» »

BSA

BSA

Yugos ::

Onemogočena spletna strežnika http://www.t-2.net/?AUID=4D186501082691...

Na zahtevo Ministrstva za Finance Republike Slovenije, Urada za nadzor prirejanja iger na srečo, smo dne 8. 9. 2006 iz omrežja T-2 onemogočili dostop do naštetih spletnih strežnikov, ker nimata koncesije za prirejanje iger na srečo na ozemlju Republike Slovenije

Vsak , ki veliko pospravi z neta ima možnost, da kadar BSA naredi racijo, da bo T2 z veseljem dal IP vseh userjev, ki so najbolj pridni.
To se je zgodilo v Nemčiji, ko so predali top 2000 userjev, ki so downloadali največ z emule.

Zakaj potem naj vzamem 10/10 optiko? Mamu da jim j****

Samson ::

Mogoce zato, ker nikjer v pogodbi ki jo sklenes z ponudnikom ni napisano, da ce vzames 10/10 paket lahko z njihovim dovoljenjem pretakas nelegalno vsebino. Vsaj jaz se nisem zasledil klavzule kjer pise da imam vsa pooblastila in da oni odgovarjajo ce slucajno gonim piratske zadeve ki se najdejo na p2p omrezjih...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Yugos ::

Ti si zgleda mutav, zakaj pa rabiš 10/10, sigurrno ne za gledanje strani!

BluPhenix ::

Em, da postaviš svoj web/radio/video strežni?

Da uporabiš kot podaljševalnik?

Ker tako linijo rabiš za službo/hobi?

Ker to lahko dobiš?

Nikjer ni niti posredno omenjeno, da je linijo lahko oz. da ima tak oprepustnost zato, da ti hitreje downloadaš avtorske vsebine.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Yugos ::

Res je, jest bom kupu Yamaho R1 zato da jo bom mel v garaži, ne pa zato da bom furu ilegalno 300 na uro po avtocesti LOL.

Slo-One ::

Yugos imaš iste ideje kot.


Kupil sem pištolo moram sprobat. >:D Al pa ohh toto vrv bo pa enkrat probat treba gremo koga obesit, uuu poglej to je pa moj novi auto gremo po avtocesti do daska. >:D Si čudn. ;((

amigo_no1 ::

Vsak , ki veliko pospravi z neta ima možnost, da kadar BSA naredi racijo, da bo T2 z veseljem dal IP vseh userjev, ki so najbolj pridni.
To se je zgodilo v Nemčiji, ko so predali top 2000 userjev, ki so downloadali največ z emule.


Daj link na kako verodostojno stran, potem bom mogoče verjel.

Yugos ::

Seveda moram sprobat pištolo, zakaj sem jo kupu. Vrv dej raj ti. Glede neta je pa tko, noben pri pravi pameti ne vzame 10/10 za surfanje.

Azrael ::

Halo?

Misliš, da je 10/10 paket samo za P2P? OK, lahko ga uporabiš tudi samo za to, ampak če s tem kršiš konkretne zakone RS, te lahko organi pregona povsem legalno zašijejo. Tako je to.

Katerikoli ISP, lociran v SLO, mora na podlagi sodne odredbe, izdane v RS, razkriti identiteto domnevnega kršitelja, potem pa je samo na tem osebku in njegovemu advokatu, kaj bosta povedala v zagovor in sodniku, kaj bo razsodil.

Cenzus čez P2P pridobljene robe, da postaneš zanimiv za cesarja, je nekje okoli 1milion SIT, torej z npr. A-CAD ali kaj profi od Adobe, si že krepko čez.

Ko že omenjaš tisto Yamaho, tudi z njo se lahko voziš povsem po predpisih, če si pa [censored], ti ni pomoči in zato prste proč od takih stvari, preden se tebi in drugim zgodi kaj hudega.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

Yugos ::

Seveda vsi tuki ste angeli in uporabljate net samo zato da pogledate forum strani in ne filme, nadaljevanke, xxx, musko.

perci ::

Nihče ni tega trdil.

ELEKTROLJUB ::

@ Yugos

Najprej bodo pri tebi.... :D
LED svetloba je prihodnost...

Yugos ::

A kdo slučajno ve a jim zadostuje samo spisek fajlov pri t2 al morejo met tud fizični dokaz?

ELEKTROLJUB ::

@ Yugos

Takoj uniči vse diske. CD_je, DVD_je, CF kartice, diskete ....... in si pripravi zadnji izhod za beg pred BSA. :D
LED svetloba je prihodnost...

