» »

Da ne pozabim...

Da ne pozabim...

Jaz - Danes smo končno zamenjali pomnilnik v našem strežniku. Po novem ga je celih 512 MB. Vsi se radujemo, držimo za roke in molimo "onemu tam zgoraj", da bo strežnik še naprej stabilen. Zahvalil bi se pa jetiju, niggerbobu, DRSergioDJ-ju ter DoBri-ju, saj so dotični osebki dobrosrčno prispevali za nakup 256 MB pomnilnika. Vsakemu brhko mladenko ter liter rujnega.

Aha, še to: Po vzpostavitvi delovanja naše strani se je nek Gnoj™ spravil nad naš ubogi forum. V celi uri je dodal okoli 600 novih tem po vseh oddelkih foruma. Uboga žival se pač ni zavedala, da se posledice lahko odpravi trenutno. Na žalost smo dva Gnoja™ imeli samo nekaj sekund (do popolne dekompostacije dotičnega osebka, ki je vključevala pospravljanje za njim z buldožerjem (beri: brisanje vsega kakorkoli povezanega z njim)). Verjetno se tudi ni zavedala, da se po pravilih, ki veljajo v Sloveniji tako dejanje lahko razglasi za "napad na integriteto strežnika" in se ga kot takega neformalno tudi preganja. Torej... osebek... imaš 48 ur časa, da napišeš opravičilo, drugače bodo tvoji podatki skupaj z logom tvojih brezupnih dejanj romali na Si-Cert... .

23 komentarjev

Pretorijanec ::

Kdo je pa ta ptvi Gnoj™? A ste odkril kako je ime N3T-ju? K bi najdl naslou pa bi ga mal,... >:D

Sergio ::

dal je lazne podatke... :>

DrSergioDJ ::

to!!!!! Moja življenska želja se mi je uresničla --->>> Omenjen sem na SLO-TECH-u :D:D:D( joke ).


še smo dobri ljudje :D

Alec999 ::

se mal pa bo link na listo "Top 10 Gnoj™ " :D not pa nick name pa kako si je osebek prisluzil slavni naslov Gnoja™

kuntek ::

Jaz ga bom poiskal in mu vse prste na rokah in nogah polomil.:D:D tako, da nikoli ne bo mogel več kaj takega naredit.

undefined ::

Če je bil "Gnoj" kaj pameten, je sigurno uporabil proxy. Če pa ni bil, potem pa prosi za kazen. >:D

NiggerBob ::

..brhke mladenke se ne bi nič branil, ampak kdo me bo potem vzel na stanovanje, če bo starka kaj zvedela?:D
Z dotičnim gnojem pa naj raje ukvarjajo tisti, ki takšne zadeve preganjajo po uradni dolžnosti, kaj bi se mučil in trudil in zapravljal čas in denar:D

anxieux ::

;((
postrelt je treba golazen kot je n3t!!!!!!!!!;((

tedybear ::

obavezno!!!!!!!!!!!!>:D

Mate ::

No zdej se je gnojTM uveljavil...
Kaj pa ko bi namesto GnojTM zdej uporabljali n3t... :D:D
Sej svinji je prav.. kar nej zgubi acc in naj ga nikoli vec ne dobi!

Zipper ::

Cestitam vam za tako hitro sanacijo streznika. Zahvala tudi CARJEM.

Rott-von-weiler ::

samo toti gnoj je meu čine8-)

msmiha ::

n3tja bi bilo treba kastrirat! Kdo se s tem strinja !?

Loki ::

Ja jest se...

DoBri ::

jeeeeeeeeeeeeeeee

||_^_|| ::

pjt gremo ga kazensko preganjat:)))))

Fella ::

Jaz pa sem si tudi skoraj prislužil naziv Gnoj, vendar nevede, tako da se opravičujem:);)

NiggerBob ::

nekaj mi je prišlo na misel: kaj pa če je dotičnemu osebku minilo potrpljenje in je hotel v eni uri napredovat do najvišjega naziva (super-duper??)>:D

hahaha ::

Torej... osebek... imaš 48 ur časa, da napišeš opravičilo, drugače bodo tvoji podatki skupaj z logom tvojih brezupnih dejanj romali na Si-Cert...

ne me fakat!!! hahahaha
kva bodo oni z vašim logom? bodo rit brisali? boli njih kurac za vaš strežnik in glupe admine ki ne znajo zaščitit kot treba.
me veseli vaš ponos kako hitro ste poštimal, kt da hočete en resen napad. bodite veseli da vas napadajo nedolžni fantiči. a vam jaz eno zagodem? nikol več ne poštimate pa še telemah vas odjebe >:D

ne se bat sej vas nebom :D
ste mi prevelke sirote. smil smil, mal se mi pa le smilte žicarčki žicasti >:D

TinkaPinka ::

hahaha, get a life...

Primoz ::

Veš, jaz sem se naveličal bedakov, ki poskušajo sesut Slo-Tech iz Unistarjevega routerja in podobno. Iz nekoga bo treba narest primer, kaj se naredi s tako bolanimi osebki. Ta GnojTM je ravno primeren za to. BTW... s tem si ne bodo obrisali riti, ker je bil ta dotični kreten tako neumen, da je zadevo delal preko dial-upa/kabla od slovenskega ISPja, iz česar sledi, da je sledljiv do telefonske številke iz katere je klical, oz. do kabelskega priključka, ki ga je pohekal....

TESKAn ::

Kot da prosi, da bi mu kaj nardil...Aja, še to morem napisat, kak je po moje ta hahaha:
En zafrustriran, bled, z ogromnimi špegli, skoz katera komaj vidi, en tak bl slabotn, aja, po njegovih besedah zelo nadarjen za hekanje, to je pa tut vse, kar ima v možganih, drugo je le luft. Debil skratka, tut če je to žalitev za debile. Pa pizda no, če ti Slo - tech ni všeč, pa pejd nekam, pa nam dej mir, preklet, pejt hekat pentagon, če že mislš, da si tok oh in sploh, Slo - techov server pa pust pr mir! Prekleto, mi grejo taki kekci na živce, k nimajo bolšga dela, kot da poskušajo uničit tisto, za kar se drugi trudijo.

Bakunin ::

Povzeto iz:
This is the Jargon File, a comprehensive compendium of hacker slang illuminating many aspects of hackish tradition, folklore, and humor. ki ga najdete na ftp-ju
Tam pise:cracker n.

One who breaks security on a system
hacker n.

[originally, someone who makes furniture with an axe] One who enjoys the intellectual challenge of creatively overcoming or circumventing limitations

:D

Kam bi potemtakem uvrstil DOS napade, ki ne služijo niti vdiranju, ampak ONEMOGOČANJU ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Človeška neumnost

Oddelek: Problemi človeštva
203289 (954) Horas
»

Ljudje z motno v duŠevnem razvoju-tudi oni so ljudje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8813121 (11488) Limit-sky
»

BSA

Oddelek: Omrežja in internet
211905 (1490) Spc
»

Pijan in bistveno manj prišteven... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
916642 (4767) nevone
»

Da ne pozabim...

Oddelek: Novice / Obvestila
232267 (2267) TinkaPinka

Več podobnih tem