» »

žuli na roki

žuli na roki

SkIDiver ::

Mate tud vi probleme, da mate tisto roko s katero miša premikate ožuljeno. Jz jo mam najbrž zato k mi roka po mizi drgne k ne uporablam podloge:D
  • spremenil: SkIDiver ()

whatson ::

Žuljev lih nimam, se pa vidi destrukcija, ki jo je povzročila miška na moji koži. Oguljena koža na zapestju naprimer.

pa btw... tudi nimam podloge... ker me podloga samo moti:)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

krucymucy ::

Ja desna roka je res bolj oguljena kot leva!!!

Kazalec pa je od kolescka in gumba ze cist usnjen na koncu:D:D:D

luni ::

profesionalne deformacije racunalnicarjev... :)
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Nimam kakih omembe vrednih problemov z zuli zaradi misi, imam pa zato kronicno obolenje komolca in podlahti...tudi rama ni v dobrem stanju. Kupiti si bom mogel ocala, mogoce kane priti k nasi hisi tudi kozmodisk (hrbet), problemi se pojavljajo tudi pri sluhu (navada prekomerno glasne mizike), aja, vrat na cajte boli kot hudic.

Ni to dobro. Moram pa rect da so to predvsem posledice preteklosti. Ekrani so na zelenih XTjih dobesedno sevali, stoli so bili vcasih zelo neudobni, spomnem pa se da sem imel hudo spicasto mizo, tipkovnico sem imel pa 30cm od roba, tako imas tocno sredino podlahti na robu, tako me boli cel komolec in rama.

whatson ::

Uf, teh problemov jaz sploh nisem omenjal (oz, sploh nisem pomislil na njih)... skratka, slab stol mi je pokvaril hrbet, na srečo sem si nabavil boljši monitor, tako da oči niso več tako kritične, bolečin v vratu sem se pa itak privadil:D

v času commodoreja sem imel deformirane roke (zaradi nekaterih igric, s katerimi sem lomil joysticke). :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Medved ::

da nimaš žuljev od česa druzga bejb - hehe, pa si mal pobrku (desankašakič dela - ;((opet)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vnetje kit v zapestju (tendonitis) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215038 (13244) vostok_1
»

Ergonomija? Kako uporabljati Gel mousepad

Oddelek: Pomoč in nasveti
51066 (892) fosil
»

Bolecina v zapestju

Oddelek: Loža
2813081 (12389) Rippy
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120559 (13645) dmk
»

Kako udobno delati z računalnikom

Oddelek: Loža
88983 (8704) moj_nick

Več podobnih tem