Azrael ::

Kaj logira ISP in velja na sodišču, predpisuje zakon(i). Konkretno kateri zakon(i), ti bo povedal kak pravnik

Za dokazni material poskrbi policija, kar pri dotičnem osebku pomeni:

Začasna zaplemba compa (pregledajo kaj je bilo in je na disku in pred tem naredijo 1:1 kopijo), zraven vzamejo še vso ostale stvari, ki imajo zvezo z računalnikom in seveda tudi vse pomnilniške medije. Skratka ni cool. Če te kaj tolaži, zaenkrat imajo inšpektorji "najraje" pametnjakoviče, ki na Bolhi preodajajo warez.
Nekoč je bil Slo-tech.

Samson ::

Yugos: preden nekoga zacnes tukaj zmerjat da je mutav in nevem kaj se...dej se ti prvo pozanimaj kolko je oseba ki ti je normalno odgovorila stara, naslednje ce imam jaz paket 4/512, je moja stvar kaj bom delal z njim naceloma. Jaz nisem nikjer tebe zmerjal da si mutav ker si nabavu 10/10 optiko, potem pa sel jokat ker isp napise naprimer da bo posredoval tvoje podatke naprej, ce te ovadijo. Moja kmecka (mutava) logika rece, da vse kar je v zvezi warez zadev - nelegalno...Zato ne sprasujem tukaj ce so isp-ji slucajno prfuknjeni ce me naprimer zacnejo iskat in od njih zahtevajo podatke...Prav tako se nebom spustu na tvoj nivo razmisljanja da bi te zacel zalit, bom ti pa prisepnu da bi lahka mogoce bil tvoj oce, sam ce nebi tolk casa jajca po pesku valjal...Seveda kar se let tice naceloma.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

wishmaster ::

Ja, jaz mam 10/2 paket, samo za e-maile in forume>:D >:D . Da pa je linja čimbolj izkoriščena pa laufam skoz kak p2p.
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Yugos ::

Samson kaj si tok občutljiv, nimaš smisla za šalo, hotel sem samo pojasnit da
net provajderji dajejo hiter net in se delajo neumne, da bo folk to uporablu samo za gledanje strani. 99 % folka , ki ima hiter net ga ma za xxx, musko, filme, nadaljevanke in tist k reče da ga ma za pošto LAŽE!

Vajenc ::

Skoraj vsi avti gredo lahko 131 km/h, pa misliš da bo vlada preprečila nakup avtomobilov ki gredo lahko teoretično hitreje od omejitve. Ne, poleg gospodarskega faktorja, so tukaj tudi kazni, katere policija z veseljem napiše.
Na tem forumu se prosto(direktno) razlaga le o legalnih računalniških pojmih, tako da ne bodi presenečen nad čistunstvom. V bistvu... tole.

podbevna ::

Kar je IMO hotel Yugos na zelo neroden način povedat, je da je pretirana servilnost ISP-ja raznim državnim organom slaba. Še zlasti na področju omejevanja dostopa do strani in razkrivanja zasebnosti uporabnikov.

S tem se strinjam. Vsak poseg mora temeljiti na konkretni in zakoniti odločbi sodišča. Vse ostalo je nedopustno in tudi sam sem zaradi tega pri T2 dobil zelo slab občutek.

V neprikrito trženje broadbenda za piratstvo (Janez ima rad glasbo, a še nima širokopasnovnega neta...) se pa niti ne bi spuščal.

BluPhenix ::

net provajderji dajejo hiter net in se delajo neumne, da bo folk to uporablu samo za gledanje strani.

Internet providerji nudijo storitev. Pika, konec. Kaj boš ti delal s to storitvijo, je tvoj problem, dokler kakšen organ ne ugotovi, da je to, kar ti delaš protizakonito, potem postane to tudi njihov problem. Zato, da ta organ ne teži njim, saj so se koneckoncev podatki prenašali v njihovo centralo, oni pač niso tiho in povedo, kdo je te podatke potreboval.

To, da ti neka storitev omogoča izvedbo kaznjivega dejanja, še ne pomeni, da ponudnik to odobrava ali podpira.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Spc ::

Zdaj je to tak legalno.
Saj je SAZAS lepo povedal, da je to dovoljeno kopiranje.

:))
 


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624085 (16904) Lonsarg
»

Netflix razmišlja o distribuciji vsebin prek P2P (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6818453 (15913) Senitel
»

Alternativa T-2ju/ privatna iniciativa ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5112554 (11329) Brane2
»

Optika 20/20 ft. linksys wrt54g (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
789167 (5396) Pyr0Beast
»

T-2 lansiral video na zahtevo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5010747 (7489) Sixty9

Več podobnih tem