» »

Edit/Undo - v življenju

Edit/Undo - v življenju

whatson ::

Kar nekaj časa je minilo, odkar nismo debatirali o čem bolj filozofske narave.

Si predstavljate življenje, če bi lahko uporabljali ukaza edit, ter undo (uredi, razveljavi) ... Si predstavljate točo perfekcionistov? >:D

Sergio ::

življenje bi izgubilo svoj smisel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ahac ::

Jaz bi včasih kar loadal. :))

Elemen_T ::

Če bi se zgodilo to bi svetu zavladala anarhija.
Same vojne...13.letni mulac bi naredu high tech atomsko bombo in jo vrgel v center ZDA in podobno, pa bi šlo vse v franže :|

whatson ::

Ampak včasih si pa prav zaželim, da bi lahko Undo pritistnil nekje...
v bistvu, vse bi dal za to potezo... vse
včasih...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

`DoC ::

Jst verjamem v to, da so se vse stvari, dogodki in ljudi ki so se zgodl v našem življenju, zgodil z določenim namenom, tko da smo bottom line postal plemenitejše osebnosti, da smo duhovno zrasl...
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

SkIDiver ::

Dark-Frodo je to čist lepo povedu v duhovnem smislu.

krucymucy ::

Vsec so mi vasa razmisljanja - najvec pa bi verjetno uporabljal UNDO

ciki57 ::

Tudi copy/paste bi bil priročen. Še posebej zdaj v času izpitov :D

whatson ::

ciki57: na to nisem niti pomislil :D>:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

IceIceBaby ::

Ja tudi jaz sem bolj razmišljal o copy paste :) Samo je pa ena fora s tem undo...pa kak new game bi tudi blo ql.

Tomi ::

Undo v resničnem življenju bi povzročal samo težave. Ljudje bi lahko počeli karkoli, ker bi tako ali tako lahko vse popravili. Sedanji način življenja od večine terja, da za svoja dejanja odgovarjajo.
Ok, undo v zasebnih razmerjih bi bil praktičen, samo bi se verjetno spet začel zlorabljati.
Sicer je pa copy&paste zelo uporabna zadeva. Včeraj smo imeli en izpit, ki je bil enak kot prvi kot. Posledica: vse pike in povprečje zelo nad 9..
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Svet v katerem ni niti želje in niti potrebe po tem, da bi kaj editiral za nazaj - je pa še boljši! :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

...in potem se kot vsako jutro zbudiš...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gkovac ::

jest bi po moje uporabil kar format... pa zacel znova... se prej bi pa ene 3 nove particije naredu :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Loki ::

OK alpa ce bi imel sam recimo 3 sanse za undo v zivljenju (alpa manj/vec).
Kaksnih posebnih vojn pa zarad tega ne bi blo.
I left my wallet in El Segundo

Tiger ::

Po moje Edit/Undo v življenju ne bi veliko pomagal, namreč prihodnost se vedno izoblikuje sproti, zato spremenjena odločitev v nekem danem trenutku ne bi bila nujno najboljša, čeravno se je pred "uporabo Edit/Undo" ta odločitev zdela boljša od trenutne izbire,...

Dr.Miha ::

ja, roberto, bi si ker Saddam zaželu mal nuke metat na rusijo in USA.....sam bilo bi pa zanimivo met ene 3 take šanse.....pol bi jih pa prekmal pokuru :D
Za domovino z Nintendom naprej!

JurijTurnsek ::

pa bi oni dali undo, pa bi blo vse nazaj vredi...:D
http://www.slatnaskejta.com

footprint ::

Kaj pa če pomisliš da ko bi stisnu UNDO, in ker sistem ne deluje perfektno kot vedno bi se zadeva zaciklala tako da bi stalno podoživljal isti dogodek???

Mislim da ima vskaka stvar svojo pomankljivost in da je že tako vredu da človek nima možnosi popavljanja napak v živo. Sicer bi postalo vse tako kot v igrci kjer imaš več življenj in postalo bi dolgočasno pa še standard prefektnosti bi se dvignil blazno tako da bi na zelo visokem nivoju tekmovali med seboj.

Milim da je bolje zadržanost kot 'undo' |O

JurijTurnsek ::

eh se undo nebo nikol v resnici obstajl...
http://www.slatnaskejta.com

whatson ::

kornholio8: "globina" tvojih izjav me sploh ne preseneča...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

zlickon ::

[Antisemitistične in nasploh rasistične izjave ne spadajo na forum.]

TESKAn ::

Hehe, bi živel življenje, tik pred koncem (smrtjo) bi pa undo stisnu...živeu še 1x z znanjem iz prejšnjega življenja...MWAHAHAHA!!!>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

luni ::

TESKAn jah kdo pa pravi da bi Undo veljal za celo zivljenje? Hehe, jaz bi bolj bil zato, da bi imel na voljo Load/Save opcijo. Pa mogoce Edit. Potem niti ne rabis Undo. Pa seveda, da bi to imeli na voljo samo doloceni, ki bi spreminjali potek vsem... Ker ce bi imeli to vsi na voljo, in da bi njihov Undo/Edit vrnil celoten svet za nekaj casa nazaj, bi bilo konec zgodovine, vsaj po moje. Predstavljajte si 6 milijard ljudi, ki poskusa popravit zadnjih par ur, nekateri mogoce celo kako zadevo par let nazaj... Blah :)
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evtanazija

Oddelek: Problemi človeštva
162086 (1759) MIHAc27
»

Kako preimenovati vec datotek

Oddelek: Programska oprema
151897 (1505) reset666
»

c# undo, redo, paste

Oddelek: Programiranje
5933 (833) japol
»

Open Office prednosti/slabosti

Oddelek: Programska oprema
402772 (1743) Jst
»

VisualBasic for Applications macroji

Oddelek: Programiranje
71282 (1172) Mercier

Več podobnih tem