako oh in spljoh zgleda na LCD-jih.....fantje, lcd prikazuje bolj nerealno in narobe barve kot CRT. In igranje z barvno temperaturo, da bomo prestimal na napacen prikaz, torej takega, kot ga pokazejo LCDji...khm..

Sicer pa je to samo tako opazka, ker imamo itaq moznost da imamo poljubno temo.

Trubadur ::

ah,novoletni stil ti ni ubil oči
Berite Thomasa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016857 (11136) Tody

Nazivi

Oddelek: Slo-Tech
362038 (1436) OwcA
»

Zakaj je Slo-Tech bel?

Oddelek: Novice / Obvestila
482262 (2262) pavl

Več podobnih tem