» »

Nazivi

Nazivi

Slo-One ::

Mene pa zanima kaj pomenijo nazivi na Slo-Tech/u. Primer:Tajna policija
Kakšne dodatne zmožnostni ima uporabnik.
Persona rudis vem, da je za uporabnike ki ne upoštevajo navodil.(Mene zanima za vse ostale kaj pomenijo) ?
  • zaklenilo: OwcA ()

Matri[X] ::

Ce imas naziv "Tajna policija" pomeni, da lahko moderiras po vsej strani, se izzivljas nad navadnimi uporabniki, jim dodeljujes nazive ter spreminjas stil.

Slo-One ::

Kaj pa še ostali?

Npr: Válpet

OmegaBlue ::

Válpet: potrjuje in piše novice.
Pisun: piše novice, določeni imajo pravico objavljanja.
Moderator: upam da je jasno kaj dela?
Člankopisec: samoumevno..
Tajna policija: Predstavljaj si globalnega moderatorja z nekaj dodatnimi pooblastili.

Še kej?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

OwcA ::

Valpet je pravzaprav odgovorni urednik za novice.

Tisti, ki imajo naziv enak vzdevku, so administratorji.

Persona non Grata je stopnjevanje PR.

Včasih smo jih imeli še nekaj, ampak mislim, da dan danes ne boš zapazil nobenega drugega.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

OmegaBlue ::

Se mi zdi da je bil še lektor, stilist in recenzist.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

fahrenGONE ::

Persona rudis, so tisti s posebnimi zaslugami. Persona non grata pa nekako tako kot marsal v bivsi YU.

Slo-One ::

Hahahaha.

Bi mi prosim kdo povedal začetek lestvice od PRESONA do BAN
PERSONA RUDIS
....
BAN

OwcA ::

PR->PnG->PnG+roza stil

Bana na ST ni.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Slo-One ::

Kako je to mišljeno roza stil? :))

Prosim kakšen screenshot.0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Kami ::

Roza stil, domnevam, da je to "Lila (RaveChickPr0n™) stil" ?

root987 ::

Tako je.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Matek ::

Prosim kakšen screenshot.



Kul stil, ane? >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Slo-One ::

kaj pa če bi nekdo imel ta stil in bi mu bil všeč ga nemi nič motilo :D

Kami ::

Je pa to njegov problem :P

Vikking ::

Se mi je vedno zdelo, da je nekajnarobe z moderatorji slo-techa, po tem roza stilu mi je vse jasno.

Jebote topli suuu....

veteran ::

Válpet: potrjuje in piše novice.
Pisun: piše novice, določeni imajo pravico objavljanja.


Zanimiva interpretacija. >:D

SSKJ pravi takole:

pisun je slabšalna oblika besede pisatelj, pisec.

valpet v fevdalizmu najvišji hlapec na zemljiškem gospostvu, ki nadzoruje tlačane: valpet priganja tlačane k delu; grofovski valpet; valpet in biriči

fahrenGONE ::

Kako lahko napredujem iz persona rudis na persona non grata?

mtosev ::

hehe :)

Žali prek ZS moderatora.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

veteran ::

Fahrenheit,

vsakega, ki ima naziv vsak dan temeljito ozmerjaj in pri tem ne izbiraj besed. Vljudnost je odveč. >:D

BTW, menda tistim, ki imajo ta najvišji uporabniški naziv, lahko nekako avtomatsko brišejo sporočila, potem pa uporabnik ponikne...
Remember Cr00k? Je pisal prav zanimiva sporočila, pa so bila v nekaj urah izbrisana, potem je pa kar izginil. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veteran ()

fahrenGONE ::

Tisto je efekt ki ga ima brisanje sporocil /cenzura na osebo -- jaz tudi vcasih razmisljam zakaj sploh zapravljam cas tukaj in velikokrat se mi sploh ne da odgovarjat na vprasanja kjer vem odgovore.

Na primer, ta naziv sem dobil isti dan, ko sem tudi odgovoril na 10+ neodgovorjenih postov. Mislim, cez en cas ti je vseeno kaj folk dela tukaj, potem gres stran kaj bolj koristnega delat. (jaz imam v planu naredit eno zanimivo stran)

Opazam tudi, da se veliko obiskovalcev boji malo offtopic odgovorov prav zaradi tega. Ce pa bi hotel moderatorju dopovedat da je vcasih dobra debata tudi malo offtopic, pa se raje z glavo v 16 ton zeleza zaletavam, bomo prej jaz in zelezo nasla skupno tocko. :D

mare_ ::

(offtopic):
em, tisti screenshot tamle gor... zmolzi?! kaj počnete vi z našimi ubogimi posti?! :D

OmegaBlue ::

"Zmolzi" prenese vaše postane slike na S-T strežnik.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

V-i-p ::

Ampak to pa res, me je nekdo zgoraj s svojim sporočilom spomnil. Slo-Tech je res nekam otročje zasnovan. Zdaj ko študiram vse skupaj. Resen forum ima ban. S-t ga nima. Ima neke vijola stile za kazen. Neke non_x oznake, sodelavci s-tja imajo razne oznake kot so krimič, ipd... drugje imajo samo administratorje in moderatorje, itd... Vse skupaj malo smešno zastavljeno, za tako resen portal.



