» »

Sharp Develop Fidalgo Beta 1

Sharp Develop Fidalgo Beta 1

Slo-Tech - Izšla je prva beta-različica odprtokodnega razvojnega okolja za platformo .NET - Sharp Develop. Ta različica je še posebno zanimiva, saj poleg mnogo izboljšav prinaša tudi podporo za slovensko tipkovnico, tako da zdaj ni več treba preklapljati na angleško, da dobimo posebne znake, kot je npr. zaviti oklepaj. Med novosti med drugim spada podobnost z intelliSensom, ki nam ob pritisku Ctrl+preslednica ponudi seznam razredov, spremenljivk in drugih elementov, ki jih lahko uporabimo. Končno pa Sharp Develop podpira regije, s pomočjo katerih grupiramo kodo. Veselite pa se tudi vsi, ki razvijate v managed C++-u, saj Sharp Develop odslej podpira tudi ta jezik.

Sharp Develop zna tudi slovensko. Program še ni v celoti preveden (trenutno manjka okoli 500 nizov), vendar je večji del vmesnika že poslovenjen. Na slovenski jezik lahko preklopite v nastavitvah. Ker je beta namenjena preizkušanju, naproščam vse uporabnike, da preizkusite slovenski vmesnik in vse napake nastale pri prevodu sporočite po e-pošti.

Seznam novosti in dolpoteg.

3 komentarji

jurc ::

"Sharp Develop zna tudi Slovensko"

..avtor novice pa kot ka"ze ne.

BSD-jas ::

Tudi komentatorju pred menoj ne leži najbolj koncept vejic...

mathjazz ::

LOL :D

Sicer pa krivdo tudi sebi pripisujem, ker sem novico objavil in bi lahko napako opazil. Samo sem hotel objavit novico pred četrtkom (glej čas objave) in se mi je pač mudilo ;)
www.getfirefox.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[C#] povezave

Oddelek: Programiranje
3037802 (2048) kuall
»

IDE, nadomestek MS VS

Oddelek: Programiranje
121077 (876) camx
»

[c#] Slika iz URL

Oddelek: Programiranje
162418 (2005) MrBrdo
»

Izšla sta Microsoft Visual Studio 2010 in .NET Framework 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
7222418 (19538) noraguta
»

Mono Beta 1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152903 (2903) mathjazz

Več podobnih tem