P.s. To sem moral zinit, ker se v eni drugi temi tako na veliko razpravlja o tem, da slo-tech je hudo resen portal ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

fahrenGONE ::

Ja, sam je tudi vprasanje kako aktiven je ban, saj vecina ljudi dobi vedno drug IP in cookies se lahko zbrisejo. Meni se vedno smesno zdi, ko nekdo na irc ali forumu govori o banih, ker sploh ne delajo in tudi ce dobis ban, lahko rabis proxy. Edin sistem ki dela lahko vidis na primer na PunkBuster igralnih serverjih, kjer ti dodelijo hardware+game key id. Eno in drugo je povezano v unique id in ta se bana.

Keyser Soze ::

Ok, sej vem da bom offtopic.. Ampak kaj hudiča je tale "zmolzi"?? Butasto vprašanje, ampak mi res ni jasno.

Al pa tudi ne bom OT. Ban se tudi meni ne zdi efektiven. Mail lahko dobi vsak danes, pa ne samo enega. Uporabniških računov si lahko odpreš kolikor imaš mailov - neomejeno. Dovolj je ponavadi že samo da da se odjaviš in prijaviš na net pa imaš drug IP - če nimaš statičnega. Še vedno pa obstajajo proxyji. Kot je povedal fahrenheit.

Trubadur ::

@vip
Meni je pa ST ravno zato zakon, ker je nekaj posebnega in se loči od ostalih portalov :)
Berite Thomasa!

jurre ::

@Keyser Soze
ce bi pogledal ene 3 poste visje, bi videl da je ze OmegaBlue odgovoril...

Keyser Soze ::

Nisi mi ravno ogovoril, ker sem prebral tisti post. Samo ni mi jasno od kje ste privlekli besedo "zmolzi"?

BigWhale ::

Tudi govedo in drobnica se molze... Krave gres pomolzti, zmolzt tudi...

"Daj pomolzi ze krave Meta!"
"Bom kr na molzn stroj prklopiva, bo ze on zmolzu..."


zmolzti se pac malo bolj spremenjena oblika glagola pomolzi...

A je tako tezko? ;)

Keyser Soze ::

(offtopic):
em, tisti screenshot tamle gor... zmolzi?! kaj počnete vi z našimi ubogimi posti?! :D


Tole je reply enega uporabnika. In ni mi jasno od kje njemu beseda "zmolzi". Kar vidim, da tudi vam ni. Ampak pač sem se zapičil ravno v to besedo. Ker mi ni jasno, ali sedaj funkcija prenosa slike imenovana namesto "Sliko je na strežnik prenesel(oz. nekja v tem smislu)", "sliko je na strežnik zmolzel ...".

Get it?

OwcA ::

Stvar je na pol (interni) hec izvirajoč v dobršni meri iz manjka kakšne ustrezne besede. Čeprav se mogoče tako zdi, se vsi ne jemljemo smrtno resno, vsaj ne vedno. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

V-i-p ::

Aja, še nekaj, takole za hec, se opravičujem za off topic. Tele vaše kazni pa niso kaj prida. Sem se za hec postavil v kožo reveža, ki ste mu vključili tisti (to vam je treba priznati) nagravžni vijolični stil. In sem se postavil v situacijo, da ga ne morem menjat, prav tako pa se ne želim odjavit, ker želim biti gor s svojim nickom. No, vseeno sem se stila rešil v pičlih treh sekundah :P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tody ::

vip ljudje ki si zaslužijo tako kazen nimajo tok v glavi da bi zamenajl oz blokriral zadevo.

fahrenGONE ::

Hm, morda v Firefox View > Page Style > No Style. V operi pa imas ze od zdavnaj ogromno stilov.

Jester ::

amapak jst bi biu tud presona rudis....vsaj za začetek>:D
pol bi pa napredoval po lestvici navzgor
ok....bom kr začel:
smrt valpetu svoboda narodu:D
HP notebook, AMD Turion 64 1,6 GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon X300 128 MB

OwcA ::

Še ena izrojena tema.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15714753 (9384) JanezekNovak

Nazivi

Oddelek: Slo-Tech
191460 (1092) Fizikalko
»

Persona zaznamki in tožba proti ST (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
777955 (4827) Jumping Jack
»

Zakaj persona rudis dodelujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1218919 (5989) Caligula

Več podobnih tem